حفره های ناآگاهی
شنبه 13 مهر 1398 ساعت 08:23 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر سمیرا | ( نظرات )
در ذهنم تمام مشکلات و ناراحتی‌های اطرافیان را مرور می‌کردم و درگیر آنها می‌شدم؛ اما برای هیچ‌کس کاری نمی‌توانستم از پیش ببرم. آیا نیازی بود به تفکرات بی‌ثمری که به هیچ دردی نمی‌خورد بیندیشم؟! مگر من فرشته نجات آنها بودم؟! غافل از اینکه خودم حفره‌های بسیاری از ناآگاهی و نادانی در وجودم داشتم که هنوز نمی‌دانستم؛ چون خودم را نمی‌شناختم و نمی‌دانستم از خودم و زندگی‌ام چه می‌خواهم. گنگ و گیج جاده زندگی را گرفته بودم و همین‌طور می‌رفتم تا به پایانش برسم.


به نام قدرت مطلق الله

سلام دوستان مریم هستم یک همسفر
امیدوار هستم همگی شما هر آرزو و خواسته‌ای که دارید برآورده به خیر باشد و طعم و لذت رهایی و آزادی را بچشید.
قبل از هر چیز باید بگویم، قبل از اینکه وارد کنگره شوم و از علم و دانش و آگاهی بهشت روی زمین (کنگره) برخوردار باشم، گمان می‌کردم ایرادی در رفتار و خصوصیات اخلاقی‌ام ندارم؛ چون آدمی بودم که هیچ‌کس از اطرافیانم از من ناراضی نبود؛ اما غافل از اینکه فقط این خودم بودم که در درونم از خودم راضی بودم؛ اما آیا وجدان به این اندازه از خوب بودن رضایت می‌داد و آسوده‌خاطر بود یا این اندازه انسان بودن کافی بود؟
در آن روزها من در محیطی بسته و با چشمانی نابینا دور خودم می‌چرخیدم و همانی را فکر می‌کردم که چشمانم می‌دید، گویی هیچ‌وقت تفکراتم از عمق دیدنم بیشتر نبود! تفکراتم کمرنگ و بی‌هدف و در محور خود می‌چرخید. بیشتر وقت‌ها از بیکاری و کسالت می‌نشستم و به هوای فکر کردن، استراحت می‌کردم و در ذهنم تمام مشکلات و ناراحتی‌های اطرافیان را مرور می‌کردم و درگیر آنها می‌شدم؛ اما برای هیچ‌کس کاری نمی‌توانستم از پیش ببرم. آیا نیازی بود به تفکرات بی‌ثمری که به هیچ دردی نمی‌خورد بیندیشم؟! مگر من فرشته نجات آنها بودم؟! غافل از اینکه خودم حفره‌های بسیاری از ناآگاهی و نادانی در وجودم داشتم که هنوز نمی‌دانستم؛ چون خودم را نمی‌شناختم و نمی‌دانستم از خودم و زندگی‌ام چه می‌خواهم. گنگ و گیج جاده زندگی را گرفته بودم و همین‌طور می‌رفتم تا به پایانش برسم.
بالاخره وارد کنگره شدم، از جهل و نادانی‌ام کلافه بودم و معنی هیچ‌کدام از حرف‌ها را متوجه نمی‌شدم. دنبال بهانه بودم که یا از کلاس‌ها فرار کنم یا به مسافرم پیله کنم و هر چه می‌خواهم به او بگویم. خدا را شکر که با انتخاب یک راهنما و مربی دلسوز، مسیر زندگی‌ام تغییر کرد. ایشان با دانش و راه‌حل‌هایی که در اختیارمان می‌گذاشتند و تأکید بر گوش دادن سی‌دی‌ها، دیدِ ما را در مورد پیرامونمان و مسافرهایمان روشن و شفاف کردند و تا حدودی توانستم به خشم و منیت خودم غلبه کنم.
آن روزها نمی‌دانستم فرق افکار و تفکر چیست یا اینکه ساعتِ تفکر نیز باید به‌موقع باشد یا اینکه با ذهن به‌هم‌ریخته نباید تفکر کنیم؛ چراکه انرژی و نیروی منفی، ما را وادار به گرفتن یک تصمیم نادرست می‌کند؛ پس بهتر است همیشه زمان مناسبی را برای تفکر انتخاب کنیم و اطلاعات کافی از مسئله و مشکلمان داشته باشیم تا بتوانیم آن را حل کنیم. گاهی وقت‌ها باید برای حل مشکلمان از کسی که دانش آن موضوع را دارد، کمک بگیریم، دقیقاً مانند مسئله درمان اعتیاد که اطلاعات ما کافی نیست و حتماً باید از کمک راهنمایان کنگره کمک بگیریم.
من تمام این مسائل را با ورود به کنگره فهمیدم و امیدوارم بتوانم آموزش‌ها را فرابگیرم و اجرایی کنم. در این میان القائات نقش بسزایی دارند؛ چراکه ما هر چه می‌پنداریم انگار به‌نوعی کائنات را وادار می‌کنیم که به آن جهت برای ما بچرخد.
وادی اول؛ یعنی نوعی شروع برای قدم برداشتن و اجرای خواسته‌ها و برای این کار باید اول تفکر کرد و نقشه کشید و واقعاً خواسته آن را داشت تا بهترین راه را برگزید و آن‌وقت است که حتماً به آبادی خواهیم رسید و خداوند مهربان در همه حال مراقب بنده‌هایش است.
اگر من امروز احساس می‌کنم در حال تزکیه و پالایش هستم و ذره‌ای به جلو رفته‌ام، اگر امروز خوشحالم و حال مسافرم خوب است، اگر احساس می‌کنم آگاهی و دانایی‌ام نسبت به گذشته تا حدودی تغییر کرده است، این آرامش ذهنی و فکری‌ام را مدیون کنگره ۶۰ هستم و از فرشته‌های زمینی، چون آقای مهندس، استاد امین و راهنمای عزیزم خانم صبا بسیار سپاسگزارم.
بهشتِ روی زمین؛ کنگره ۶۰، آباد باشی و سرسبز.
تهیه و تایپ: همسفر سولماز 
ویراستاری: همسفر الهام 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر رضا لژیون چهاردهم حسنانی شنبه 2 آذر 1398 10:17 ق.ظ
خدارا سپاس میگویم‌؛ همسرم عزیزم خدا قوت بابت تمام خوبی‌های تو متشکرم از خدا برایت تندرستی و آرامش روحو جان را می‌خواهم که به من آرامش میدهی وهمیشه باعث افتخار و سربلندی هستی
خانم صبای عزیز و ارجمند از شما برای تمام زحماتتان تشکر میکنم زبانم گویای اینهمه بزرگیتان نیست سپاس، سپاس، سپاس همیشه در پناه قدرت مطلق باشید
همسفران گرامی؛ خانم سولماز و خانم الهام گرامی خدا قوت سرتان سلامت زندگیتان با برکت سایه قدرت مطلق روی زندگیتان
لیلا محمدلو چهارشنبه 17 مهر 1398 09:40 ق.ظ
خداقوت خانم مریم عزیز، خدا را شکر بابت این تغییرات
مسافر توحید سه شنبه 16 مهر 1398 07:02 ق.ظ
خداقوت و بسیار عالی
پوران همسفر عباس لژیون 1 یکشنبه 14 مهر 1398 10:07 ب.ظ
خداقوت وتبریک خانم مریم عزیز بسیارعالی بود گاهی تفکر کردن درمورد مسائل نیاز به دانش واگاهی درمورد ان مسئله دارد که با اموزش گرفتن وکاربردی کردن انها میتوان مبدا ؛هدف ومقصد را بررسی کرد وبا تشخیص راه درست به مقصد رسید شما به زیبایی حرکت خود را تشخیص دادید ودرمسیرقرارگرفتید ودرمسیرحرکت به نقصد رسیدید .
خداقوت به گروه وبلاگ نویسان
همسفر اکرم یکشنبه 14 مهر 1398 10:01 ب.ظ
خانم مریم عزیز،مقاله بسیار خوب و آموزنده ای بود و بدرستی راه را انتخاب وبه رهایی رسیدید
ان شاالله در تمام مراحل زتدگی موفق باشید.
وبلاگ نویسان عزیز خدا قوت
همسفر ربابه لژیون یکم یکشنبه 14 مهر 1398 08:52 ب.ظ
خدا قوت خدمت خانم مریم،ممنون از شما بابت مقاله خوبتان،برای حال خوش امروز تان خوشحالم و امیدوارم پله های ترقی را در کنگره طی کنید و شال کمک راهنمای را بر دوش شما ببینم.
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم
خدیجه باقری یکشنبه 14 مهر 1398 06:55 ب.ظ
خانم مریم خیلی خوب وعالی بود خداوند به قلمت برکت بدهدوبرایتان بهترینها را آرزومندم واز خدمت گذاران وبلاگ هم تشکر می کنم
مریم نظری یکشنبه 14 مهر 1398 05:58 ب.ظ
خدا قوت خانم مریم، خدا را شکر که شما وادی تفکر را به خوبی درک کردید و تفکر درستی از آموزشهای ناب کنگره دریافت کردید.
خدا قوت عزیزان گروه وبلاگ
دیبـا (لژیون بیست) خانوم مینـا یکشنبه 14 مهر 1398 01:46 ب.ظ
خانوم مریم خداقوت، هر تغییری در جهت مثبت هرچند سخت باشه، بهترین و بالاترین لذت رو به همراه داره.
زندگیتون پر باشه از تغییرات در صراط مستقیم.
مینا یکشنبه 14 مهر 1398 11:55 ق.ظ
خانم مریم عزیز امیدوارم با حرکت در صراط مستقیم هر روز بیشتر به خودتان و صلح و آرامش نزدیکتر شوید.
مریم کرمی یکشنبه 14 مهر 1398 05:47 ق.ظ
خانم مریم عزیز، ممنونم از مطلب خوب و آموزنده اتان. حرکت خوب شما و فرمانبرداری کردن از راهنما دلیل حال خوب امروز شماست. احسنت بر شما .امیدوارم در سفر دوم هم همین طور درخشان حرکت کنید و با خدمت کردن انرژی و حال خوش بیشتری را کسب نمایید.موفق باشید.
همسفر بهنار یکشنبه 14 مهر 1398 02:33 ق.ظ
خدا قوت ،خانم مریم عزیز
شما چهره بسیار آرامی دارید و حتما پشت این چهره آرام تفکرات مثبت موج وجود دارد از خداوند بهترین ها را برایتان خواستارم
خدا قوت ، وبلاگ نویسان محترم
همسفرمریم شنبه 13 مهر 1398 10:13 ب.ظ
دوستان عزیز بسیار سپاسگزارم از لطف همگی شماوکامنت های پر انرژی شما خداقوت
همسفر رعنا شنبه 13 مهر 1398 05:44 ب.ظ
خانم مریم عزیز؛ممنون از مطلب خوبتان. رهایی و آرامش شما قطعا با تفکر صحیح و فرمانبرداری در این مسیر بوده انشااله در جایگاه مقدس کمک راهنمایی خدمت کنید.موفق باشید.
وبلاگ نویسان عزیز؛خدمتتان سرشار از خیر و برکت الهی.
سمانه همسفر داود شنبه 13 مهر 1398 02:32 ب.ظ
بسیار مقاله کامل جامع و خوبی بود لذت بردم سپاس.
همسفر سکینه1 شنبه 13 مهر 1398 01:03 ب.ظ
خواهر مهربان و عزیزم،خانم مریم.از مطلبت بسیار لذت بردم.شما از لحظه ورودتان به کنگره،با تفکر درست،راهتان را پیدا کردید.و با فرمانبرداری از راهنما و اجرای حرمتها،در زمان مناسب به رهایی رسیدید.ان شاالله شما و مسافرتان در جایگاه کمک. راهنمایی قرار بگیرید.
خانم سولماز عزیز و خانم الهام عزیز خدمتتان پر برکت.
همسفر سمانه ۱۷ شنبه 13 مهر 1398 11:22 ق.ظ
خدا قوت خانم مریم عزیز بسیار عالی بود خداوند به قلمتان برکت دهد.سپاس از خانم الهام و سولماز و خانم سمیرای عزیزم.
همسفر زهرا شنبه 13 مهر 1398 10:46 ق.ظ
خانم مریم عزیز ،بسیار عالی بود ،ممنون از شما بابت مقاله خوبتان ،انشاالله در آینده شما را در جایگاه کمک راهنمایی ببینیم ،موفق و موید باشید
همسفر مرضیه لژیون یکم شنبه 13 مهر 1398 10:17 ق.ظ
خانم مریم عزیزم بسیار عالی بود. خداوند به قلمت برکت دهد.
خدا را شکر که با حضور در کنگره انسان به جهل خود واقف می شود و در مسیر آگاهی قدم بر می دارد...
شما از بدو ورود نمونه ی یک رهجوی فرمانبردار و موفق بودید و از همان ابتدا با کاربردی کردن آموزش ها تغییرات در وجودتان و نگاهتان کاملا آشکار بود
امیدوارم در ادامه در جایگاه کمک راهنمایی قرار بگیری
سعادتمند باشی و تندرست
الهام جان، سولماز عزیزم و خانم سمیرای عزیزم سپاسگزارم، خدا قوت
همسفرخدیجه م شنبه 13 مهر 1398 09:18 ق.ظ
خداقوت خواهرعزیزم چ قلم خوبی داری امیدوارم همیشه موفق وپیروز باشی بسیار لذت بردم از قلمتان و تفکری ک باعث پیشرفتتان شده تفکرا الهی ...
ایرج ورمزیار(۲۱) شنبه 13 مهر 1398 09:11 ق.ظ
همسفرگرامی..سرکارخانم مریم..خداقوت وتشکرازشمابابت مقاله خوبتون...بسیارعالی بود..بابهره مندی ازآموزشهای ناب کنگره بخوبی متوجه میشویم که حفره های ناآگاهیهامانند سیاه چاله هایی مارابسوی خودمیکشندودرقعرتاریکیها مدفون خواهند نمود وفقط وفقط باآموزشها وکاربردی نمودن آنها وتزکیه وپالایش میتوانیم این سیاه چاله هارامسدود وقدرت جاذبه آنهارابه حداقل برسانیم..پیروزوسربلندباشید..تشکرازوبلاگ نویسان محترم گروه خانواده..
مریم حسینی شنبه 13 مهر 1398 08:18 ق.ظ
خدا قوت به گروه وبلاک نویسان عزیز
و خدا قوت به مریم عزیز که با تفکردرست و فرمانبرداری از راهنما، توانستن مسیر را به درستی انتخاب و حرکت کنند برایتان بهترینها را آرزومندم موفق باشید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic