برداشت از لژیون یازدهم توسط همسفر سمیه و همسفر فاطمه
چهارشنبه 10 مهر 1398 ساعت 04:08 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر سهیلا | ( نظرات )
نسانی که در لحظه زندگی می کند به راحتی می تواند روی افکارش متمرکز باشد و تصمیمات درستی را بگیرد.
من تا قبل از اینکه قدم در این مسیر بگذارم فکر می کردم چون مسافرم اعتیاد دارد و چون من اعتیاد ندارم همیشه در همه ی مسائل حق با من است و فکر می کردم که هیچ وقت درمان نمی شود و از او نا امیده شده بودم وفکر می کردم  نمی تواند پدر خوبی باشد و کل مسئولیت زندگی بر دوش من است وخیلی وقتها احساس خستگی و دردمندی می کردم ."به نام خدا"

برداشت از لژیون روز شنبه ۹۸/۰۷/۰۶
سلام دوستان سمیه هستم هم سفر


سالها دل طلب جامِ جَم از ما می کرد
آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد
بی دلی در همه احوال خدا با  او    بود
او نمی دیدش و   از  دور  خدایا  می کرد

من تا قبل از اینکه قدم در این مسیر بگذارم فکر می کردم چون مسافرم اعتیاد دارد و چون من اعتیاد ندارم همیشه در همه ی مسائل حق با من است و فکر می کردم که هیچ وقت درمان نمیشود و از او نا امیده شده بودم وفکر می کردم  نمی تواند پدر خوبی باشد و کل مسئولیت زندگی بر دوش من است وخیلی وقتها احساس خستگی و دردمندی می کردم ولی هر بار که مشکلاتم را در لژیون مطرح می کردم راهنمایم با راهنمایی ها و جهان بینی نقطه ی امیدی را در دلم روشن می کردند و با خونسردی چشم مرا به مشکلات باز می کردندتا جهل و خودخواهی را از خودم دور کنم وبا دید متفاوتی به مسافرم نگاه کنم که هم حال خودم خوب شود هم حال مسافرم ، و به مسافرم به چشم یک بیمار بنگرم و به او کمک کنم تا در مسیر بهبودی قدم بردارد،و دیگر درگیری های گذشته را ندارم ، وتقریبا آرامش به زندگی مان برگشته و این آرامش و حال خوب را مدیون راهنمای عزیزم هستم که بمن یاد دادند بجای شکایت کردن و معرکه گرفتن تفکر کنم همان طور که مهندس در سی دی وادی اول  هم می فرمایند با تفکر ساختار ها آغاز می گردد و بدون تفکر آنچه هست رو به زوال میرود. و من برداشتی که از وادی دارم و تاثیرش روی من این بوده  که بدون تفکر هیچ گامی در زندگی بر ندارم و انسان برای پیدا شدن لازم است تفکر کندو با تفکر زیبا اندیشه ی درونی خود را بسازد و همیشه در مسیر ارزش ها حرکت کنیم تا مورد حمایت نیروی مافوق قرار بگیریم،ویادگرفتم که همیشه در جهت مثبت فکر کنم و صبور باشم و عجله نکنم تا نتیجه ی بهتری بگیرم و واقع بینانه به مسائل نگاه کنم.
استاد و راهنمای عزیزم با شما یاد گرفتم که چگونه زنده باشم و چگونه زندگی کنم و سپاسگزار شما هستم که چگونه اندیشیدن را بمن آموختید و ممنونم که سنگ صبورم بودید وحال خوب امروزم را مدیون شما هستم که نگرانی هایم را پاسخ دادید و به من یاد دادید که هم سفر خوبی برای مسافرم و همچنین مادر خوبی برای فرزندانم باشم. 

همیشه رهجوی سپاسگزارت خواهم ماند

برداشت از لژیون روز سه شنبه ۹۸/۰۷/۰۲
سلام دوستان فاطمه هستم یک هم سفر.


من با دنیایی از ترس و ناامیدی وارد کنگره شدم و مثل هم سفران دیگر اوایل آموزش ها برایم گنگ و نامفهوم بود اما با گذشت زمان حس هایم باز شد و توانستم آموزش ها را دریافت کنم.
قبل از ورود به کنگره واقعا نا امید بودم چون راههای بسیاری را رفته بودیم بدون گرفتن نتیجه ای.
روز اولی که مسافرم پکیج آموزشی را آورد و کتاب و سی دی را در آن دیدم اول سی دی را نگاه کردم . بعد کتاب را تا آخرین صفحه همان شب خواندم و جواب سؤالی که تا آن زمان برای من بی جواب مانده بود را یافتم که چرا یک مصرف کننده بعد از قطع مصرف با هر روش ،بعد از چند وقت دوباره به سمت مواد بر می گردد و با وجود اینکه بسیار مخالف کنگره و روش آن بودم اما با دیدن سی دی و خواندن کتاب متوجه روش درمان شدم با اینکه درک زیادی از مطالب کتاب را نداشتم اما متوجه شدم که در روش های دیگر یک جای کار می لنگد و ایمان آوردم که تنها راه روش درمان اعتیاد روش ابداعی آقای مهندس " روش دی اس تی" و کنگره 60 است.
وارد کنگره شدم و استوار و محکم قدم برداشتم سعی کردم مرتب در کار گاههای آموزشی و لژیون حضور داشته باشم سی دی ها را گوش کنم و بنویسم بواسطه حضورم و آموزش های خوب کنگره و راهنمائی های راهنمای گرانقدرم بسیاری از گره های درونی ام باز شد توانستم خودم را بهتر بشناسم و بر ترس هایم غلبه کنم بخصوص ترس از اعتیاد که از کودکی با من بود با اینکه خانواده ام مصرف کننده نبودند اما وقتی در اطرافیانم کسی اعتیاد داشت خانواده من هم با ترس از اعتیاد صحبت می کردند و این باعث شد این ترس در من هم ریشه کند و با من بزرگ شود و در کنگره توانستم این مشکل را بر طرف کنم.
یکی از مواردی که خیلی روی من تأثیر گذار بود و از راهنمای عزیزم آموزش گرفتم و به من در باز شدن گره هایم بسیار کمک کرد این بود که مثبت باشم و در لحظه زندگی کنم همیشه در خیلی از جاها شنیده بودم یا خوانده بودم که انسان باید در لحظه زندگی کند اما واقعاً نمی فهمیدم یعنی چه و درک درستی از آن را نداشتم اما در تاریخ ۹۸/۰۷/۰۲ وقتی سی دی نخل از آقای مهندس را سر لژیون کار می کردیم باز هم متوجه یکسری گره های درونی ام شدم.
آقای مهندس در این سی دی به این نکته اشاره می کنند که در لحظه حال هیچ شیطانی وجود ندارد و فقط خدا در لحظه حال وجود دارد . شیطان در زمان گذشته و آینده وجود دارد البته این معنی نیست که گذشته و آینده بد هستند بلکه ما باید برای رفتن به گذشته و آینده ابزار داشته باشیم و نگذاریم روی ما سوار باشند بلکه ما باید روی آنها سوار باشیم و آنها را به درستی هدایت کنیم رفتن به گذشته فقط باید برای گرفتن درس باشد تا دوباره مرتکب اشتباهی نشویم و آینده هم که هنوز نیامده پس من می توانم با عملکرد درست و هدف داشتن و برنامه ریزی و مثبت بودن و شاکر بودن در لحظه حال آینده خوبی را رقم بزنم حتی اگر در شرایط بدی هم باشم و این سی دی و آموزش های خوب راهنمای عزیزم باعث شد تا گره های درونیم باز شود و تلاش کنم در لحظه حال زندگی کنم البته افکار همیشه با ما هستند اما انتخاب با ما است که کدام را قبول کنیم .
انسانی که در لحظه زندگی می کند به راحتی می تواند روی افکارش متمرکز باشد و تصمیمات درستی را بگیرد.
امیدوارم که بتوانیم خودمان را و گره های درونی مان را بهتر بشناسیم و برای باز شدن تک تک آنها  تلاش کنیم و به رهایی از تمام ضد ارزشها برسیم. ان شاءالله
ویراستاری : همسفر خانم نوشینمی توانید دیدگاه خود را بنویسید
نوشین یکشنبه 14 مهر 1398 07:55 ق.ظ
خداقوت
ممنون عالی بود
افسانه لژیون7 شنبه 13 مهر 1398 05:34 ب.ظ
خانم سمیه و خانم فاطمه عزیز ممنون از دلنوشته زیباتون انشاالله در مسیر درست به آرزوهایتان برسید
ممنون از گروه وبلاگ
همسفر سکینه1 شنبه 13 مهر 1398 03:04 ب.ظ
خانم سمیه عزیز و خانم فاطمه عزیز،ممنونم که تجربیات گرانبهای خود را در اختیارمان گذاشتید.برداشت خیلی خوبی از سی دی نخل داشتید،استفاده کردم.خدا را شکر برای حال خوب همه مسافران و همسفران.ان شاالله راه برای همه مصرف کنندگانی که هنوز خواست درمان ندارند یا با کنگره اشنا نیستند باز شود.
با تشکر از خانم فریده عزیز و وبلاگ نویسان محترم.
مریم نظری جمعه 12 مهر 1398 07:49 ب.ظ
خدا قوت خانم فاطمه و خانم سمیه، ممنون از برداشتهای خوبتان.
آموزش گرفتم.
خدا قوت خانم نوشین و خانم سهیلا
مسافر توحید جمعه 12 مهر 1398 07:06 ب.ظ
خداقوت و بسیار عالی
خداقوت به وبلاگ نویسان گروه خانواده
فریده جمعه 12 مهر 1398 04:55 ب.ظ
ممنونم بسیار عالی بود؛آموزش گرفتم.
خانم نسیم ممنونم بابت همه ی آموزش ها و تلاش هایتان
عزیزه 15 جمعه 12 مهر 1398 08:08 ق.ظ
خانم سمیه و فاطمه ی مهربان مطالبتان خیلی عالی واموزنده بود خدارا شکر بابت وجود مهندس وکنگره که همه باقرار گرفتن دراین مکان ب ارامش می رسند وسپاس گزارم از راهنمای خوبنان بابت همه ی رهجوهایشان
همسفر ربابه لژیون یکم جمعه 12 مهر 1398 08:00 ق.ظ
خدا قوت خدمت خانم سمیه و خانم فاطمه،بسیار مطالبتان عالی بود این نشان می دهد که جهان بینی را درک کردید و کاربردی کردید.انشاءالله در ادامه مسیر تان هم موفق باشید.
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم
همسفر ربابه لژیون یکم جمعه 12 مهر 1398 07:59 ق.ظ
خدا قوت خدمت خانم سمیه و خانم فاطمه،بسیار مطالبتان عالی بود این نشان می دهد که جهان بینی را درک کردید و کاربردی کردید.انشاءالله در ادامه مسیر تان هم موفق باشید.
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم
رقیه لژیون دهم پنجشنبه 11 مهر 1398 04:11 ب.ظ
خانم سمیه وفاطمه ممنون از مطالب ارزشمندتان
در مسیر راه موفق وپیروز باشید
خدا قوت خدمت خانم نسیم کمک راهنمای بزرگوار
وبلاگ نویسان خدا قوت
پوران همسفر عباس لژیون 1 پنجشنبه 11 مهر 1398 11:10 ق.ظ
خداقوت خانم سمبه وخانم فاطمه بسبار عالی بود تبریک می گویم برای این تغییر نگاه وتلاش برای اموزش گرفتن موفق باشید

خداقوت خدمت گروه وبلاگ نویسان
مینا پنجشنبه 11 مهر 1398 10:40 ق.ظ
درود بیکران بر شما عزیزان ، خداقوت بابت برداشت های زیبا و آموزنده تان ، امیدوارم همیشه در مسیر ارزشها بهترین ها روزی تان گردد.
صغری همسفریوسف لژ یون یازدهم پنجشنبه 11 مهر 1398 09:59 ق.ظ
خدا قوت فاطمه سمیه عزیزم انشا ا.در تمامی مراحل زندگی موفق باشید راهنما یی عزیزم سپاس فراوان بابت تمامی زحمات شما وبلاک نویسان خدا قوت
فاطمه همسفر ابوالفضل پنجشنبه 11 مهر 1398 09:12 ق.ظ
خانم فاطمه و سمیه عزیز بسیار زیبا صحبت کردین امیدوارم همیشه موفق باشید و خداقوت به خانم نسیم کمک راهنمای محترم بابت رهجوهای خدمتگذاری که دارن
خداقوت به وبلاگ نویسان
مریم حسینی پنجشنبه 11 مهر 1398 09:03 ق.ظ
خدا قوت به خانم نوشین عزیز خدمتتان پربرکت باد
خانم سمیه و فاطمه عزیز ممنون از برداشتها و نتیجه گیری که داشتید از مطالبی که بیان کردید استفاده کردم مخصوص اینکه در حال باشم و اینکه از گذشته فقط تجربه را استفاده کنم و برای آینده برنامه ریزی داشته باشم تا بتوانم به موفقیت ای و پیشرفت های افزوده شود
موفق باشید
همسفر اکرم پنجشنبه 11 مهر 1398 08:27 ق.ظ
خانم فاطمه و سمیه عزیز از مطالبتان بسیار استفاده کردم .خداوند به قلم شما دو بزرگوار برکت بدهد.
کمک راهنمای محترم خانم نسیم سپاسگزارم.
خانم نوشین و سهیلا خدا قوت.
مریم کرمی پنجشنبه 11 مهر 1398 05:42 ق.ظ
خانم سمیه و فاطمه عزیز، خیلی عالی بود ممنون از اینکه ما را هم در برداشتهای خوب و ارزشمندتان سهیم کردید. پیروز و سربلند باشید.
ایرج ورمزیار(۲۱) پنجشنبه 11 مهر 1398 12:13 ق.ظ
همسفر ان گرامی..خداقوت وتشکرازشمابابت مقاله خوبتون بسیار عالی بود..با مطالعه این دو مقاله میتوان این چنین استنباط نمود که آموزشهارابدرستی دریافت و کاربردی نموده اید و نتیجه آن گردیده که ایده الهای شماپس ازورودبه کنگره تغییر یافته و تفکرات نیز به سمت وسویی دیگرتغییرمسیرداده و آرامشی پاینده رادرشما ایجاد نموده که ضمن سپاس از راهنمای بزرگوارتان سرکارخانم نسیم برای همه اعضالژیون آرزوی موفقیت وسربلندی میکنم..پیروزوسربلندباشید تشکرازوبلاگ نویسان محترم گروه خانواده...
همسفر زهرا چهارشنبه 10 مهر 1398 11:49 ب.ظ
خانم سهیلا و خانم فاطمه
ممنون از برداشتهای خوبتان ،انشاالله در ادامه مسیرتان هم موفق باشید
ممنون از زحمات وبلاگ‌نویسان
همسفر مهدیه از لژیون ۴ چهارشنبه 10 مهر 1398 11:27 ب.ظ
خانم فاطمه وسمیه عزیز خداقوت ممنون بابت مطالب زیباتون خیلی عالی
لیلا محمدلو چهارشنبه 10 مهر 1398 10:09 ب.ظ
درود بر شما دو عزیز، خداقوت و سپاس بابت این برداشت زیباو آموزنده
خداقوت و تبریک به خانم نسیم عزیز بابت رهجوهای خدمتگزار
سپاس فراوان وبلاگنویسان عزیز
همسفر سمیه چهارشنبه 10 مهر 1398 06:29 ب.ظ
خانم فاطمه عزیز خداقوت میگم بهتون از مطلبتون بسیار لذت بردم
چهارشنبه 10 مهر 1398 06:29 ب.ظ
خانم فاطمه عزیز خداقوت میگم بهتون از مطلبتون بسیار لذت بردم
چهارشنبه 10 مهر 1398 06:29 ب.ظ
خانم فاطمه عزیز خداقوت میگم بهتون از مطلبتون بسیار لذت بردم
همسفر نسیم چهارشنبه 10 مهر 1398 04:05 ب.ظ
بسیار عالی به امید رهایی و حال خوش تک تک شما عزیزانم
گروه وبلاگ سپاس و خداقوت
همسفر سمانه ۱۷ چهارشنبه 10 مهر 1398 04:03 ب.ظ
خانم سمیه و خانم فاطمه عزیز خدا قوت میگم به شما دو عزیز بسیار عالی و آموزنده برداشت خودرا بیان نمودید خداوند به قلمتان برکت دهد.سپاس فراوان از خانم نوشین عزیز و خانم سهیلا.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic