گزارش آموزشی همسفران مورخ ۹۷/۰۷/۲۳
چهارشنبه 24 مهر 1398 ساعت 10:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
دهمین جلسه از دوره پنجاه و یکم سری کارگاه‌های آموزشی _ خصوصی کنگره60 ویژه همسفران شعبه شادآباد روزهای سه‌شنبه مورخ 98/07/23 به استادی همسفر صغری ، نگهبانی همسفر فتانه و دبیری همسفر لیلا  با دستور جلسه «سیستم ایکس » رأس ساعت 15:00  . آغاز به کار نمود

به نام خدا

در آغاز از خداوند متعال تشکر می‌کنم که من را در مسیر کنگره قرار داد تا بتوانم کمی خود را بشناسم تا به خداشناسی برسم. در مرحله دوم از راهنمای عزیزم خانم نسیم کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم که اجازه خدمت در این جایگاه را به من دادند.
من تا قبل از ورود به کنگره، هیچ اطلاعاتی در مورد جسم و روان و سیستم بدن خود نداشتم؛ اما با آموزش‌های نابی که در کنگره گرفتم توانستم با مقوله سیستم ایکس آشنا شوم.


دستور جلسه سیستم ایکس یکی از دستور جلسات سالانه کنگره ۶۰ می‌باشد. معمولاً از عبارت ایکس برای مجهولات استفاده می‌شود؛ یعنی ناشناخته و هنوز مشخص نیست که چه بخش‌هایی در آن وجود دارد.
مخدرهای طبیعی بدن یکی از شاهکارهای خلقت خداوند است. کلیه موادی که انسان را از تعادل خارج کند آنتی ایکس محسوب می‌شود؛ مثل شیشه، تریاک، حشیش، مشروبات الکلی، شیره، ترامادول و ...
به مجموعه ناقل‌های عصبی، نورون‌ها و غدد درون‌ریزِ بدن سیستم ایکس می گویند که همان مواد شبه افیونی در بدن ما می‌باشدو به این علت به آن سیستم ایکس می‌گویند؛ چون هنوز مجهول و ناشناخته است و علم نتوانسته ثابت کند که چنین سیستمی در بدن وجود دارد.
در مغز ۱۲ نوع مواد شبه افیونی مانند اندروفین ها، انکفالین و ... وجود دارد و اگر یکی از این مواد در بدن ما کم یا زیاد شود و یا از حالت تعادل خارج شود ما دچار انواع و اقسام بیماری‌ها می‌شویم که هم‌اکنون تعداد آنها به ۲۵۰ نوع رسیده است.
تمام فعالیت و کارهایی روزانه که ما انجام می‌دهیم از قبیل راه رفتن، غذا خوردن، خواب، غم و شادی و... همه بستگی به این سیستم دارد که ممکن است بیمار شود و این مخدرها در بدن جای خاصی ندارند.


مصرف مواد مخدر در قسمت جسم دقیقاً این سیستم را مورد هدف قرار می دهد و از کار می‌اندازد. هنوز بسیاری از گروه‌ها و انجیوها از روش کوتاه‌مدت و سم‌زدایی و سایر روش‌ها استفاده می‌کنند که فقط نام علمی دارند و به تنها چیزی که توجه نمی‌کنند مسئله ازکارافتادن سیستم تولیدکننده مواد شبه افیونی در اثر مصرف مواد و چگونگی راه‌اندازی آن است و اگر شخص مواد مصرف نکند خمار است و از تعادل خارج می‌شود و همه‌چیز را از زاویه نشئگی و خماری می‌بیند.
چیزهایی که سیستم ایکس را به هم می‌ریزند؛ شامل کارهای ضد ارزشی، کسانی که ناامیدند، کسانی که ناسپاس‌اند و همیشه نکات منفی را می‌بیند و منفی فکر می‌کند، دیر خوابیدن، بوی بد، تماشای مناظر زشت است و یا افرادی که کینه، نفرت، حسادت، منیت دارند و کسانی که دچار استرس هستند هم سیستم ایکسشان رو به تخریب است. شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که بیمار شوید و به پزشک مراجعه کنید و بعد از آزمایش‌هایی متعددی بگویند که شما سالم هستید و این درد و ناراحتی شما ناشی از اعصاب است که به خاطر افکار منفی ماست که اعصاب ما را تحت تأثیر قرار داده است.
اما در کنگره با خلق متد DST که همان روش تدریجی با داروی OT است، هزاران نفر به درمان قطعی اعتیاد رسیدند و حتی در کنار درمان اعتیاد، بسیاری از بیماری‌ها هم درمان شده است.
 در یکی از سی‌دی‌های آقای مهندس که گوش می‌کردم ایشان فرمودند که افرادی به درمان رسیدند که عنوان می‌کردند سرطان روده داشتند و سفر ایکس انجام دادند و بهبود پیدا کردند؛ حتی بیماری ‌ام‌اس، آلزایمر هم درمان شده و ما شاهد مسافران و همسفرانی هستیم که وقتی تازه، ‌وارد کنگره می‌شوند اغلب دارای چهره‌هایی ناآرام و به‌هم‌ریخته هستند؛ ولی با شروع سفر و بعد از مدتی چهره و رفتار و کردارشان تغییر می‌نماید که در اثر بهبود سیستم ایکسشان است.
در اینجا از آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان سپاسگزارم که این بستر را برای ما فراهم کردند و از خداوند می‌خواهم که کمکمان کند که آموزش‌هایی که می‌گیریم را در زندگی کاربردی کنیم و نقطهٔ تحملمان را بالا ببریم تا با آرامش از کنار مشکلات عبور کنیم.
ممنون که به صحبت‌های من گوش کردید.لژیون خدمتگزار : لژیون یازدهم
مرزبان کشیک : همسفر خانم فاطمه
ویراستاری : همسفر الهام
عکاس : همسفر فریده
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سمانه ۱۷ سه شنبه 30 مهر 1398 11:09 ب.ظ
خدا قوت بسیار عالی بود انشاء الله جایگاههای بالاتر را تجربه کنید.
همسفر ربابه لژیون یکم شنبه 27 مهر 1398 10:29 ق.ظ
خدا قوت به خانم صغری تبریک میگویم و امیدوارم که در جایگاههای بالاتر بدرخشی.
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم
منیره جمعه 26 مهر 1398 03:25 ب.ظ
درود برشما خانم صغری عزیز
به زیبایی دراین جایگاه درخشیدید
پنجشنبه 25 مهر 1398 04:09 ب.ظ
خانم صغری عزیز باز هم تبریک بابت جایگاه استادی بسیار عالی در این جایگاه درخشیدید امیدوارم در جایگاه های بالاتر خدمت کنید و بهترین اتفاقات در کنگره برایتان رقم بخورد.
تشکر ویژه هم از راهنمای عزیزم خانم نسیم.
تشکر و سپاس از گروه وبلاگ.
همسفر سکینه1 پنجشنبه 25 مهر 1398 02:59 ب.ظ
خانم صفری عزیز و مهربان.خیلی خوشحال شدم شما را در این جایگاه دیدم.ان شاالله که جایگاه کمک. راهنمایی روزی تان شود.بسیار عالی،جامع و کامل صحبت کردید،لذت بردم.
با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
همسفر سمیه پنجشنبه 25 مهر 1398 11:13 ق.ظ
خدا قوت خانم صغری بسیار کامل و جامع دستور جلسه رو باز کردید استفاده کردم ان شالله که همیشه در پناه خدا باشید و موفق.تشکر از خانم نسیم عزیز و خدا قوت به خونم فاطمه مرزبان محترم
همسفر نسیم پنجشنبه 25 مهر 1398 10:34 ق.ظ
خانم صغری عزیزم خدا را هزاران بار شاکرم که شما را در این جایگاه دیدم
از فضل خداوند بهترین های الهی را برایتان خواستارم
عزیزان وبلاگ سپاس و خداقوت
فریده پنجشنبه 25 مهر 1398 08:59 ق.ظ
خانم صغری عزیز ممنونم بابت صحبت های خوبتان و جلسه ی خوبی که برگزار کردید.بسیار برازنده ی این جایگاه بودید ان شاالله خواسته ی قلبی شما برآورده به خیر شود.
و ممنونم بابت خدمات مالی شما به زمین کنگره 60

خداقوت به خانم نسیم
همسفر نجیمه پنجشنبه 25 مهر 1398 08:55 ق.ظ
سلام و خداقوت به خانم صغری و خانم فتانه و خانم لیلا جلسه بسیار خوبی برگزار شد خانم صغری بسیار خوب و مسلط جلسه رو اداره کردن بهشون تبریک می گم آرزو موفقیتهای بیشتر براشون دارم
همسفر نجیمه پنجشنبه 25 مهر 1398 08:54 ق.ظ
سلام و خداقوت به خانم صغری و خانم فتانه و خانم لیلا جلسه بسیار خوبی برگزار شد خانم صغری بسیار خوب و مسلط جلسه رو اداره کردن بهشون تبریک می گم آرزو موفقیتهای بیشتر براشون دارم
مریم کرمی پنجشنبه 25 مهر 1398 05:56 ق.ظ
خانم صغری عزیز، ممنونم بابت صحبتهای خوب و کاملتان.در پناه خداوند باشید.
خداقوت خدمت خانم نسیم عزیز و اعضای محترم لژیون یازده
خداقوت و سپاس از خانم فاطمه مرزبان گرامی.
دیبـا (لژیون بیست) خانوم مینـا چهارشنبه 24 مهر 1398 11:47 ب.ظ
خانوم صغری ممنون بابت جلسه خوبی که استادی آن را داشتید. از خدا میخوام که مسافرتون در مسیر کنگره قرار بگیرد.
خدا قوت به عزیزان وبلاگ.
مسافر توحید چهارشنبه 24 مهر 1398 08:59 ب.ظ
خداقوت و بسیار عالی
نسرین چهارشنبه 24 مهر 1398 08:28 ب.ظ
خداقوت خانم صغری عزیزبسیار عالی دستور جلسه را باز کردید مطالب دقیق و سنجیده با سیستم ایکس بود براتون آرزوی موفقیت و جایگاه کمک راهنمایی را دارم به خانم نسیم عزیز تبریک وخداقوت میگم باتشکر از گروه وبلاگ
رقیه لژیون دهم چهارشنبه 24 مهر 1398 07:59 ب.ظ
خانم صغری عزیزم خدا قوت
بسیار عالی دستور جلسه را بیان نمودید خدا را شکر شما را در این جایگاه قرار داد ان شاالله به زودی اذن سفر مسافرتان داده شود.شما جزو یکی از بهترین رهجو ها در کنگره هستید
کمک راهنمای بزرگوار خانم نسیم بابت تلاش شما برای جایگاه خدمتی خانم صغری تشکر وقدر دانم
وبلاگ نویسان محترم خدا قوت
مریم همسفر محمد لژیون دوازدهم چهارشنبه 24 مهر 1398 05:13 ب.ظ
درودو خدا قوت سرکار خانم صغری.
بسیار کامل وجامع به بیان مطالب پرداختید.
خداو قوت واحسنت به استقامت وصبوریتان،خدمتتان پر برکت،توفیقتان روز افزون.
آرزومند بهترینها برایت می باشم وامیددارم به زودی شاهد گل رهایی در دستان شما ومسافر عزیزت باشم.
خدا قوت به راهنمای بزرگوار سرکار خانم نسیم.
وخدا قوت به همه دوستانی که در وبلاگ تلاش می کنند راه همگیتان روشن.
مریم حسینی چهارشنبه 24 مهر 1398 04:01 ب.ظ
خدا قوت به وبلاک نویسان عزیز
خدا قوت خانم صغری عزیز تبریک می گویم جایگاه استادیتان را برایتان جایگاه بالاتر و رهایی را از خداوند ارزومندم .موفق باشید
ایرج ورمزیار(۲۱) چهارشنبه 24 مهر 1398 12:45 ب.ظ
خداقوت خدمت همه عزیزان...استادگرامی خداقوت وتشکرازشمابابت مطالب خوبی که بیان نمودید.انشالله باپیداشدن صورپنهان سیستم ایکس توسط کنگره گامی بزرگ درراه درمان بیماریهای ناشناخته برداشته شود...پیروزوسربلندباشید..تشکرازوبلاگ نویسان محترم گروه خانواده..
مسافر رضا ۷ چهارشنبه 24 مهر 1398 11:38 ق.ظ
مطالب خوب و عالی بود همسفر یوسف
همسفر مهدیه از لژیون ۴ چهارشنبه 24 مهر 1398 10:47 ق.ظ
سلام وخداقوت به خانم صغری ممنون از صحبتهای زیباتون
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic