حس عجیب در زمان بستن پیمان
چهارشنبه 6 آذر 1398 ساعت 09:13 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
تا لحظه‌ای که در جایگاه قرار بگیرم چیزی در ذهنم نبود که باخدای خود در میان بگذارم ولی وقتی دو رکعت نماز به‌جا آوردم تمام چیزهایی که از کودکی تا به امروز به نظر خودم ضد ارزشی بودند در فکرم تداعی شد. شاید از خدای خود شرمنده بودم ولی حس و حال عجیبی داشتم که نمی‌توان توصیف کرد.به نام قدرت مطلق

سلام دوستان سولماز هستم یک همسفر

در ابتدا جا دارد که از خدای خود شاکر باشم که امروز در این جایگاه قرار دارم. و همه لذت‌ها را یکی پس از دیگر لمس می‌کنم، امیدوارم همه سفر اولی‌ها روزی در این جایگاه باشند.

می‌خواهم از حس و حال زمان بستن پیمان بگویم. جا دارد از آقای مهندس تشکر کنم که اجازه این کار را دادند تا بتوانم خود را در جایگاهی قرار بدهم که باخدای خویش یک‌بار دیگر پیمان ببندم.

تقریباً حدود دو سالی بود که راهنمای عزیزم به من پیشنهاد کرده بود که می‌توانی وادی هشتم را اجرا کنی ولی آن زمان نیروهای منفی همیشه به نحوی جلوی این کار را می‌گرفتند و برایم القاء می‌شد که هنوز تو نمی‌توانی این کار را انجام بدهی.

تا اینکه امسال بافضل پروردگار در امتحان کمک راهنمایی، قسمت مشاوره تازه واردین قبول شدم یک‌چیزی در درونم ندا می‌داد که الآن زمان مناسبی است برای بستن پیمان تا فرمان راهنمایم را اجرا کنم. همچنین در ماه محرم و پشت سر گذاشتن ماه رمضان زمان مناسبی بود که این کار را انجام دهم و جالب این بود که من و مسافرم همه موفقیت‌ها را با هم کسب کردیم. ازجمله بستن پیمان، قبولی در آزمون کمک راهنمایی، تولد سه سال رهایی و سفر به کربلا؛ بابت همه این‌ها اول از خداوند و بعد از آقای مهندس و خانواده محترمشان سپاسگزارم.

دستور پیمان را در شهریورماه از آقای مهندس گرفتیم، سپس به استان قزوین و به پارک جنگلی باراجین رفتیم. تا لحظه‌ای که در جایگاه قرار بگیرم چیزی در ذهنم نبود که باخدای خود در میان بگذارم ولی وقتی دو رکعت نماز به‌جا آوردم تمام چیزهایی که از کودکی تا به امروز به نظر خودم ضد ارزشی بودند در فکرم تداعی شد. شاید از خدای خود شرمنده بودم ولی حس و حال عجیبی داشتم که نمی‌توان توصیف کرد.

همه ضدارزش‌های خود را روی کاغذ آوردم و آن‌ها را دو بار با صدایی که خودم و خدای خود می‌شنیدم خواندم. سپس از خداوند متعال طلب بخشش کردم که به‌جای این کارها، کارهای ارزشمندی را جایگزین کنم و کاغذ را سوزاندم.

در ادامه کارهایی را که تصمیم داشتم انجام بدهم نوشتم و باز آن‌ها را دو بار بازگو کردم و از خداوند خواستم که توان انجام دادن آن‌ها را به من بدهد. که از این به بعد بتوانم برای بندگانش و یا سایر موجودات کره زمین و حتی طبیعت خدمت کنم و به همهٔ آن‌ها ابراز محبت داشته باشم. سپس نوشته‌هایم را پاره کردم و به دست باد سپردم.

همه درختان، کوه‌ها، دشت‌ها و سنگ‌هایی که در اطرافم بودند بین خود و خدای خودم به‌عنوان شاهد قرار دادم که از این به بعد بتوانم در صراط مستقیم قدم بردارم و همیشه از موهبت الهی برخوردار باشم.

و پس از پایان همهٔ این‌ها، از این‌که خداوند اجازه این کار را به من داد دو رکعت نماز شکر به‌جا آوردم.

بستن پیمان باعث می‌شود که ما هر کاری که می‌خواهیم انجام دهیم و یا هر حرفی که بخواهیم بزنیم اول از هر لحاظ بررسی کنیم و بعد اقدام به انجام آن کارکنیم و همهٔ این حال خوشم را مدیون کنگره 60 و آقای مهندس و راهنمای عزیزم هستم. امیدوارم بتوانم زحمات این عزیزان را با خدمت در جایگاه راهنمای تازه واردین جبران کنم. به امید آن روز

همچنین از خانم لیلا سپاسگزارم که این فرصت را به من دادند تا خدمت کنم و حس و حال زمان پیمان را به روی کاغذ بیاورم.

 

نگارنده: همسفر سولماز 

عکس: همسفر فریده

ویراستاری: همسفر لیلا


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 10 آذر 1398 03:56 ب.ظ
خانم سولماز عزیز بستن این پیمان را هزاران بار تبریک میگم انشاء الله همیشه موفق و سلامت باشین.
همسفر افسانه لژیون7 شنبه 9 آذر 1398 05:51 ب.ظ
خانم سولماز عزیزم بهت تبریک میگم بستن پیمان و اجرای وادی هشتم را
و همچنین تبریک بابت راهنمای تازه واردین
در پناه خداوند همیشه موفق و سلامت باشی
تشکر از گروه وبلاگ
نوشین شنبه 9 آذر 1398 03:38 ب.ظ
مبارک باشد .
مریم کرمی شنبه 9 آذر 1398 06:52 ق.ظ
خانم سولماز عزیز، بستن پیمان دوباره با خداوند مهربان، بر شما مبارک باد.امیدوارم در جایگاه جدیدتان هم موفق و موید باشید.
سمیه9 جمعه 8 آذر 1398 11:48 ب.ظ
خانم سولماز عزیزم پیمانت باخالق هستی مبارک.
ارزوی بهترینها را از خدای مهربان برای شما خواستارم.
موفق وپیروز باشید.
مریم همسفر محمد لژیون دوازدهم جمعه 8 آذر 1398 05:46 ب.ظ
درود وخدا قوت سرکار خانم سولماز.
عرض تبریک برای تمام موفقیتهایی که کسب کردید همه اینها نتیجه توکل وتلاش و فرمانبرداری شما می باشد.
خانم سولماز در ادامه ی راه برایتان بهترینها را آرزو می کنم.
سربلند و سلامت باشید.
نسرین.اسیستنت پنجشنبه 7 آذر 1398 11:32 ب.ظ
عرض تبریک ویژه خدمت همسفر عزیز خانم سولماز اجرای وادی هشتم یادآوری پیمان روز الست در صور آشکار ماست امیدوارم همواره متعهد به عهد خود در مسیر زندگی باشید تشکر از گروه وبلاگ برای مطالب عالی و متنوع
ثریا ۱۲ پنجشنبه 7 آذر 1398 09:21 ب.ظ
راهنمای محترم تازه واردین خانم سولماز عزیز عرض تبریک و شادباش دارم خدمت شما بزرگوار بابت اجرای بستن پیمان خوش به سعادتتان انشاالله برکتهای روز افزون این پیمان در زندگیتان جاری و ساری باشد .
امیدوارم روز به روز بر موفقیتهای شما و مسافر گرامیان اضافه شود .
ثریا ۱۲ پنجشنبه 7 آذر 1398 09:20 ب.ظ
راهنمای محترم تازه واردین خانم سولماز عزیز عرض تبریک و شادباش دارم خدمت شما بزرگوار بابت اجرای بستن پیمان خوش به سعادتتان انشاالله برکتهای روز افزون این پیمان در زندگیتان جاری و ساری باشد .
امیدوارم روز به روز بر موفقیتهای شما و مسافر گرامیان اضافه شود .
مریم حسینی پنجشنبه 7 آذر 1398 09:40 ق.ظ
خدا قوت به وبلاک نویسان عزیز
خانم سولماز عزیز تبریک بابت بستن پیمان و پیمانتان پر از خیر و برکت باشد از خدواند برایتان بهترین را آرزومندم تا مسیر ترقی رابه زیباترین شگل بپیمایی موفق باشید
همسفر مهدیه از لژیون ۴ چهارشنبه 6 آذر 1398 10:45 ب.ظ
راهنمای محترم تازه واردین خانم سولماز تبریک میگم جایگاهتان را امیدوارم موفق باشید
عزیزه 15 چهارشنبه 6 آذر 1398 10:05 ب.ظ
خانم سولماز عزیزم هزاران تبریک بابت بستن پیمان انشالله مبارکتان باشد برایم پیملن بستن شما برایم خیلی جالب بود سپاس از گروه وبلاگ نویسان
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic