گزارش آموزشی همسفران مورخ ۹۸/۸/۲۱
چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت 07:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
چهاردهمین جلسه از دوره پنجاه و یکم سری کارگاه‌های آموزشی_خصوصی کنگره60 ویژه همسفران شعبه شادآباد روزهای سه‌شنبه مورخ98/8/21به استادی همسفر معصومه، نگهبانی همسفر فتانه و دبیری همسفر لیلا دستور جلسه «DST و تجربه من از سم زدائی و سایر روش ها  » رأس ساعت  15:00  آغاز به کار نمود


سلام دوستان معصومه هستم همسفر
اول از هر چیز خداوند بزرگ را شکر می‌کنم که به من توفیق خدمت در این جایگاه را عنایت نمود.
بعد از آن از راهنمای عزیز و بزرگوارم خانم صدیقه تشکر می‌کنم به خاطر آموزش‌های ناب و اینکه به من فرصت دادند برای اولین بار این جایگاه را تجربه کنم و از شما عزیزان آموزش بگیرم.
و اما دستور جلسه امروز DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روش‌ها
همه ما که در اینجا حضور داریم تا به حال حداقل یک بارترک های متفاوت را تجربه کرده‌ایم و روش DsT را تجربه کرده‌ایم.


این را نیز متوجه شده‌ایم که بهترین، راحت‌ترین، عقلا نی ترین روش برای حل صورت مسئله اعتیاد همین روش DST است که در کنگره 60 برای اولین بار توسط آقای مهندس دژاکام مطرح شد.
کمگره 60 تنها جایی است که بر مبنای نوع ماده مصرفی ومیزان مصرف همه چیز اندازه گیری می‌شود و درمان بصورت آگاهانه صورت می‌پذیرد.
ولی در سیستم‌های دیگر می گویند ماده مخدر سم است و باید این سم از بدن خارج شود و این روش پر اشتباه‌ترین و بی نتیجه ترین متددهای درمان اعتیاد است در سراسر دنیا و اینکه توسط متخصصین انجام می‌شود.
سم زدایی یک واژه غلط، غیر اصولی و غیر علمی است که نتیجه خوبی به بار نمی‌آورد.
مخصوصاً سم زدایی سریع URD و فوق سریع که با بیهوش کردن شخص و تزریق نالتروکسن و مرفین بدن مصرف کننده را به صفر برسانند و فردبعد از بیهوشی تمام تعادل روانی و جسمی او را بهم می‌ریزد و اولین کاری که بعد از ترک خواهد کرد برگشت به طرف مواد است.
تجربه من از این روش پر اشتباه این بود که بعداز ترک های متفاوت مثل ترک: یابویی، بستری در کمپ به بهزیستی معرفی شدیم بعداز تکمیل فرم به ما یکسری قرص دادند ازجمله نالتروکسن که بد از مصرف 24 ساعت بیهوش شدند و بعد از 10 روز دوباره با دوز کمتر این داروها تکرار شد.
از علائم این دارو: رنگ زرد، بی حسی پشت سر، سردردهای وحشتناک، ترش کردن معده، دل پیچه، میل به خود کشی است و تا 6 ماه سر کار نرفت و رفته رفته بد وبدتر می‌شد.
انجمن‌های دیگر مثل:S A، N A، بی تعادلی و انجیو های دیگر را هم تجربه کردیم.


یک روز که به پارک رفته بودیم با آقای مهندس صحبت کردند و آقای مهندس پیشنهاد کردند که حتماً باید سفر تدریجی را انجام دهند وگرنه وضعیتش بدتر از این که هست خواهد شد به دلیل اینکه مخدرهای بیرونی و شبه افیونی او هم به دلیل مصرف مواد از بین رفته بود.
بعداز اینکه مسافرم 6 ماه سفر کرده بود من هم وارد کنگره شدم و آنجا متوجه شدم که این سم زدایی چه تخریب‌هایی به جسم و روان مسافرم وارد کرده بود و همینطور فهمیدم که مواد مخدر سم نیست، بلکه دارو است. برای من که مصرف کننده نیستم سم و کشنده است.
من این حال خوش و خوبم را مدیون آقای مهندس و خدمتگزاران کنگره هستم.
به گفته آقای مهندس: علمی که تجربه شده باشد سندی بدون نقص است.
روش DST شاه کلید درمان اعتیاد است.
سفری است از دام اهریمن به سمت الله.
و از آتش ویرانگر به‌طرف نور.تایپ و ویراستاری : همسفر اکرم نظری
لژیون خدمتگزار : لژیون پانزدهم
مرزبان کشیک : همسفر سمیهمی توانید دیدگاه خود را بنویسید
ثریا۱۲ جمعه 24 آبان 1398 10:09 ب.ظ
خانم معصومه عزیز خداقوت .خدا را شکرکه با کنگره اشنا شدید ودر مسیر صراط مستقیم حرکت میکنید موفق باشید .جایگاه استادی را هم تبریک عرض می کنم انشاالله جایگاه های بالاتر راهم تجربه کنید .
با تشکروسپاس فراوان
پوران همسفر عباس جمعه 24 آبان 1398 09:06 ق.ظ
خداقوت وتبریک خدمت خانم معصومه بسیار عالی بود متاسفانه من درجلسه حۻور نداشتم ولی امروز صحبتهای زیبا وکامل شما را خواندم بسیار مفید بود واستفاده کردم .به خانم صدیقه عزیز تبریک می گویم واز گروه وبلاگ مخصوصا خانم اکرم عزیز سپاسگزارم .خدارو شکر با حل شدن صورت مسئله اعتیاد خیلی از مشکلات حل شد .نا درکنگره متوجه شدیم که مواد مخدر برای کسی که مصرف کننده است دارو است وبرای کسی که مصرف کننده نیست سم واثر کشنده دارد.با اموزشهای کنگره فرق بین ترک ودرمات را هم یاد گرفتیم وفهمیدیم که ترک چه اسیبی به سیستم بدن وارد می کند .
عزیزه 15 جمعه 24 آبان 1398 12:47 ق.ظ
خانم معصومه عزیزم ممنونم از سخنان پر محتوا که در اختیار ماگذاشتید وسپاس از خانم صدیقه عزیزم بابت اموزش های نابشان وتشکر ازوبلاگ نویسان
مریم کرمی پنجشنبه 23 آبان 1398 05:52 ق.ظ
خانم معصومه عزیز، ممنون از صحبتهای بسیار خوبتان. جلسه بسیار خوبی بود خدا قوت به شما .خدمتتان پر برکت
خدا قوت به همه عزیزانی که خدمت کردند. روزی هایتان افزون.
همسفر عاطفه لژیون ۳ چهارشنبه 22 آبان 1398 10:03 ب.ظ
بسیار جلسه ی پر بار و اموزشی قوی ای بود از استاد ، نگهبان و دبیر ارجمند تشکر میکنم
ممنون از گروه وبلاک
همسفر نجیمه چهارشنبه 22 آبان 1398 07:06 ب.ظ
سلام و خداقوت به استاد و نگهبان و دبیر عزیز جلسه بسیار پربار و پر انرژی بود
با آرزوهای موفقیتهای بیشتر برا سه عزیز بزرگوار
همسفر سمانه ۱۷ چهارشنبه 22 آبان 1398 04:35 ب.ظ
خانم معصومه عزیز ممنون از بیان تجربتون بسیار عالی بود جایگاه استادی را تبریک میگم انشاءالله در جایگاه کمک راهنمایی قرار بگیرید.
سمیه9 چهارشنبه 22 آبان 1398 02:56 ب.ظ
خانم معصومه خیلی خوشحال شدم که در جایگاه استادی چنین زیبا درخشید به خانم صدیفه عزیزهم تبریک عرض میکنم بخاطر پرورش رهجوهای توانمند .خداقوت.
امیدوارم درتمام مراحل زندگی پیروز وموفق باشید.
مریم حسینی چهارشنبه 22 آبان 1398 01:43 ب.ظ
خدا قوت به گروه وبلاک
خانم معصومه عزیز این جایگاه را به شما تبریک می گویم جلسه خوبی بود استفاده کردیم برایتان بهترین جایگاه ها را آرزومندم موفق باشید
نسرین.اسیستنت چهارشنبه 22 آبان 1398 07:52 ق.ظ
سرکار خانم معصومه جایگاه استادی رابه شما و راهنماتون خانم صدیقه تبریک میگویم و برایتان جایگاه کمک راهنمایی را آرزو دارم بابیان تجربتون از سمزدایی بخوبی اینکه مواد سم نیست بلکه برای مصرف کننده مواد حیاتیست را به تصویر کشیدید حضورتان در کنگره پاداش صبرتان در این مسیر دردناک است موفق باشید و در پناه حق گروه وبلاگ تشکر برای خدمت عالیتون
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic