مخاطب سی دی ها
یکشنبه 10 آذر 1398 ساعت 09:38 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر سمیرا | ( نظرات )
من با گوش کردن سی‌دی‌ها توانستم قدرت تفکر و تصمیم‌گیری را بالا ببرم، درواقع من با هر سی دی که گوش می‌دهم زندگی می‌کنم. انگار که مخاطب سی دی من هستم، من هستم که باید گره‌ام را بازکنم.


به نام قدرت مطلق الله

سلام دوستان پروانه هستم یک همسفر
خداوندا سپاس برای وجود کنگره ۶۰ که چگونه زیستن را به من آموخت.
قلم به دست گرفتم و از خداوند خواستم یاری‌ام کند تا بتوانم چندخطی راجع به این دستور جلسه بنویسم.
 من حدود دو سال است که به کنگره می‌آیم و به لطف خداوند توانستم واو به واو سی‌دی‌ها را بنویسم. اگر این سی‌دی‌ها در زندگی من نبود نمی‌دانم از کجا سر درمی‌آوردم. سی‌دی‌های خوب آقای مهندس به منِ همسفر، توان حرکت داد. خدا را شکر می‌کنم؛ چون دیگر ناامید نیستم؛ زیرا لحظه رهایی که خداوند روزش را مقدر کرده است فرامی‌رسد.
من با گوش کردن سی‌دی‌ها توانستم قدرت تفکر و تصمیم‌گیری را بالا ببرم، درواقع من با هر سی دی که گوش می‌دهم زندگی می‌کنم. انگار که مخاطب سی دی من هستم، من هستم که باید گره‌ام را بازکنم. گره‌ای که در مدت حضورم در کنگره از من بازشده است این است که توانایی بخشیدن را خیلی بیشتر از قبل در خودم تقویت کردم و با بخشیدن یک‌چیز کوچک و ناچیز، دو برابر آن به زندگی من بازگشت.
نقش مهمی که این سی‌دی‌ها برای من داشت این است که صبرم را بی‌نهایت افزایش دادم و مسافرم و فرزندم را همان طور که هستند دوستشان دارم، نه آن‌طور که خودم می‌خواهم. آموختم که ابتدا باید از خودم شروع کنم، خودم آموزش بگیرم، خودم تغییر کنم تا دیگران وقتی رفتار من را می‌بینند روی آنها تأثیر مثبت بگذارد و آنها هم تغییر کنند. 
مسائل منفی مثل کینه و نفرت از وجودم کاملاً پاک‌شده است و محبتم چند برابر شده است. موقعی که به مشکلی برمی‌خورم به فکر راه‌حل مشکل هستم به این فکر نمی‌کنم که چرا این مشکل به وجود آمده است بلکه تمام فکرم را روی راه‌حل مشکل می‌گذارم؛ چون از وادی اول یاد گرفتم که نباید وقت و انرژی خود را صرف چیزهایی بکنم که هیچ منفعتی برای من ندارد و باید به چیزهایی فکر کنم که به رهایی خودم و در آخر مسافرم کمک کند. سکوت کردن را یاد گرفتم؛ حتی اگر به ضررم باشد؛ چون خداوند روزی پاسخ سکوت من را خواهد داد و حق را به‌حق دار می‌رساند.
با کمک گرفتن از روش DST توانستم کاربردی کردن آموزش‌ها را ذره‌ذره شروع کنم و توانستم مسائل و مشکلات زندگی را به نحو خیلی مطلوبی حل کنم. 
سی‌دی‌ها زندگی دوباره به من دادند و امید را در من زنده کردند و متوجه شدم که خیلی از انسان‌ها هستند که با من همدرد هستند و من در این دنیا تنها نیستم. 
اوایل ورود به کنگره خیلی زودرنج شده بودم و از هر حرفی که به من و مسافرم مربوط می‌شد ناراحت می‌شدم و از کوره درمی‌رفتم و حرص زیادی می‌خوردم؛ ولی به برکت آموزش‌ها گره من در این مورد کاملاً بازشده است و حرف‌های دیگران را به خودم نمی‌گیرم.
خدا را شکر می‌کنم و از راهنمای خوبم که به من توفیق داد از این دستور جلسه بهره ببرم کمال تشکر را دارم.

نگارنده: همسفر پروانه
تهیه مطلب: همسفر سمانه
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مریم کرمی پنجشنبه 14 آذر 1398 07:16 ق.ظ
خانم پروانه عزیز، ممنون از مطلب بسیار خوبتان، خیلی زیبا به نقش و کاربرد سی دی ها اشاره کردید. امیدوارم در بهترین زمان ممکن گل رهایی در دستان شما جوانه بزند.در پناه خداوند باشید.
نسرین.اسیستنت چهارشنبه 13 آذر 1398 07:06 ق.ظ
خانم پروانه عزیز خداوند عاشقترینها به زیبایی را راهی کنگره کرده شما با حرکت درست و سنجیده در مسیر رهایی صبر جمیل را نشان میدهید و این همان آموزش راستین است. تا کوهی که قله اش دیده میشود راهی نمانده.پیروز باشید. با تشکر از گروه وبلاگ
افسانه لژیون7 سه شنبه 12 آذر 1398 02:29 ب.ظ
خانم پروانه عزیز ممنون بابت مقاله خوبتان بسیار عالی به نکته های مهم اشاره کردید
تشکر از گروه وبلاگ
صعری همسفر یوسف سه شنبه 12 آذر 1398 01:14 ق.ظ
خدا قوت خانم پروانه عزیز خدا را شکر که دراین مسیر هستید و حال خوش دارید موفق با شید وبلاک نویسان خدا قوت
سمیه9 سه شنبه 12 آذر 1398 01:02 ق.ظ
پروانه عزیز خیلی عالی بود.امیدوارم در ادامه مسیر باکاربردی کردن سی دی ها همه مادر زندگی به ارامش برسیم وشما هم به جایگاهای بالایی درتمام مراحل زندگی خود برسید وهمیشه سالم وپیروز باشید.
همسفر سمانه ۱۷ دوشنبه 11 آذر 1398 10:23 ب.ظ
خدا قوت بسیار عالی بود خداوند به قلمتان برکت دهد.
فرزانه دوشنبه 11 آذر 1398 06:58 ب.ظ
خداقوت خانم پروانه عزیزم.چقدر مطلبتان پربار و پرمحتوا بود و خیلی عالی آموزش های سی دی را با زندگی خودتان تطبیق دادید همان طور که همیشه خانم سمیرای عزیز از ما خواستند.ان شاالله به برکت آموزش هایی ک گرفتید بهترین تقدیرها برایتان رقم بخورد.خیلی خوشحالم از اینکه در کنار شما آموزش میگیرم.
ربابه لژیون پنجم دوشنبه 11 آذر 1398 06:38 ب.ظ
خانم پروانه عزیز
از مطلب شما خیلی لذت بردم و خیلی خدا را شکر گفتم که در مکانی امن مشغول آموزش و پالایش هستیم و احسنت و مرحبا به شما خواهر خوبم که به خوبی آموزش ها را روی خودتان کاربردی کردید و به حال خوش رسیدید.
انشالله به زودی زود خداوند اذن ورود مسافرتان را صادر نماید و حس رهایی را تجربه نمایید.
از راهنمای بسیار عزیزم تشکر میکنم که ما را با آموزشهای کنگره سیراب میکنند و حس خوب آرامش را هدیه می‌نمایند.
از گروه وبلاگ بابت مطالب آموزنده ای که در اختیار ما می‌گذارند تشکر میکنم اجرتان با صاحب حق.
مریم حسینی دوشنبه 11 آذر 1398 05:05 ب.ظ
بسیار عالی بود خانم پروانه عزیز در مسیر کنگره وقتی پیش میروی و آموزشها را می گیری و کاربردی میکنی حس خوب و ارامش را می توان احساس کرد و شما با فرمانروایی که دارید ارمغان ان جز رهایی نمی تواند باشد و برایت از خداوند ارامش و رهایی مسافرت را ارزومندم موفق باشید .
مریم همسفر محمد لژیون دوازدهم دوشنبه 11 آذر 1398 10:56 ق.ظ
درود وخدا قوت سرکار خانم پروانه.
درود به همت والای شما در کاربردی کردن آموزشها که ارمغانش برایتان صبرو آرامش و گذشت بوده امیدوارم در ادامه ی راه نیز همچنان موفق وموید باشید.
راهتان روشن سربلند باشید.
همسفر فاطمه دوشنبه 11 آذر 1398 10:24 ق.ظ
راهنمای گرامی خانم سمیرای عزیزم خداقوت خدمتتان پربرکت.
خانم سمانه ی عزیز ممنون از تهیه ی این مطلب ارزشمند خداقوت.
همسفر فتانه دوشنبه 11 آذر 1398 07:46 ق.ظ
خداقوت به خانم پروانه عزیز، مطلبتان بسیار عالی بود . در واقع همین سی دی ها همراهیست برای اینکه حال دلمان خوب و نشان دهنده مسیر درست است .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات