پای صحبتهای سه دوره گذشته از مرزبانان شعبه شادآباد
چهارشنبه 17 مهر 1398 ساعت 07:44 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر نوشین | ( نظرات )
جناب امین جایگاه ها را در کنگره به دو دسته تقسیم می کنند یکی جایگاه های قرار دادی و یک جایگاه در قلب انسانها و این دو باهم خیلی فرق می کند .  به طور کلی در کنگره براساس میزان خدمتی که انجام می دهیم جایگاهمان مشخص می شود .  

باسلام و عرض ادب ، همچنین عرض تبریک بابت این هفته لطفا" با توجه به اینکه شما در جایگاه مرزبانی فعالیت داشتید ،از مهم ترین آموزش و دستاورد خودتان در این خدمت بفرمایید؟

سلام دوستان الهام هستم یک همسفر ، 
دوره ی مرزبانی بهترین و قابل لمس ترین آموزش ها را دارد . برای بنده صبر کردن ، مهم ترین پله ی این خدمت است . قضاوت شدن در دوره ی مرزبانی بسیار زیاد پیش می آید ولی صبر کردن این قضاوتها را به شیرینی تبدیل می کند . محبت کردن و چشم در چشم ابراز محبت کردن دستاورد دیگری برای بنده بود . شکر برای بودن در کنگره60 ، شکر برای خدمت کردن ، شکر برای تجربه های کسب شده.


سلام دوستان صدیقه هستم همسفر،
من قبل از دوره ی مرزبانی دوست داشتن و محبت را مختص گروه خاصی از افراد در زندگی خود می دانستم و به سختی می توانستم این محبت را به دیگران هم ابراز کنم و معمولا دریغ می کردم تا اینکه دوران مرزبانی مرا به این سمت هدایت کرد که باید تمام مخلوقات و انسانها را دوست بدارم تا بتوانم به معنای واقعی عشق و محبت برسم وآن رادرک کنم  و بیابم تا این محبت بی دریغ و بلاعوض راهی شود برای شناخت بیشتر خودم و باز شدن گره هایم .این هفته برهمه ی عزیزان مرزبان مبارک باد . 


سلام دوستان نوشین هستم همسفر ، 
باعرض ادب و تبریک ویژه به همه ی مرزبانان و ایجنت ها و اسیستانت ها که مجری فرامین الهی هستند و این خدمت کمی نیست و مرزبانان، عاشقانی هستند که پا در مسیر عشق گذاشتند و با محبتی از جنس نور راه را برای دیگران هموار می کنند و مکان امنی را برای در راه ماندگان فراهم می نمایند . جناب امین جایگاه ها را در کنگره به دو دسته تقسیم می کنند یکی جایگاه های قرار دادی و یک جایگاه در قلب انسانها و این دو باهم خیلی فرق می کند . در مرزبانی آموختم که مردم دار باشم و هر بار که می آمدم به حقارت خودم بیشتر پی می بردم چون با عشق و محبت عزیزانی که به من اجازه داده بودند تا برایشان خدمت کنم مواجهه می شدم و به طور کلی در کنگره براساس میزان خدمتی که انجام می دهیم جایگاهمان مشخص می شود . 
و این شعار زیبا در ذهنم در دوره مرزبانی نقش بست که یک نفر برای همه و همه برای یک نفر . به امید جهانی شدن کنگره 


سلام دوستان فاطمه هستم همسفر ، 
مهمترین آموزشی که در این دوره ی خدمتی گرفتم صبر کردن و قضاوت نکردن بود . در آن مدت 15 ماه دوره ی مرزبانی متوجه شدم که هیچ وقت نباید کسی را قضاوت کرد ، چون در جایگاه آن شخص نیستیم . دوران شیرین و پر از آموزشی برایم بود . این هفته را به همه مرزبانان عزیز تبریک می گویم . 


سلام دوستان فاطمه بیرانوند  هستم همسفر،
باسلام و عرض ادب 
خداوند خدمتگزار را یاری می رساند تا از خدمت سربلند بیرون بیاید . مرزبانی خدمتی است که عبور از گذر گاهای سخت درون و برون را برای خدمتگزار به ارمغان می آورد به نوعی دعوت به چالش های درونی . 
صبر ، تشخیص در سکوت به موقع ، خلوص در محبت و بالابردن نقطه ی تحمل ، استواری در اجرای قوانین و اطاعت از جایگاه بالاتر که اسیستانت می باشد . 
دستاورد تفکر صحیح و سالم که تشخیص بالاتر را در پی دارد ، و در پی تفکر سالم ، همه ی ساختارها سالم هستند و عشق سالم تجربه می شود . 
دقت و توجه ی بالا در امورات مربوطه و تمرکز بر الویت ها را آموختم . و اینکه محبت و تعقل را در کنار هم داشته باشم . رعایت اصول، قوانین و حر متها در هر شرایط به نفع فرد مسئول و همگی اعضاء می باشد ، پس الویت در رعایت آنها باشد . 
در هر جایگاهی کوله باری به دست می آوریم ، مهم حفظ ، مراقبت و نگهداری از آن آموخته ها و تجارب است . ان شا ءالله که بنده مراقب آموزش و خدمتم باشم . سپاس
 

سلام دوستان لیلا هستم همسفر ،
این هفته را به همه ی ایجنت ها و اسیستانت ها و مرزبان های عزیز تبریک عرض می کنم ، مخصوصا" عزیزان شعبه شاد آباد . از خداوندسعادت و سلامتی خواستارم و امیدوارم برکات معنوی خدماتشان در زندگی دنیوی و اخروی جاری و ساری باشد . 

مرزبانی یعنی عاشقی ،باید بسیار صبور بود تا پیام صلح و آرامش را به خوبی رساند و همانند سرباز واقعی محافظ شعبه بود  . مرزبانی یعنی پای برهنه روی گداخته های آتش راه رفتن .
مرزبانان همچون سربازانی هستند که به خوبی دوران آموزشی را گذرانده و به مرحله ی دانایی رسیده اند .
 ایجنت ها و اسیستانت ها به عنوان یک رابط بین شعب و بنیان کنگره عمل می نمایند . 

اما مهمترین دستاوردی که برای من این بود که داشت صبور تر شدم و قبول کردم انسانها آنگونه که هستندرا باید بپذیرم ، نه آنگونه من می خواهم .
ممکن هست در این جایگاه قضاوت شوی به هر شکل اما یادگیری که توأم با حرکت سالم و عدالت باشد و از خودت ردی که بر جا می گذاری در جهت ارزشها بوده و در پیشگاه قدرت مطلق و خودت روسفید باشی، مهم هست . براستی اگر این عزیزان نبودند چه می شد ؟ چگونه ما به راحتی می توانستیم در شعبه حضور پیدا کنیم ؟ و بر تاریکی های وجودمان غلبه پیدا کنیم ؟ مرزبانی فقط عشق هست و سراسر آموزش ، عشق بلا عوض که با تمام وجود درک می کنی که حساب عاشق با عشق است یعنی با خداوند متعال . 

ای بخشنده ترین و ای مهربانترین هزاران هزار بار تو را شکر و سپاس که انسانهایی را برمی گزینی که به یاری گروهی از همنوعان خود تلاش کنند و آنهایی را که در تاریکی فرو رفتند را نجات بدهند .
با سپاس فراوان از همسفر مریم بابت  تهیه عکس ها 

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مرضیه لژیون یکم شنبه 20 مهر 1398 08:42 ق.ظ
این هفته را به همه ی شما عزیزان تبریک عرض می کنم و از خدمات همه شما عزیزان سپاسگزارم.
سپاس از بیان تجربه تان از این جایگاه پرچالش و پر از آموزش
از فضل خداوند بهترین ها در زندگی تان جاری باشد
سپاس از وبلاگ نویسان عزیز
ایرج ورمزیار(۲۱) جمعه 19 مهر 1398 04:45 ب.ظ
خداقوت خدمت همه عزیزان...بدون شک خدمتگزاران راستین درمحضرالهی برای همیشه ایام نام ویادشان درلوح محفوظ جاودان خواهدبودوگذشت ایام هم قادرنخواهدبود این ماندگاری رامحونمایدوهیچ اجری بالاترازاین نیست که قدرت برترخودحافظ این ماندگاری باشد وانسانهای واقعی وفرهیخته همواره قدردان وسپاسگزارخادمین خودخواهندبود..پیروزوسربلندباشید..تشکرازوبلاگ نویسان محترم گروه خانواده...
دیبـا (لژیون بیست) خانوم مینـا پنجشنبه 18 مهر 1398 11:48 ب.ظ
خداقوت به همه عزیزان عاشق که در جایگاه مرزبانی حضور داشتند و دارند.
عشقتان بی حد و مرز باشد همیشه.
همسفر زهرا پنجشنبه 18 مهر 1398 11:22 ب.ظ
درود خداوند برشما خدمتگزاران دوره های قبل و جدید ،سپاس از خدمات عاشقانه شما ،انشاالله همیشه سلامت و سربلند باشید
مینا پنجشنبه 18 مهر 1398 10:52 ب.ظ
این هفته رو به تمامی خدمتگزاران کنگره ۶۰ تبریک میگم ، به خصوص مرزبانان عزیز شعبه شادآباد.
از شما خدمتگزاران قدیمی شعبه نیز بسیار سپاسگزارم ، دیدن تصاویر و خواندن مطالب زیبای هریک از شما عزیزان روزهای خوب گذشته را برایم تداعی کرد که با تلاش شما مهربانان به نتیجه امروز رسیده. امیدوارم برکات این خدمات و تلاش برای رسیدن افراد به حال خوش همیشه تا همیشه در زندگیتان جاری باشد.‌
همسفر مهدیه از لژیون ۴ پنجشنبه 18 مهر 1398 07:22 ب.ظ
سلام وخسته نباشی به شما عزیزان واین هفته عزیز را به شما تبریک میگم
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic