برداشت از لژیون پزشکان(D.SAP )
شنبه 18 آبان 1398 ساعت 01:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر شمسیان | ( نظرات )
ازجمله مشکلاتی که D.SAP حل می‌کند: کبد چرب را ظرف مدت سه ماه از بین می‌برد، بعد دیدیم بچه‌ها واریس‌های طنابی محکم داشتند ظرف شش ماه از بین می‌برد، بعد دیدیم عفونت مثانه را از بین می‌برد، عفونت سیستم گوارش را از بین می‌برد، همین‌طور یکی‌یکی بچه‌ها گزارش رفع مشکل خود را می‌دادند به‌طوری‌که الآن سالی یک‌بار ما دستور جلسه‌مان D.SAP است.
اولین جلسه از دور هجدهم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 مخصوص لژیون پزشکان پارک طالقانی با دستور جلسه «SAP.D و سی دی اضافه‌وزن 4» با استادی و نگهبانی جناب مهندس در روز جمعه مورخ 98/8/3 رأس ساعت 8 صبح آغاز بکار نمود.

من باغ سیبی داشتم، نمی‌خواستم این‌ها را بفروشم، برحسب اتفاق پسرم گفت، بابا شما این‌ها را سرکه کنید. چون کشاورزی یک سال ببار می‌نشیند و یک سال نمی‌آورد، یک سال باران می‌آید و یک سال نمی‌آید، یک سال سرما می‌زند، یک سال شته می‌زند. دیدم سیبی که آن موقع کیلویی هفت هزار تومان بود می‌خواهند بخرند سیصد تومان گفتم اگر بریزم، دست دلال نمی‌دهم. چون سرکه طبیعی که در خانه‌ها درست می‌کنند بلد نبودیم، یک روشی از خودمان درآوردیم، یک‌چیز دیگری شد، نه شد سرکه، نه شد شراب، چون هم از سیب و از انگور شراب و سرکه درست می‌کنند. این ای که ما درست کردیم، نه شراب شد، نه سرکه شد، یک شاخه دیگری شد، یک‌چیز دیگری شد، مثل کسی که می‌خواست کائوچو را اختراع کند، کائوچو را اختراع نکرد، لاستیک را اختراع کرد. این چیزی که درست‌شده از سیب، من اسم آن را D.SAP گذاشته‌ام، این یک داروی فوق‌العاده‌ای شده برای از بین بردن یبوست. از بهترین سیب‌ها تهیه می‌شود و فرایند تولید آن‌هم چهل‌وپنج روز نیست، تولید آن یک سال طول می‌کشد که فرایند خاص خودش را طی می‌کند. از آن زمان مشکل یبوست تا نودوپنج درصد در کنگره حل شد. طریقه استفاده هم این است که صبح ناشتا یک قاشق غذاخوری می‌ریزند در یک لیوان آب و نیم ساعت بعد صبحانه می‌خورند. اول برای یبوست مورداستفاده قرار گرفت ولی بعداً که بچه‌ها شروع کردند به استفاده کردن، دیدیم مسائل متعدد دیگری هم دارد حل می‌شود. ازجمله مشکلاتی که D.SAP حل می‌کند: کبد چرب را ظرف مدت سه ماه از بین می‌برد، بعد دیدیم بچه‌ها واریس‌های طنابی محکم داشتند ظرف شش ماه از بین می‌برد، بعد دیدیم عفونت مثانه را از بین می‌برد، عفونت سیستم گوارش را از بین می‌برد، همین‌طور یکی‌یکی بچه‌ها گزارش رفع مشکل خود را می‌دادند به‌طوری‌که الآن سالی یک‌بار ما دستور جلسه‌مان D.SAP است. انواع و اقسام قارچ‌ها را از بین می‌برد، اگر دویست و پنجاه سی‌سی را در یک لگن آب بریزند و در آن بنشینند قارچ‌ها را از بین می‌برد. اسید استیک از بین برنده میکروب‌ها و ویروس‌ها است. با دکتر مغاری صحبت می‌کردم، در هنگام عمل جراحی وقتی نمی‌توانند با چیزی ضدعفونی کنند از اسید استیک استفاده می‌کنند. رسوبی که در پروستات به وجود می‌آید را از بین می‌برد، مجاری پروستات را باز می‌کند، صاف می‌کند، رگ‌های قلب را که چربی در آن انباشته‌شده است را از بین می‌برد. فشارخون را متعادل می‌کند، چربی سوز هم هست، از سکته مغزی و قلبی هم جلوگیری می‌کند. این شکل آن است و خیلی زود تمام می‌کنیم. الآن یکی از داروهایی که برای بچه‌ها همه مورداستفاده قرار می‌دهیم. این هست که برای از بین بردن مشکل اصلی یبوست که در درمان با متادون و ... هست اثر خیلی خوبی دارد. من تمام گزارش‌ها را داده‌ام که دوازده روز، سیزده روز شکم آن‌ها کار نمی‌کرد و با استفاده مکرر به‌راحتی درمان شدند. من بیشتر صحبت نمی‌کنم، بحث را می‌خواهم به مشارکت بگذارم، چه مسافران، چه همسفران، اگر تجربه‌ای در این مورد دارند مشارکت کنند. از این‌که به صحبت‌های من گوش کردید از همه شما متشکرم.

فکر کنم مشیت الهی و یک خواست و تفکر هست و خداوند هم خواسته‌اش این است که این تفکر به نتیجه برسد، به خاطر این من خیلی دوست دارم کارهای تحقیقاتی را، خارجی‌ها هرچه ما می‌گوییم این تحقیقات صورت گرفته است و بیایید ببینید، آن‌ها قبول نمی‌کنند چون منافع آن‌ها در این داروها و کمپانی‌های عجیب‌وغریب و مسائل اقتصادی است. ولی در اینجا می‌بینیم مسائل اقتصادی نیست. به‌هرحال شواهدی نشان می‌دهد که شربت تریاک بیماری اعتیاد را درمان می‌کند و نیز محلول D.SAP برای درمان یبوست و بسیاری از بیماری‌های دیگر مؤثر است. من همه این‌ها را به ایشان تبریک می‌گویم و امیدوارم که همیشه این لطف خداوند شامل حال همه ما و ایشان و همه کسانی که می‌خواهند درد بشر را درمان کنند باشد. چون در میان این‌همه غوغا و شرّ، عشق یعنی کاهش درد بشرّ و هرکسی بخواهد درد بشرّ را درمان کند او عشق دارد و مظهر عشق است و من برای ایشان به همین دلیل احترام قائل هستم.


سلام دوستان رقیه هستم یک همسفر
پیرو سخنان گهربار جناب مهندس و دکتر مسعود باید عرض کنم:
دستور جلسه سال پیش  D.sap بود که از مشارکت دوستان و نتیجه‌هایی که گرفته بودند، تصمیم گرفتم من هم از D.sap استفاده کنم ؛ چون از ناراحتی چربی خون که در من به‌صورت ارثی وجود داشت رنج می‌بردم و روزی یک قرص می‌خوردم و می‌دانستم که تا آخر عمرم باید قرص بخورم و چربی خون شاید با دارو کنترل شود؛ ولی درمان ندارد.
با توکل به خدا قرص را قطع کردم و D.sap  را شروع کردم، به این صورت که اندازه یک درب بطری درون یک لیوان آب گرم می‌ریختم و ناشتا می‌خوردم. روزهای اول یک مقدار مزهٔ ناخوشایندی داشت؛ ولی چون به‌عنوان دارو مصرف می‌کردم مزه‌اش را هم تحمل کردم تااینکه هم به مزه آن و هم به نوشیدن آن عادت کردم.
طی این مدت مشکل یبوستم کاملاً درمان شد. رنگ پوستم کاملاً شفاف شد، به صورتی که هر کس من را می‌دید می‌گفت چقدر پوستت روشن‌شده است.
من در سال باید به خاطر حساسیتی که داشتم که با آب‌ریزش بینی و خارش چشم و گلو همراه بود یا قرص می‌خوردم یا آمپول می‌زدم که به طرز معجزه‌آسایی اصلاً از حساسیت خبری نبود؛ حتی سرما هم نخوردم.
نزدیک دستور جلسه D.sap بود که  تصمیم گرفتم یک آزمایش خون بدهم و میزان چربی خونم را بسنجم که آیا تغییری کرده یا خیر. بعد از گرفتن جواب باکمال تعجب دیدم که چربی خون من به پایین‌ترین حد ممکن رسیده بود که از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدم.
باور این موضوع برای کسانی که در کنگره نیستند سخت است؛ ولی امیدوارم که یک روزی D.sap به‌عنوان یک دارو در داروخانه‌های کشور عزیزمان به فروش برسد و علاج بیماری‌های لاعلاج باشد.
                          
و من الله توفیق

ویراستاری : همسفر الهام


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مریم کرمی سه شنبه 21 آبان 1398 06:19 ق.ظ
خانم رقیه عزیز، ممنون از مطالبی که بیان کردید . خدمتتان پر برکت
الهام یاراحمدی دوشنبه 20 آبان 1398 09:35 ق.ظ
خداقوت خانم رقیه عزیز عالی بود ممنون بابت مطالب جامع وکاملی که در اختیارماقراردادید موفق وسربلند باشید
نسرین.اسیستنت یکشنبه 19 آبان 1398 09:35 ب.ظ
خدا قوت خانم رقیه وخانم الهام عزیز ممنون ازینکه تجربه خودتون رو در اختیار دیگران قرار دادید خدا قوت به گروه وبلاگ
نوشین یکشنبه 19 آبان 1398 08:46 ق.ظ
خداقوت
فریده یکشنبه 19 آبان 1398 08:44 ق.ظ
خانم رقیه عزیز ممنونم که از تجربیات خود برای ما گفتید.
ان شاالله شاهد معجزات بیشتری از این اکسیر باشیم.
سمیه9 یکشنبه 19 آبان 1398 07:13 ق.ظ
سلام وخداقوت خدمت خانم الهام عزیزوهمچنین خانم رقیه عزیز به خاطر مشارکت وگفتن تجربه خودش از این معجزه اقای مهندس.خداروشکر که در گنگره هستیم وازاین معجزات بهره مند میشویم.هزاران بار شکرررر.
همسفر سمانه ۱۷ شنبه 18 آبان 1398 11:23 ب.ظ
خانم شمسیان عزیز ممنون بابت ارائه گزارش لژیون پزشکان امیدوارم که خداوند به شما سلامتی بدهد.ممنون از تجربه ای که خانم رقیه عزیز در اختیارمان گذاشتند.سپاس فراوان از خانم الهام عزیز.
ثریا ۱۲ شنبه 18 آبان 1398 11:00 ب.ظ
عرض خدا قوت دارم خدمت خانم الهام و خانم رقیه عزیز بسیار مطالب آموزنده بود واقعا از شنیدن و خواندن سخنان مهندس بسیار احساس غرور کردم وخدا رو شکر که در کنگره هستیم و جز اولین نفر هایی هستیم که کشفیات آقای مهندس را استفاده میکنیم .
با تشکر و سپاس از گروه وبلاگ.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic