گزیده ای از مشارکت همسفران در باب روش DST
پنجشنبه 23 آبان 1398 ساعت 01:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )

نوای نی، همان درمان اعتیاد است که روش‌های دیگر، مصرف‌کنندگان را مانند بره‌ها به مسلخ می‌برند و گرگ‌ها آنان را پاره‌پاره می‌کند. آن نوای نی و درمان حقیقی، همان روش DST در کنگره و توسط بنیان کنگره بود که به ما هدیه شد، نشانه‌ سندهای بدون نقص درمان، همین ما همسفران و مسافران و خانواده‌ها در کنگره هستیم که اینک در تعادل و آرامش روزگار می‌گذرانیم و زندگی آرامی داریم و اینها همه از روش درمان DST در کنگره توسط بنیان کنگره است.


پیام کنگره 60 این است که :

اعتیاد مسمومیت مزمن نیست ، بلکه جایگزینی مزمن است، جایگزینی مواد مخدر بیرونی به جای مواد مخدر درونی یا طبیعی؛ بنابراین از دیدگاه کنگره 60 مواد مخدر برای مصرف‌کننده مواد مخدر یا بیمار اعتیاد ، سم نیست و بیمار اعتیاد مسموم نیست . عملیاتی که تحت عنوان سم زدایی با رنگ و لعاب روش علمی ، امروزه در بسیاری از مراکز درمانی انجام می‌شود یک اشتباه فاحش علمی  و بسیار مخرب و ویرانگر است .گزیده مشارکت ها : 

سلام دوستان سودابه هستم همسفر

در مورد سم‌زدایی من تجربه‌ای که داشته‌ام و چندین بار هم گفته‌ام که واقعاً یک روش خیلی بدی بود و هزینه زیادی باید پرداخت می‌کردیم.

مسافر من وقتی‌که سم‌زدایی کرد، فقط یک روز سالم و بی مواد بود. وقتی‌که به خانه برگشتیم شبانه رفت و مواد تهیه کرد و مصرف کرد و با حال خوش آمد و کنار ما نشست و همه گفتند که حالش خوب شده و خدا را شکر دیگر مواد مصرف نمی‌کند؛ ولی من همان لحظه اول متوجه شدم که مواد مصرف کرده است.

سم‌زدایی روش خوبی نیست. در سی دی بیل، آقای مهندس مثالی می‌زنند در مورد یک شهری که بمباران‌شده که می‌گویند وقتی‌که سم‌زدایی می‌کنید مثل این است که شهری را در مدت 10 یا 15 سال بمباران می‌کنید و بعد می‌خواهید یک‌روزه ترکش‌های آن بمب‌ها را بیرون بیاورید. آیا شما فکرمی کنید که اگر آن ترکش‌ها را بیرون بیاورید آن شهرآباد می‌شود؟ آن شهر برقش قطع‌شده، گازش قطع‌شده، تمام امکانات آن شهر از بین رفته است و با یک ترکش درآوردن، آن شهر آباد نمی‌شود. سم‌زدائی روش غلطی است.

خداوند را شاکر هستم که به کنگره آمده‌ام، درست است که سفر ما طولانی شده بود؛ ولی موقعی که مسافرم اپیوم را قطع و فقط شربت مصرف می‌کرد، وقتی‌که شربت OT را در دستش می‌دیدم خیلی خوشحال بودم و بهترین روش درمان همین روش DST و شربتOT است که واقعاً نجات‌بخش است.


 

سلام دوستان سحر هستم یک همسفر

راجع به دستور جلسه که روش DST می‌باشد، سه پارامتر مهم در این دستور جلسه قرار دارد که اول آموزش مناسب، دوم زمان مناسب مصرف دارو و سوم خودِ دارو است که باید مناسب باشد .

مسافرم انواع و اقسام ترک‌ها را در طی شانزده سال تجربه کرد. از شوک‌های الکتریکی گرفته تا URD، سم‌زدائی و هر چیز دیگری که به فکر شما برسد را روی مسافرم پیاده کردیم؛ ولی هر بار ناامیدتر می‌شدیم و نتیجه نمی‌گرفتیم.

الان می دانم که DST بهترین روش درمان است ، نه‌فقط راجع به ترک مواد مخدر بلکه می‌تواند در همه‌چیز اثر بگذارد؛ مثل داروی اعصاب که پزشک می‌گوید همیشه باید مصرف شود و این روش می‌گوید باید پله‌پله کم شود تا بدن آسیب نبیند و سیستم‌ها دوباره بتوانند احیا شوند. من از خانواده کنگره 60 تشکرمی کنم که این فرصت را در اختیار همه مسافران قرار داده و آرزو می‌کنم همه مسافران را در پله رهایی ببینیم.


 

سلام دوستان معصومه هستم همسفر

مسافر من زیاد به سراغ روش‌های دیگر درمان نرفته بود؛ ولی یک دوره کوتاه مجبور بودیم که مسافرم را کمپ ببریم و مطابق سخن آقای مهندس در کتاب 60 درجه که می‌گفتند 21 روز یک داروئی را به من دادند و من مصرف کردم و بعد به من گفتند که آزمایش بده، اگر منفی بود شما دیگر معتاد نیستید، ما هم دقیقاً همان تجربه را داشتیم . بعد بیست‌ویک روز آزمایش گرفتیم و فکر کردیم که اگر آزمایشش منفی است دیگر اعتیاد ندارد و معتاد نیست؛ ولی آقای مهندس در ادامه گفتند که هر وقت آمدم ترک کنم علائم بدترمی شد، آبریزش بینی، استخوان‌درد و...و همین‌ها برای مسافرم هم بود و همین طور حالش بدتر از قبل می‌شد و مصرفش هم بیشتر شده بود و بعد از آخرین بار که به کمپ رفت خداوند کمک کرد و راه کنگره 60 را پیدا کردیم و آمدیم و به درمان رسیدیم و در طول درمان، مسافرم آرام‌تر از قبل شده بود. من هم دارم از این روش استفاده می‌کنم که روش جایگزینی است؛ مثل کتابی که خیلی دوست دارم وقتی‌که تمام می‌شود کتاب دیگری جایگزین می‌کنم و واقعاً DST روش مؤثری است و در تمام زندگی‌ام در طول این مدت تأثیرگذار بوده است.


 

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر

ما برای درمان به کنگره 60 آمدیم که جمعیت احیای انسانی نام دارد. آن چیزی که در کنگره، با روش DST و از طرف بنیان کنگره 60 برای شخص مصرف کننده به ارمغان آورده شد، احترامی بود که به شخصیت انسانی‌اش گذاشته شد. در روش‌های ترک که خیلی از ما امتحان کردیم، برای جان انسانهای مصرف کننده ارزشی قائل نیستند. شاید کسانی بودند که دوست داشتند درمان اتفاق بیفتد؛ اما عده‌ای بسیاری هستند که فقط می‌خواهند جیب‌هایشان پرپول شود و تفکرشان این بود آدم معتاد یک فرد بی ارزش است و فقط می‌خواستند یک آزمایشی روی آنان انجام دهند و فوقش اگر برای مصرف کننده مرگ هم اتفاق بیفتد، خوب می‌دانستند خانوادهٔ فرد مصرف کننده آنان را مقصر نمی‌دانستند؛ چون می‌گفتند خوب یک فرد بی مصرف بوده است و خودش باعث مرگ خودش شده است.

ما هم روش‌هایی را برای ترک انجام دادیم، داروهای گیاهی، متادون درمانی و روش‌های دیگر. من هر سال این مشارکت را که تجربه مصرف کپسول نالتروکسان بود عنوان می‌کردم که الان زیاد توضیح نمی‌دهم؛ چون فقط می‌خواهم به این موضوع اشاره کنم که برای جان مصرف کنندهٔ من در روش‌های دیگر ارزشی قائل نمی‌شدند. وقتی مسافرم متادون درمانی می‌کردند، پزشک معالج روز آخر یک کپسول نالتروکسان داخل لیوان آب ریختند و گفتند بخورید؛ اما اگر مواد مصرف کرده ای خطرناک است. مسافر من هم مثل خیلی از مصرف کننده‌ها که به دلیل عدم تعادل، دروغ و پنهانکاری داشتند، به دروغ گفتند مواد مصرف نکردند و نالتروکسان را خوردند و پزشک حتی چند درصد این فکر را نکرد که شاید همسر من دروغ بگوید و مصرف کنندهٔ من آن را خورد و به سمت خانه آمدیم که به فاصله ده دقیقه، مسافرم بسیار پریشان و حال خراب شدند، مواد در جسمشان به صفر رسید همراه با لرزش بدن که من خودم هراسان به مطب رفتم و آمپولی که پزشک دادند را آوردم و با اینکه تزریقات نمی‌دانستم برایشان تزریق کردم، حال مسافرم آنقدر بد بود که اگر به بیمارستان برده می‌شدند شاید چندین پزشک باید به وضعیتش می‌رسیدند و من به ناچار مواد به همسرم دادم که فقط حالش خوب شود.

فردای آن روز که به مطب رفتم، پزشک با خونسردی گفتند: شاید مصرف کنندهٔ شما به حالت کما می‌رفت و ایست قلبی برایش اتفاق می‌افتاد؛ یعنی جان مسافر من که یک انسان بود برای یک پزشک ارزشی نداشت و این فرق روش DST با دیگر روش‌ها بود که برای جان یک انسان مصرف کننده ارزش و احترام قائل هستند. من و مصرف کننده‌ام با ورود به کنگره با مهر و محبت، مسافر و همسفر نامیده شدیم. در کنگره، مسافر درمان و رها می‌شود و به تعادل و نهایت به احیا می‌رسد. در کنگره، انسان احیا می‌شود و در روش‌های دیگر برای جان یک مصرف کننده ارزشی قائل نمی‌شود و تضمینی برای جان انسانهای مصرف کننده نیست.

الان که فکر می‌کردم، وادی سیزدهم در کتاب عشق، صفحه 139 و 140 به ذهنم آمد، پاراگرافی را از روی کتاب می‌خوانم که آقای مهندس در یکی از سی دی‌ها این مطلب را توضیح فرمودند.

(این داستانِ چوپانی، بره ازدست‌داده است و بره‌ها به دام گرگ افتاده‌اند و اگر نوای نی شنیده نشود، به گرگ‌ها افزوده می‌گردد.) و در پاراگراف بعد در ادامه این‌گونه می‌آید (می‌دانید چرا؟ برای اینکه آن دسته از نی نواران هم در نی خود پوشال ریخته‌اند و صدایشان شنیده نمی‌شود و بار بسیاری از گناهان انجام‌شده نیز در میانِ حفره‌های نیِ آنان است.)

نوای نی، همان درمان اعتیاد است که روش‌های دیگر، مصرف‌کنندگان را مانند بره‌ها به مسلخ می‌برند و گرگ‌ها آنان را پاره‌پاره می‌کند. آن نوای نی و درمان حقیقی، همان روش DST در کنگره و توسط بنیان کنگره بود که به ما هدیه شد، نشانه‌ سندهای بدون نقص درمان، همین ما همسفران و مسافران و خانواده‌ها در کنگره هستیم که اینک در تعادل و آرامش روزگار می‌گذرانیم و زندگی آرامی داریم و اینها همه از روش درمان DST در کنگره توسط بنیان کنگره است.


تهیه و تایپ مطلب : همسفر اکرم 

ویراستاری : همسفر الهام 

عکس : همسفر فاطمه 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
پوران همسفر عباس جمعه 24 آبان 1398 09:15 ق.ظ
خداقوت وممنون از مشارکتهای زیبا وکاملی که درمورد دستور جلسه صحبت کردید بسیار عالی بود من متاسفانه درجلسه حۻور نداشتم وبا مطالعه صحبتهای خوب همه ی عزیزان استفاده کردم .خداقوت به گروه وبلاگ نویسان
سمیه9 جمعه 24 آبان 1398 02:21 ق.ظ
تشکر فراوان بخاطر مشارکتهای خوب شما عزیزان.
خداقوت پیروز وسلامت باشید.
همسفر مهدیه از لژیون ۴ پنجشنبه 23 آبان 1398 11:04 ب.ظ
خداقوت به همه شما عزیزان بابت مشارکتهای خوبتان در مورد دستور جلسه
همسفر سمانه ۱۷ پنجشنبه 23 آبان 1398 07:06 ب.ظ
خدا قوت به همه شما عزیزان ممنون بابت مشارکتهای پربارتون و تجربه های ارزشمندی که در اختیارمان گذاشتید خداوندا راه کنگره را بر سر راه همه مصرف کننده ها قرار بده الهی آمین.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic