چهارشنبه ها با سفیر عشق
سه شنبه 30 مهر 1398 ساعت 08:08 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر شمسیان | ( نظرات )
محلول D.sap از سالم‌ترین سیب‌ها تهیه می‌شود و فرایند تبدیل آن یک سال طول می‌کشد و یک فرمول و شرایط خاص خودش را دارد. ما این ماده را درست کردیم و بعد شروع کردیم به مطالعه کردن و دیدیم که این بهترین دارو برای یبوست است.


یا علیم
صحبت‌های آقای مهندس در باب دستور جلسه؛ D.sap

 یکی از مشکلات عدیده‌ای که ما در کنگره داشتیم، مسئله یبوست بود. تریاک، شیره، هروئین و متادون، آب بدن را خشک می‌کنند و در این شرایط شخص دچار یبوست می‌شود. این مسئله تقریباً 98% مشکل عمده مصرف‌کنندگان تریاک و شیره و ... است. علاوه بر این تعداد، کل انسان‌های کره زمین مشکل یبوست را دارند.
 بدن انسان بعضی از مولکول‌ها را نمی‌تواند جذب کند و بایستی فرایندی طی شود که مولکول‌ها در طی زمان شکسته شوند و سپس جذب بدن می‌شوند.
محلول D.sap از سالم‌ترین سیب‌ها تهیه می‌شود و فرایند تبدیل آن یک سال طول می‌کشد و یک فرمول و شرایط خاص خودش را دارد. ما این ماده را درست کردیم و بعد شروع کردیم به مطالعه کردن و دیدیم که این بهترین دارو برای یبوست است. من این محلول را به یکسری از افراد دادم و گفتم که وقتی استفاده کردید نتیجه را به من بگویید. ما به افرادی برخورده بودیم که هر 12 روز یک‌بار شکمشان کار می‌کرد و یا خانم‌های بارداری که دکتر به آنها استراحت مطلق داده بود و هر 12 روز یک‌بار هم شکمشان کار نمی‌کرد و خیلی موارد دیگر. ما به این افراد صبح 1 قاشق محلول D.sap را با یک لیوان آب دادیم و مشکل همه آنها حل شد.
بعد دیدیم که کسانی که واریس‌های طنابی و شدید داشتند، از این محلول خوردند و واریس‌ها از بین رفت. کسانی بودند که کبد چرب داشتند و از این محلول خوردند و مداوا شدند. یکی از بچه‌ها آمد پارک طالقانی و دیدم که چشمانش قرمز است و عینک دودی زده، علت را جویا شدم گفت که چشمانم عفونی‌شده و 15 روز است که آنتی‌بیوتیک می‌خورم، ازآنجایی‌که D.sap اسید استیک دارد و ضد عفونت است گفتم که با یک واحد D.sap و پنج واحد آب چشمت را شستشو بده، هفته بعد آمد دیدم که چشمانش خوب شد. بچه‌هایی که در حال درمان سیگار بودند، دهانشان آفت می‌زد، گفتیم که با D.sap رقیق‌شده دهانتان را شستشو بدهید و به این طریق مسئله آنها هم حل شد.
و اما حرف‌های من در مورد این شربت معجزه‌گر؛
در مورد سرکه سیب مطالبی را خوانده و شنیده بودم؛ ولی نه به این کاملی که آقای مهندس در موردش توضیح دادند. وقتی صحبت‌های مهندس را در مورد عفونت چشم یکی از مسافران و اثر این شربت را روی او شنیدم، یاد صحبت‌های دکتر ابراهیم ساراج اوقلی، یکی از بهترین پزشکان طب سنتی ترکیه که همیشه از سرکه سیب و فوایدش صحبت می‌کرد افتادم.
به یاد دارم یکی از مریض‌ها با این دکتر تماس داشت و در مورد گوش‌درد و سرگیجه شکایت داشت. آقای دکتر گفت: سرکه سیب خالص تهیه کن و سر گوش پاک‌کن را به سرکه بزن و درون گوش و لاله گوش را با آن شستشو بده، به امید حق بعد از چند ساعت گوش‌درد و سرگیجه که باعثش عفونت گوش بود از بین می‌رود و همچنین از سرکه سیب برای جوش و لک صورت استفاده می‌کرد و می‌گفت: سرکه سیب را با آب‌معدنی مخلوط‌کنید و در قالب‌های یخ، فریز کنید و هر شب قبل از خواب روی صورت ماساژ بدهید و نتیجه آن را خواهید دید که خودم با این روش نتیجه گرفتم.
من از شربت D.sap دو تجربه خوب دارم؛، پارسال پدرشوهرم در بیمارستان در اثر سکسکه شدید بستری بود و باید عمل می‌شد. همسرم به من گفت از شربت D.sap برای پدرشوهرم ببرم، اول ترسیدم گفتم بدتر نشود؛ ولی وقتی بردم و استفاده کرد، اول گفت معده‌ام را سوزاند؛ ولی بعد از نیم ساعت گفت انگاری از دردی که در معده داشتم کمتر شده و یک مدت هرروز از این شربت استفاده می‌کرد.
آقای مهندس مشکل اصلی که در کنگره وجود دارد را مسئله یبوست می‌داند که در اثر مصرف مواد مخدر، آب بدن آنها خشک‌شده و دچار یبوست می‌شوند، مسافر من هم همیشه از یبوست رنج می‌برد. آنقدر از قرص‌ها و شربت‌های ملین استفاده کرده بود که هیچ‌چیز دیگر اثر نداشت تا اینکه وارد کنگره شد و آنجا به او گفتند: آقای مهندس شربتی از سیب طی فرآیند خاصی درست‌ کرده است که به درمان یبوست کمک می‌کند؛ ولی باید طرز مصرف شربت را بدانیم. مسافرم از زمانی که از این شربت استفاده کرده خدا را شکر دیگر مشکل یبوست ندارد.
من قبلاً شنیده بودم که سماق آنتی‌اکسیدان خوبی است؛ ولی بعد از صحبت‌های مهندس متوجه شدم که شربت D.sap یکی از بهترین آنتی‌اکسیدان‌ها است که برای بدن ما انسان‌ها ساخته‌شده است. از قدیم بیشتر پزشکان طب سنتی از سرکه سیب برای درمان بسیاری از بیماری‌ها استفاده می‌کردند؛ ولی در ایران آنقدر اهمیت نمی‌دادند.
امیدوارم با شربت D.sap و صحبت‌ها و تحقیقات آقای مهندس در ایران بیشتر بیماری‌ها با این روش درمان شود.

نگارنده : همسفر لیلا
ویراستاری : همسفر الهام


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
فاطمه لژیون یازده دوشنبه 6 آبان 1398 12:35 ق.ظ
لیلا جان ممنون و خدا قوت بابت مطالبی که بیان کردید و تجربیاتی که در اختیار ما قرار دادید.
امیدوارم بهترین ها را در این مسیر تجربه کنید.
عزیزان وبلاگ تشکر و خدا قوت.
دیبـا (لژیون بیست) خانوم مینـا چهارشنبه 1 آبان 1398 10:51 ب.ظ
خانوم لیلای عزیز
سپاس بابت مطالب بسیار مفیدی که جمع آوری کردید.
خدا قوت به گروه وبلاگ
همسفر سکینه1 چهارشنبه 1 آبان 1398 08:31 ب.ظ
خانم لیلای عزیز،متشکرم بابت انعکاس صحبتهای ارزشمند جناب مهندس،سپاس از تجربیات خوبتان .
با تشکر از وبلاگ نویسان محترم و الهام عزیزم.
همسفر رعنا چهارشنبه 1 آبان 1398 04:15 ب.ظ
خانم لیلای عزیز؛سپاسگزارم از ارائه بیانات ارزشمند جناب مهندس و تجربیات مفیدتان.موفق باشید.
عزیزان گروه وبلاگ خدا قوت.
همسفر سمانه ۱۷ چهارشنبه 1 آبان 1398 04:10 ب.ظ
خدا قوت ممنون از مطالب خوب و مفیدی که درباره دی سپ ارائه دادید خداوند به قلمتان برکت دهد.
سمانه همسفر داود چهارشنبه 1 آبان 1398 07:48 ق.ظ
خدا قوت بسیار عالی .
پوران همسفر عباس لژیون 1 چهارشنبه 1 آبان 1398 07:11 ق.ظ
خداقوت خانم لیلا بسیارعالی درمورد این داروی معجزه اسا بیان کردید امیدوارم به زودی درچرخه داروهای درمانی قراربگیرد تا همه بتوانند از این داروی شفا بخش برای درمان بیماری استفاده کنند ووظیفه من به عنوان یک جزو کوچک کنگره نشر اطلاعات است امیدوارم سفیرخوبی برای کنگره باشم.
خداقوت به گروه وبلاگ نویسان

مریم کرمی چهارشنبه 1 آبان 1398 05:37 ق.ظ
خانم لیلای عزیز، خدا قوت ممنونم بابت انتقال صحبتهای آقای مهندس و تجربیات ارزشمندی که خودتان داشتید . در پناه حق باشید.خدمتتان پر برکت
سپاس از گروه محترم وبلاگ.
همسفر مهدیه از لژیون ۴ سه شنبه 30 مهر 1398 10:39 ب.ظ
سلام خانم لیلا ممنون بابت گزارش زیباتون
همسفر نسیم سه شنبه 30 مهر 1398 03:41 ب.ظ
لیلای عزیزم برای اولین تجربه نگارش مطلب برای وبلاگ ، خیلی عالی و‌ کامل بیان کردی، خداقوت، به امید روزهای عالی پیش رو
عزیزان وبلاگ سپاس
همسفر فاطمه سه شنبه 30 مهر 1398 10:48 ق.ظ
خانم لیلای عزیز، عالی بود. ممنون از انتقال تجربیات تان. استفاده کردم. امیدوارم خداوند به علم ودانشتان برکت دهد.
سپاس از گروه وبلاگ.
سپاس از خانم نسرین بابت شرکت در نظردهی.
سه شنبه 30 مهر 1398 09:45 ق.ظ
خانم لیلای عزیز خداقوت بسیار مطالب آموزنده ای را انتقال دادید .اطلاعات جامع خودتان هم بسیار عالی بود .
خدارو شاکرم که مسیر کنگره را سر راه ما قرار داد .
خدمت گروه وبلاگ هم عرض خدا قوت دارم اجرتان ارامش.
مریم حسینی سه شنبه 30 مهر 1398 08:54 ق.ظ
خدا قوت به گروه وبلاک
خانم لیلا عزیز ممنون از گزارش خوبتان با گوش کردن و خواندن مطالب بهتر مطالب درجان انسان می نشیند و این باعث می شود بهتر بتوانیم به آموزشها عملکرد داشته باشیم موفق باشید
نسرین.اسبستنت سه شنبه 30 مهر 1398 08:08 ق.ظ
خانم لیلای عزیز بسیار جامع و مفید سخنان استاد حسین دژاکام را به وبلاگ شادآباد رساندید خداوند همیشه نگهدارتان باشد از خانم الهام و گروه وبلاگ تشکر و قدردانی دارم
ایرج ورمزیار(۲۱) سه شنبه 30 مهر 1398 07:59 ق.ظ
همسفرگرامی سرکارخانم لیلا..خداقوت وتشکرازشمابابت انتقال اطلاعات ومطالب پیروزوسربلندباشید..تشکرازوبلاگ نویسان محترم گروه خانواده..
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic