کارگاه همسفران کوچک "به روایت تصویر" مورخ ۹۸/۰۷/۲۳
چهارشنبه 24 مهر 1398 ساعت 01:47 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )مربی همسفر کوچولوها : همسفر فروغ ، همسفر مرجان و همسفر مونا
عکاس : همسفر فریده


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سمانه ۱۷ سه شنبه 30 مهر 1398 11:15 ب.ظ
خانم فروغ و مونا و مرجان عزیز خدا قوت میگم به شما سه عزیز ممنون که صبورانه برای همسفر کوچولوها وقت می گذارید امیدوارم برکات این خدمات ارزشمند شما همواره در زندگیتان جاری باشد.
فروغ کرمی دوشنبه 29 مهر 1398 06:24 ب.ظ
سپاس فراوان بخاطر این همه حس خوب اول از خداوند شاکر هستم که این خدمت زیبا را نصیبم کرد و بعداز خانم اسیسنت خانم نسرین ممنون هستم که این جایگاه را به من سپردند هیچ عشقی و هیچ خدمتی بالتر از بچه ها نیست و گرمای وجود این فرشته ای زمینی را با هیچ چیزی عوض نمیکنم خدارا شکر خداراشکر از خانم فریده و مریم عزیز هم سپاسگزارم
همسفر اکرم یکشنبه 28 مهر 1398 08:45 ق.ظ
هسفر کوچولوها امانت خداوند هستند و از خانم مونا ، فروغ و مرجان عزیز که برای آموزش آنها زحمت میکشند ممنونم و ان شاالله این خدمت برایشان پراز خیر و برکت باشد.
خانم مریم و فریده ،خدا قوت
ربابه لژیون پنجم شنبه 27 مهر 1398 08:32 ق.ظ
همسفر کوچولوها وجودتان در شعبه سرشار از برکت و نعمت است هرجایی که بچه ها حضور داشته باشند در آن مکان برکت و شادی و جریان زندگی موج میزند
این عزیزان سالهایی را در ترس و ناامنی سپری کردند انشالله از این به بعد را در کنار مربیان صبور و مهربان که عاشقانه خدمت میکنند و آنها را مثل فرزندان خود میدانند در آرامش و خوشی سپری کنند.
خانم فروغ ، خانم منا و خانم مرجان عزیز شما با خدمت به عزیزان محبت و عشق و دوستی را آموزش میدهید. حضور شما در شعبه امنیتی را هدیه کرده که همسفران با آرامش بهتری آموزش میگیرند.از شما بابت این خدمت عاشقانه و پر زحمت خیلی تشکر میکنم . اجرتان با خداوند باشد و بهترینها روزیتان شود
همسفر سمیه شنبه 27 مهر 1398 06:57 ق.ظ
همسفران کوچک کنگره 60 که دلهایتان به وسعت دریا هاست دوستتان دارم، چه سعادتی بالاتر از خدمت به قلب هایی پاک وکوچک وچشمان معصومانه شما، تبریک وخدا قوت به تمامی خدمتگزاران به همسفر کوچولوها ی عزیز وسپاس از اسیستانت محترم ومرزبانان که لژیون همسفران کوچک کنگره را بنا کردند وسپاس از حامیان مالی همسفران کوچک،دعای همه ی همسفران کوچک کنگره 60 بدرقه راهتان.
همسفرنسیم لژیون بیستم پنجشنبه 25 مهر 1398 07:00 ب.ظ
خداوندبه شماخدمتگزاران عزیزسلامتی بدهد...فرشته های زیباودوست داشتنی خدانگهدارتان باشد
همسفر نسیم پنجشنبه 25 مهر 1398 10:37 ق.ظ
عزیزان خدمتگزار بینهایت سپاسگزار زحماتتان هستم
با حضور شما در متار همسفران کوچکمان آرامش بی نظیری در شعبه حکمفرماست
سپاس ویژه از خانم نسرین اسیستانت محترم و مدیریت بسیار خوبشان
برقرار و سرافراز باشید
فریده پنجشنبه 25 مهر 1398 09:10 ق.ظ
چقدر دوستتان دارم!
خانم فروغ و خانم مرجان و خانم مونا و عزیزانی که در این مهم مشارکت دارند؛ بسیار بسیار ممنونم از شما و حضور گرمتان
قطعا شما از بهترین امانت داران درهستی و در شعبه هستید که خداوند نگهداری از این فرشته ها را روزی شما کرده است.
قدر خودتان را و این خدمتتان را بدانید و ما هم قدردان و سپاسگزار شما هستیم.

برای انجام این عمل عظیم شکر شکر شکر
مریم کرمی پنجشنبه 25 مهر 1398 05:47 ق.ظ
خدا قوت خدمت مربیان مهربان و پرتلاش همسفر کوچولوهای نازنین.خدمتتان پربرکت و اجرتان آرامش و سعادت .
همسفر نسرین چهارشنبه 24 مهر 1398 08:47 ب.ظ
فرشته های زیبای کنگره ۶۰ همسفر کوچولوهایی که دلگرمی پدر و قوت قلب مادر برای رسیدن به قله رهایی شدید روزی که پیشنهاد دادم که خدمتگزار شما فرشته ها باسم میدونستم که دارم بهای بسیار کمی برای محبتهایی با بالاترین خلوص میپردازم حالاهم که تو جایگاه دیگه ای خدمت میکنم بازم خداوند محبت شمارو نصیبم میکنه هیچ واژه مناسبی برای بجا اوردن شکر این نعمت بزرگ پیدا نمیکنم زیباترین مخلوقات الهی دوستون دارم از خانم مرجان عزیز خانم فروغ عزیز و خانم منا عزیزم صمیمانه سپاسگزارم که به بهترین شکل وبا تمام توان خودشون به این فرشتها خدمت میکنن از حامیان مالی لژیون همسفر کوچولوها خانم آزاده بزرگوار و خانم فریده عزیزم تشکر فراوان دارم باتشکر از گروه وبلاگ شعبه شادآباد تفکرتان پرنور وعملتان همیشه سبزوسالم
همسفر سکینه1 چهارشنبه 24 مهر 1398 07:52 ب.ظ
همسفر کوچولوها خیلی دوستتون دارم.هر کدوم از شما یه درس بزرگ برای ما همسفران هستید.چند وقتی که پیشتون بودم لذت بردم.امیدوارم بعد از این همه سختی روی شادی رو ببینید و اتفاقاتی خوب توی زندگیتون بیفته.
خانم نسرین عزیز،ممنون از شما که لژیون همسفر کوچولوها رو راهبری میکنید . و یکی از دغدغه های شما هستند.از خانم فروغ عزیز و مونای عزیز تشکر میکنم.واقعا شاهد بودم که چه زحمتی میکشید.ان شاالله گره های زندگیتون به واسطه این خدمت باز بشه.بالاترین خیرها نصیبتون.خدا قوت.
با تشکر از عکاس همسفران و مسافران محترم.
همسفر فاطمه چهارشنبه 24 مهر 1398 04:37 ب.ظ
اسیستنت محترم خانم نسرین عزیز ، مرزبان محترم خانم سمیه ی عزیز از شما بزرگواران برای تشکیل لژیون همسفران کوچک سپاسگزارم. در دوران مرزبانی از نزدیک شاهد تلاشها و صبوری های شما بودیم سپاس و خداقوت.
از خانم مرجان عزیز اولین خدمتگزار لژیون سپاسگزارم.
از تمامی همسفرانی که با هدایا و.حمایت های خود دل کودکان کنگره را شاد می‌کنند سپاسگزارم. از تمامی عزیزان که در این مدت یاری رسان این لژیون بودند سپاسگزارم.
از خانم مونای عزیز و خانم فروغ عزیز ممنون و متشکرم. اجرتان با خداوند منان.
ممنون که از فرزندان کنگره نگهداری می‌کنید ، ممنون که شادی را به آنان در بسته های عشق هدیه می‌دهید.

خانم مریم عزیز از گزارش خوبتان سپاسگزارم.

شکر شکر شکر.
همسفر فاطمه چهارشنبه 24 مهر 1398 04:29 ب.ظ
سلام بر فرشتگان شاد شاد شاد کنگره
همان فرشتگانی که روزگاری همراه پدر و مادری که بالهایشان در آتش اعتیاد سوخته بود ، سر کردند و پرهای نازک وجودشان در خاکستر اعتیاد رشد کردند ، و چشمهایشان ترسناک و مضطرب به چهره های خسته و غمگین پدر و.مادرشان دوخته شده بود ، لبهایشان رنگ خنده را فراموش کرده بود و قلبهایشان ماتم زده در غم خانه ی سردشان شد ،خزیده در کنج آغوش های سرد مادر بودند و با اشک چشمهایشان روزگار سر میکردند ، و حتی گاهی آن آغوش را نیزنداشتند ،روزگاران سختی در خاکسترنشینی اعتیاد داشتند ، و از روزگارشان میشد قصه های پرغصه ی اعتیاد را نگاشت، اشک و غم و ماتم تنها توشه اشان از وادی اعتیاد ، سرمشق های ذهنشان دیدار بی محبتی در زندگی تخریب شده از اعتیاد بود.
اما روزی رسید دست در دست مادر به تپه ایی سرسبز با رنگین کمانی هفت رنگ ، نم نم باران بهاری ، جوانه های سبز ، رودهای جاری ، کوهای سرافراز ، خورشیدی تابان ، زمینی با عطر محبت ، خنکای نسیم چون قطعه ای از بهشت رسیدند.
چه خوب بود آرام ، فرشش سبز ، آسمانش آبی و پر از گلهایی به نام گل رهایی.پدر در آن مکان رنگ سلامتی گرفت ، جان گرفت ، و همان بابای مهربانی شد که فرزند بر شانه اش تکیه داد و امان گرفت.و مادر همان مامان مهربانی شد که در آغوشش آرام گرفت ، و قصه لالایی شبانه خواند . بابا سرکار رفت و نان آورد و.مادر سفره ایی به شادی پهن کرد و فرزند بر سر این سفره لقمه های عشق ِِ بهشتی خورد ، برق به چشمانش آمد ، تپش قلبش ، آهنگ آرامش داشت ، صدای خنده ها و شادی اش در خانه شان پیچید. خدایا شکر.در کنگره فرزندانمان آرامش آموختند ،و معنای پدر و مادر با محبت و متعادل را در ذهنشان بخش کردند و بر دفتر شاد تفکر سالم و کودکانه شان نوشتند.
بنیان کنگره آقای مهندس حسین دژاکام سپاس ، خانم آنی بزرگ سپاس ، آقای امین سپاس ، خانم آنی و خانم شانی سپاس ممنون خانواده ی ما را هم رنگ سلامت و شادی بخشیدید.
راهنمایان کنگره شکر برای وجودتان که با تلاشهای شما پدرها و مادرها آموزشِ داشتنِ خانواده ی گرم را آموختند تا فرزندان نیز آرام بگیرند. شکر شکر شکر
مینا چهارشنبه 24 مهر 1398 04:03 ب.ظ
خدا حافظ شما فرشته کوچولو ها باشه.
خداقوت به همسفر مونا و فروغ و تمامی همسفرانی که به نگهداری از این گلهای زیبا کمک می کنند. برایتان از خداوند توفیق روزافزون آرزومندم
مریم حسینی چهارشنبه 24 مهر 1398 04:03 ب.ظ
خدا قوت به شما عزیزان برایتان بهترینها را ارزومندم موفق باشید
ایرج ورمزیار(۲۱) چهارشنبه 24 مهر 1398 03:02 ب.ظ
درود وخداقوت خدمت مربیان تلاشگرهمسفران کوچک...شماپرورش دهنده نسلهای آینده کنگره ۶۰میباشید..پیروزوسربلندباشید...تشکرازوبلاگ نویسان محترم گروه خانواده..
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic