هزاران راه اشتباه
سه شنبه 21 آبان 1398 ساعت 08:07 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر سمیرا | ( نظرات )
راه‌های مختلف را امتحان می‌کردیم؛ ولی ناامید نمی‌شدیم و برای روش جدید با اشخاصی که اعتیادشان را کنار گذاشته بودند هم صحبت می‌شدم که راه جدید را پیدا کنم و بعضی‌ها می‌گفتند: نباید محبت، غذای گرم، جای گرم و پول در اختیارش قرار بدهید و من هم به حرف آنها گوش‌داده و با زیر پا گذاشتن احساسات مادرانه و پدرانه برای زودتر به نتیجه رسیدن، مجبور به این کار شدیم.


DST و تجربه من از سم‌زدایی و سایر روش‌ها
سلام دوستان، گوشه‌ای از تجربیات مسافرم در خصوص ترک‌های متفاوت با آنتی ایکس‌های مصرفی مختلف را با شما به اشتراک می‌گذارم.
تجربه تاریکی‌های مسافرم از سن پایین آغاز گردید، برای بار اول وقتی ما متوجه این مسئله شدیم درصدد کمک به او برآمدیم که به یکباره با سقوط آزاد شروع کردیم و با چند قرص اقدام به ترک کردیم و مسافرم خیلی اذیت شد. پرش دست‌وپا داشت، آب‌ریزش بینی و ...مثل این بود که سرمای بسیار شدیدی خورده و من هم دست‌وپایش را نگه می‌داشتم تا از خواب بیدار نشود و به خیال خودم در حال کمک بودم تا روند درمان به‌خوبی طی شود و غذاهای مقوی برایش درست می‌کردم و مجبورش می‌کردم که دوش بگیرد؛ چراکه می‌گفتند برای بهبود سریع‌تر باید هرروز استحمام کند و در نهایت این اقدام بی‌نتیجه شد؛ چون قدرت مواد بالا بود و درنتیجه مسافرم مجدد به مواد روی آورد.
بازهم ما را به‌شدت اذیت می‌کرد، به فکر ترک به روش دیگری شدیم و این بار او را به کمپ‌های مختلفی فرستادیم و به مدت 40 بار به کمپ‌های اختیاری و اجباری در راه‌های دور و نزدیک فرستادیم و مسافرم  ماندن در این کمپ‌ها که گاها بسیار تلخ بود را تجربه کرد و ترک در کمپ به هیچ‌وجهی کمکی به درمان نکرد بلکه او را به سمت کارهای ضد ارزشی و مواد مختلف و جدید و رفتارهای کینه‌توزانه سوق داد و سرخورده‌تر از قبل به سمت تاریکی‌ها فرورفت و بازهم مثل بازی مار و پله به‌جای اولش برگشت و این بار با مصرف شدید کراک، هم خواب و خوراک را از خودش و هم آرامش را از خانواده‌اش گرفت و با مصرف بد و بی‌رویه، 30 کیلو وزن کم کرد و راهی بیمارستان شد و آنجا هم ماجراهای جدید را به همراه داشت و بازهم هیچ بهبودی حاصل نشد.
 در روش بعدی، استفاده از کپسول‌های ترک اعتیاد توسط یک دکتر بود که آن‌هم مطابق با دستورات پزشکی انجام نشد و کپسول‌های یک ماه را در عرض 10 روز مصرف کرد و بازهم هیچ ...
راه‌های مختلف را امتحان می‌کردیم؛ ولی ناامید نمی‌شدیم و برای روش جدید با اشخاصی که اعتیادشان را کنار گذاشته بودند هم صحبت می‌شدم که راه جدید را پیدا کنم و بعضی‌ها می‌گفتند: نباید محبت، غذای گرم، جای گرم و پول در اختیارش قرار بدهید و من هم به حرف آنها گوش‌داده و با زیر پا گذاشتن احساسات مادرانه و پدرانه برای زودتر به نتیجه رسیدن، مجبور به این کار شدیم. در خانه را حفاظ زدیم و به مسافرمان گفتیم باید موادت را کنار بگذاری وگرنه اینجا جای تو نیست و او که قادر به ترک نبود بیرون رفت و زندگی کارتن‌خوابی را تجربه کرد و روزبه‌روز بدتر از قبل می‌شد و البته کینه و تنفر شدیدی نسبت به همه ما پیداکرده بود و روش‌های بعدی که متادون درمانی و قرص‌هایی بود که عطاری‌ها برای ترک اعتیاد می‌فروختند هم همه‌شان پوچ بودند . تنها راهی که به سمتش نرفتیم سم‌زدایی بود که هیچ اطلاعی از سم‌زدایی نداشتیم .
دست‌آخر سختی‌های زیادی را برای به درمان رسیدن فرزندمان کشیدیم و در نهایت دروازه امیدمان به بار نشست و با این مکان مقدس آشنا شدیم، بااینکه پسرم هنوز به کنگره نیامده؛ ولی باور دارم که به‌زودی زود به کنگره می‌آید و سفرش را به اذن خداوند شروع خواهد کرد و با استفاده از روش DST که روش معجزه آفرین است به رهایی می‌رسد و جمله کوتاهی که راهنمای بزرگوارم خانم سمیه عزیز در آخر بعضی سی‌دی‌ها برایم می‌نویسند: روزهای خوش در راهند و من هم به این جمله باور دارم و منتظر روزهای خوش هستم، به امید روزهای خوش .

نگارنده: همسفر زهرا عابدیان
تهیه مطلب: همسفر سولماز
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر عاطفه لژیون ۳ چهارشنبه 22 آبان 1398 10:00 ب.ظ
همسفر عزیز خدا قوت . سختی هارا پشت سر گذاشتید و انشالله هرچه زودتر اذن ورود مسافرتان به کنگره صادر شود و حضور ایشان را درکنار شما در کنگره ی ارزشمند شاهد باشیم
فریده چهارشنبه 22 آبان 1398 05:25 ب.ظ
خانم زهرای عزیز ممنونم بابت دلنوشته ی خوبتان پر از تجربه بود.

ان شاالله همواره از سهل ترین و درست ترین راهها به مطلوبات خود برسید.
مریم کرمی چهارشنبه 22 آبان 1398 06:02 ق.ظ
خانم زهرای عزیز، از بیان تجربیات خود، سپاسگزارم. امیدوارم که به زودی مسافرتان به کنگره بیاید و به رهایی و سلامتی برسد.موفق و موید باشید.
ثریا ۱۲ چهارشنبه 22 آبان 1398 01:01 ق.ظ
خانم زهرای عزیزم احسنت به شما مادر صبور و امیدوار خداروشکر که به این زیبایی آموزش ها را دریافت کردید وبه این دیدگاه رسیدید .امیدوارم به یاری حق هرچه زودتر مسافرتان هم مسیرش را بیابد‌.
باتشکروسپاس از گروه وبلاگ.
سمیه9 چهارشنبه 22 آبان 1398 12:11 ق.ظ
خانم زهرای عزیز از شما متشکرم که تجربیات خود را به اشتراک گذاشتیدوامیدوارم باصبر به انچه در دل دارید برسید.
انشالله.
همسفر سمانه ۱۷ سه شنبه 21 آبان 1398 11:38 ب.ظ
خانم زهرا عزیز انشاء الله که مسافرتان هر چه زودتر اذن ورودشان صادر شود و سفرش را با یاری خداوند شروع کند.
مریم حسینی سه شنبه 21 آبان 1398 02:36 ب.ظ
خدا قوت به وبلاک نویسان عزیز
خانم زهرا عزیز بایت این همه امید به شما احسنت میگویم و برای شما و مسافرتان ارامش و رهایی را از خداوند ارزومند هستم الهی امین
همسفر ربابه لژیون یکم سه شنبه 21 آبان 1398 12:11 ب.ظ
خدا قوت خدمت خانم زهرا،سپاسگزارم
از بیداری تا هوشیاری،فاصله چندانی نیست اما ما انسانها بایستی صبر داشته باشیم.موفق باشید.
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم
سمانه همسفر داود سه شنبه 21 آبان 1398 11:48 ق.ظ
موفق باشید خانم زهرا عزیز ان شاله به زودی شاهد حضور فرزندتان و رهایی ایشان خواهیم بود. نوبت باران محفوظ است.
نسرین.اسیستنت سه شنبه 21 آبان 1398 08:09 ق.ظ
همسفر گرامی سرکار خانم زهراازینکه تجربیات تلخ خود را در اختیار بقیه همسفران قرار دادید از شما متشکرم همانگونه که راهنمای شما فرمودن روزهای خوش در راهند این وعده الهیست خداوند در کلام الله بارها فرموده:ان مع العسر یسرا بعداز هر سختی اسانی است قطعا عشق مادرانه که شبیه ترین به عشق الهیست شماو فرزندتان را به نور هدایت خواهد کرد به امید دیدن شما در قله رهایی وسپاس از گروه وبلاگ
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic