ارزیابی وبلاگ شادآباد
دوشنبه 11 شهریور 1398 ساعت 02:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )

به مناسبت هفته سایت، با همسفرانی که بیشترین بازدید را از سایت کنگره 60 و وبلاگ شادآباد داشتند گفتگویی ترتیب دادیم، امیدواریم به کمک نقطه نظرات مختلف، در ارتقای کیفیت وبلاگ شادآباد توفیق بیشتری داشته باشیم. در ضمن از همه عزیزانی که در این گفتگو شرکت نداشتند نیز خواهشمندیم نظرات خود را در قالب کامنت ارسال بفرمایند و ما را در ارائه بهتر خدمات یاری برسانند.

یا حکیم 


معمولاً کدام پست از پست‌هایی که در هر هفته تهیه می‌شود برایتان مفید بوده و دنبال می‌کنید و چرا؟

دوست دارید مطالب وبلاگ در  چه موردی بیشتر باشد و جای خالی چه نوع آموزش‌هایی را در وبلاگ احساس می‌کنید؟  

معمولاً چه مواقعی اشتیاق بیشتری برای دنبال کردن مطالب وبلاگ دارید؟  

وبلاگ شادآباد چقدر توانسته بر اندیشه و دیدگاه و عملکرد شما مؤثر باشد؟ برای  تأثیرگذاری بیشتر، چه عواملی را مؤثر می‌دانید؟

  هرگونه پیشنهاد و انتقادی از عملکرد وبلاگ و وبلاگ نویسان دارید بفرمایید.


 

همسفر نوشین کمک راهنمای لژیون دوم

در ابتدا از خانم صبای عزیز مسئول محترم سایت تشکر و قدردانی می‌کنم باوجود ایشان و برنامه‌ریزی‌های منظم، بسیار تا بسیار سایت نظم دارد و به شکل یک ساعت فعالیت می‌کند و سایت توانسته کاملاً من را تغذیه کند و  به‌صورت روزانه و هر جا دنبال جوابی برای سؤالم باشم سریع به سایت مراجعه می‌کنم. 

سایت و خدمت در آن سکوی پرتاب است که باید آن را جدی بگیریم و برای شکرگزاری، از آن بیشتر استفاده کنیم و برنامه منظمی برای استفاده از آن داشته باشیم و همچنین نظر گذاشتن را فراموش نکنیم.

به همه عزیزان خدمتگزار این هفته را تبریک و تهنیت و خدا قوت می‌گویم.

معمولاً وقتی هر شخصی درزمینهٔ خاصی آموزش می‌گیرد باید پیرامون آن  تحقیق هم  انجام بدهد، لذا تمام مطالب را می‌خوانم و حتماً خودم را مجاب می‌کنم که کامنت بگذارم و در اکثر اوقات این کار را می‌کنم.

من ابتدابه‌ساکن صحبت‌های چهارشنبه جناب مهندس را می‌خوانم و نکته برداری می‌کنم؛ که در حال حاضر این مطلب به نام چهارشنبه‌ها با سفیر عشق در سایت شادآباد موجود است . در هفته سایت هم این نکته که فرمودند صور آشکار کنگره جلسات و صور پنهان سایت است برایم جالب بود.

مطلب بعدی که دنبال می‌کنم دل نوشته‌ها و مقالات است. لژیون پزشکان و مصاحبه‌ها را خیلی دوست دارم. صحبت‌های جناب خدامی و آقای امین ، لژیون جناب آقای زرکش و عزیزان شعبه و اخیراً لذت زیادی از اخبار و تصاویر اردو بردم و همه را دنبال کردم. اگر روزی‌ام نشود که به پارک بروم حتماً اخبار پارک را هم دنبال می‌کنم.

مشارکت‌ جلسات به نظرم خوب بودند و دوباره آدم را وادار می‌کرد که بیشتر راجع به دستور جلسات بخواند و اطلاعات بگیرد و آموزش خوبی بود و از دیدِ چندین نفر می‌شد به موضوع نگاه کرد و دیدگاه‌های مختلف را بررسی کرد و به نظرم جایش در بین پست ها خالی است.

صبح‌ها بعد از کارهای منزل و معمولاً تا نزدیک ظهر این کار را می‌کنم و برای تولدها هم اشتیاق زیادی دارم که کامنت بگذارم‌ و عکس‌ها را ببینم و صحبت‌ها را دوباره بخوانم و آن انرژی و پیام‌های جالب را دوره کنم.


همسفر سمانه از لژیون هفدهم

من تقریباً همه پست‌ها را می‌خوانم و از پست‌های تولد بیشتر آموزش می‌گیرم و برایم مفید است؛ چراکه بسیاری از ما مشکلات یکسانی را داریم و با شنیدن تخریب‌های دیگران بهتر می‌توانیم روی خودمان کارکنیم و به خدا بیشتر توکل کنیم و باایمان بیشتر به کنگره، به این نتیجه می‌رسیم که همه در کنگره قابل‌درمان هستند.

دوست دارم مطالب بیشتر از تجربیات دوستان باشد که کاربردی کردن علم کنگره را چگونه بتوانیم در زندگی خود نهادینه کنیم.

بیشتر مواقعی که در جلسات حضور نداشته باشم دوست دارم مطالب را دنبال کنم تا در جریان کنگره باشم؛ ولی اکثراً سعی دارم که مطالب را بخوانم و به آموزش‌های خود بیفزایم.

وبلاگ شادآباد یکی از فعال‌ترین وبلاگ‌هاست که من همیشه مشتاقانه مطالبش را دنبال می‌کنم و روی من تأثیری داشت که الآن خودم یکی از کسانی هستم که در سایت خدمتی هرچند کوچک را دارم و از این بابت بسیار خرسند هستم و برای تأثیرگذاری بیشتر، تجربیات دیگران را مؤثر می‌دانم.

دوست دارم مطالب از نوع دل نوشته‌ و برداشت از سی‌دی‌ها بیشتر باشد تا خوانندگان سایت بتوانند استفاده‌های بیشتری داشته باشند.

در آخر از همه وبلاگ نویسان کمال تشکر را دارم که به نحو احسن و چراغ خاموش این خدمت بزرگ را انجام می‌دهند.


همسفر  فاطمه بیرانوند کمک راهنمای لژیون بیست و سوم

با سلام و خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم شعبه و  زحمتکشان سایت.

 بنده تمامی پست‌ها را پیگیری می‌کنم و با دقت و عشق می‌خوانم و سعی می‌کنم در رابطهٔ با مطلب فرد موردنظر و خصوصیات و حضور در آموزش و خدمت برایشان کامنت بگذارم  و  این اول‌ازهمه یک خدمت است  و بعد انرژی گرفتن شخص خودم، وبلاگ نویس و فردی که مطلب را ارائه داده است. 

دل نوشته‌ها که حرف دل و بیان تجارب هستند، بسیار مفید و تأثیرگذارند؛ چون برای بازدیدکنندگان وبلاگ و سایت، خواستاران درمان و تازه واردین تأثیر بسزایی دارند؛ چراکه جذب خواستاران درمان و استحکام تازه واردین در سفرشان،  از مهم‌ترین اهداف کنگره است.

 روندی که در وبلاگ و سایت طی می‌شود بسیار عالی است. مدیریت عالی، تازگی و به‌روز بودن را به رگ‌های وبلاگ تزریق می‌کند. روند رو به‌سوی کامل شدن است و به‌صراحت می‌توان گفت فوق‌العاده؛ اما همیشه جا برای تکامل و بهتر شدن هست. نیروهای منفی قدرت بالایی دارند، وبلاگ و سایت از نیروهای نجات‌بخش است و باید قدرت بالاتر و برتر داشته باشند و با حرکت خوب، نیروهای الهی به یاری خواهند آمد.

 بنده نه به‌عنوان یک وبلاگ نویس، بلکه به‌عنوان یک مخاطب همسفر، چند نکته را عنوان می نمایم. خلاصه بگویم، گزارش‌هایی از پارک طالقانی و ورزش شعبه داشته باشیم، بسیار جای این گزارش‌ها خالی است و اصلاً باید یک گروه مخصوص پارک را به داخل شعبه بیاورند، حضور شعبهٔ شادآباد اندکی در پارک کمرنگ شده است. 

نکتهٔ بعد مقاله‌نویسی به شکل واقعی خودش است. خیلی خوب است، گروهی از وبلاگ نویسان آموزش ببینند و این آموزش به اعضاء انتقال یابد تا مطالب با نوشتار و قدرت بالا به دست خواستاران برسد. 

نکتهٔ بعد حضور بیشتر و پررنگ کمک راهنمایان در ارائهٔ مطالب و گذاشتن کامنت است. 

موضوع دیگر که تقریباً خودی در وبلاگ نشان داده، حضور اعضای لژیون سردار است، ان‌شاءالله که مطالب، تجربیات این عزیزانِ بخشنده، به‌طور منظم و پررنگ، جای خود را در وبلاگ باز و مستحکم نماید . 

بنده خودم  اگر وقتم آزاد باشد، به‌طور مداوم در طی روز مثل یک امر مهم و واجب به این امر می‌پردازم؛ اما در کل فکر می‌کنم ساعات آغازین روز و اواخر شب، وقت، دقت و آرامش بیشتری باشد.  

در مورد اشتیاق و این‌گونه اوقات باید گفت: وبلاگ باید آنقدر قوی باشد که پوشش‌دهندهٔ تمام سلیقه‌ها و احوالات اعضاء و خواستاران درمان باشد.  وبلاگ پناهگاهی برای سفر اولی‌های پریشان است که مأمنی آرام‌بخش می‌خواهند، سفر دومی  به‌گونه‌ای دیگر به دنبال تعادل و آرامشی در جهان‌بینی می‌گردد و با چالش‌های دیگری به سراغ وبلاگ می‌رود. راهنماها، جایگاه‌ها به‌گونه‌ای دیگر و منِ مخاطب به دنبال درمان و رهایی و مراقبت از رهایی خود می‌گردم. من به دنبال تثبیت درمان و رهایی خود هستم، هر دم به‌گونه‌ای باید دانایی و توانایی خود را شارژ نمایم. 

پس نمی‌توان مطلب تعیین کرد و این یعنی وبلاگ نویس و مدیران مسئول باید هوشمندانه عمل نمایند. چهار جشن در کنگره داریم، جشن گل‌ریزان و اهمیت آن، 52 دستور جلسه و گزارشات کارگاه‌های آموزشی، دل نوشته‌ها و مقالات،  گزارش تولدها، احساس رهایی و.... تمامی مطالب همگی لازم و ملزوم یکدیگر هستند. سبد وبلاگ باید همیشه پر باشد، نباید دست ردّ به سینهٔ هیچ مخاطبی زد و  باید سبد کنگره، سرشار از کالای آرامش، انرژی، امید و تفسیر صبر باشد. چنین وبلاگی پربازدید و پرمخاطب می‌شود.

 امیدوارم به‌عنوان یک وبلاگ نویس، نقطه‌ای و ذره‌ای و قطره‌ای ازآنچه باشم که نوید درمان  و  رهایی را به قلب‌های مضطرب مژده دهد و آرامش را با اطاعت و احترام به اصول و حرمت‌ها، سقفِ دل‌های خواستاران نماید. 

پرچم رسالت وبلاگ باید همیشه در دستان  تلاشگران و زحمتکشان در اهتزاز باشد.  چشم امید گمگشتگان، به تلاش‌های فانوس به دستانِ راه‌یافته به‌سوی درمان اعتیاد و رهایی است. خداوند توفیق عنایت فرماید.  

تأثیرات وبلاگ بسیار بالا، فوق‌العاده و اگر با خواستهٔ قوی باشد شگفت‌انگیز است و دانایی و توانایی را برای شخص به دنبال دارد؛ حتی مطالعات برای آزمون‌های کمک راهنمایی را در خود جای‌داده است. سطح علمی و ادبی فرد بالا می‌رود. آشنایی با راهنمایان و اعضا و احساس نزدیکی و ایجاد محبت را به دنبال دارد. پاسخ بسیاری از سؤالات اعضای سفر اولی و دومی را در خود دارد. سرگرم‌کننده و نشاط‌بخش است، نشاط از آن لحاظ که بذر امید به درمان و رهایی را در دلها می‌کارد. عشق، محبت، عقل و ایمان را در خود جای‌داده است. آشنایی با اهداف کنگره را در سرلوحهٔ امور دارد. بهتر خواندن و دقت، نوشتن و استفاده از قلم را در فرد ایجاد می‌کند. شاید بنده قلم خوبی به لطف خداوند داشته باشم، درصدی از آن مربوط به قبل از حضور کنگره است؛ اما تفکرات راستین، در مسیرِ حضور در کنگره، قلم و نوشته‌های بنده را جان داد. درصد بالایی از این قدرتِ اندک را مدیون حضور در بخش وبلاگ نویسان و مهم‌تر از همه، خواندن تک‌تک مطالب می‌دانم. به دست آوردن دانایی از طریق وبلاگ، توانایی در عملکرد را به‌طور حتم به دنبال دارد. عوامل تأثیرگذار به عملکرد خودِ من برمی‌گردد، اگر مطالعات وبلاگ مداوم باشد، کامنت بگذارم و به‌گونه‌ای به مسئولان این ندا را بدهم که مخاطب، فعال است و دقت بالا دارد، وبلاگ نویس تلاش بیشتر می‌کند تا مخاطب راضی باشد، سطح علمی مطالب بالا می‌رود، تلاشِ بیشتر در جهت بهترشدنشان می‌شود. این نکته دوطرفه، سطح وبلاگ نویس و مخاطب را بالاتر می‌برد و اهداف کنگره بهتر و پررنگ‌تر برای خواستاران شرح داده می‌شود. 

 به‌عنوان عضو شعبه و دیدن برخوردهای وبلاگ نویسان بسیار راضی هستم و وبلاگ نویسان پرتلاش و خستگی‌ناپذیر و در جهت اطاعت از کنگره عمل می‌کنند. مدیریت محترم خانم صبای عزیز، بسیار هوشمندانه و متفکرانه و سرشار از محبت عمل می‌نمایند. تلاش‌های اخیر مسئولان محترم بخش همسفران، راهنمایان محترم خانم فریده و خانم سمیرا بسیار عالی بوده است. تلاش‌ها همگی در جهت اهداف کنگره است و دست در دست هم باید در بالا بردن پرچم رسالت کنگره در سایت تلاش کنیم و درواقع باید سخت کوشید. وظیفهٔ وبلاگ نویس بسیار مهم است، باید کمر همت بست.    

به‌عنوان یک وبلاگ نویس عرض کنم باید مطیع اصول و قوانین باشم، باید با احترامی والا و درنهایت محبت و عشق، بال خدمت گسترد و اعضا را تاج سر خود دانست، به تفکر، قلم و تجربیات اعضا احترام گذاشت و چون گوهر دُرفشان در صدفِ خدمت، مروارید تفکرات راستین را چون گردن بندی گران‌قیمت به خواستاران درمان ارائه داد تا آنان به آسودگی از این جواهراتِ تجارب استفاده کنند تا راه بهشتِ سلامتِ کنگره به روی همگی خواستاران بازگردد. 

وبلاگ نویس باید توان علمی، ادبی داشته باشد و قدرت عشق و محبت، عقل و  ایمان را همواره به یاد داشته باشد. وبلاگ نویس باید شکرگزار آموزش و خدمت در این مسیر باشد و در این مسیر باید و باید مطیع کنگره و جایگاه‌ها و مدیران و مسئولان بود تا رسالت عظیم درمان به روش DST در تفکرات و قلب‌ها حک شود، هدف کنگره درمان، رهایی، تعادل و احیای انسانی است و وبلاگ نویس باید این مهم را آویزهٔ گوشِ سر و جان خود کند. 

ممنون از شما راهنمای گرامی خانم سمیرای عزیزم، وبلاگ نویس فعال و هوشمند و مسئول محترم برنامه‌های کنونی وبلاگ شعبهٔ شادآباد.


 

همسفر مرجان از لژیون هفتم

 برداشت از سی دی برایم بسیار جالب است؛ چراکه گاهی پیش آمده یک سی دی را گوش نداده‌ام و با خواندن مطلب مربوطه حس خوبی دریافت کرده‌ام.

وبلاگ شادآباد بسیار فعال و به‌روز است و همیشه در آن نوآوری وجود دارد و بسیار راضی هستم و لذت می‌برم.

وقتی سؤالی در ذهنم باشد برای یافتن جواب آن ابتدا به وبلاگ‌ها سر می‌زنم و مطالب را می‌خوانم و در موردشان تفکر می‌کنم و معمولاً به جواب می‌رسم و انرژی بسیار زیادی دریافت می‌کنم.

مطالب وبلاگ خیلی زیاد تأثیرگذار بوده است و همیشه از دل نوشته‌ها، مقالات و ...بهره برده‌ام و آموزش گرفته‌ام.

خدا را شکر همه اعضاء در مورد خدمت به وبلاگ شادآباد بسیار فعال و پویا هستند و از این بابت بسیار خرسندم . وقتی دل نوشته‌هایی از اعضای جدید شعبه می بینم خیلی خوشحال می‌شوم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

از تمامی اعضای وبلاگ که در این زمینه فعالیت می‌کنند ممنونم و خدا قوت می گویم و برایشان آرزوی سلامتی و سعادت دارم.


  

همسفر سمیه احسانی از لژیون شانزدهم 

 معمولاً مقاله‌ها و دل نوشته‌ها را خیلی دوست دارم و از مقاله‌ها خیلی آموزش می‌گیرم و اطلاعاتم بیشتر می‌شود و دل نوشته‌ها را که می‌خوانم می‌فهمم که هر شخصی که در کنگره حضور دارد به گونه ای خاصی اعتیاد را لمس کرده و هرکسی با یک درد و مشکل خاصی پا به کنگره گذاشته و اینکه فقط من همسر یک مصرف‌کننده نبودم و همسفرهای زیادی هستند که مانند من بودند و چندین سال با اعتیاد عزیزشان کنار آمدند.

دوست دارم دل نوشته‌ها بیشتر باشد و احساس می‌کنم اگر هر شخصی بتواند از تجربیاتش در مورد اعتیاد و اینکه چطور با این قضیه کنار آمده و بالا و پایین‌هایی که دارد را بنویسد، خیلی‌ها استفاده خواهند کرد و کسانی که این موارد مشابه را دارند امیدوارتر حرکت می‌کنند.

روزهای تولد را خیلی دوست دارم و دوست دارم سریع مطالب را بگذارند تا بتوانم بخوانم که راز موفقیت آنها در رهایی چه بوده است و اینکه از انرژی آن روز من هم انرژی بگیرم؛ چون مدتی هست که نمی‌توانم روزهای شنبه در کنگره باشم.

وقتی به مشکلی برمی‌خورم و سری به وبلاگ می‌زنم،  گاهی اوقات یک جمله از یک شخص برای من آموزش دارد و جوابم را می‌گیرم و احساس می‌کنم اگر مطالب با زبان ساده‌تر و عامیانه‌تر باشد تأثیرگذارتر است.

 پیشنهاد خاصی ندارم؛ اما اگر  گذاشتن مطالب جلسه همسفران سرعت بیشتری داشته باشد کسانی که در جلسه نتوانستند حضورداشته باشند بهتر می‌توانند از آن استفاده کنند.

ممنون از تمامی کسانی که در وبلاگ شادآباد زحمت می‌کشند و از راهنمای خوبم که در وبلاگ شادآباد خدمت می‌کند تشکر می‌کنم و آرزوی موفقیت برای تک‌تک عزیزان را دارم.همسفر نسیم از لژیون بیستم

برای من به‌شخصه پست‌هایی که با همسفران مصاحبه می‌شود می‌تواند مفید باشد. چراکه نظرات و صحبت‌های همسفران می‌تواند در طول سفر به همسفران خصوصاً تازه واردین کمک کند.

من به‌شخصه مطالبی که همسفران از دوران مصرف تا رهایی را بازگو می‌کنند، بیشتر می‌پسندم چون در حرف‌هایشان امید و امیدواری را می‌توان دید.

زمانی که دستور جلسه اعلام می‌شود و احساس می‌کنم گره‌ای در من وجود دارد که بی‌ربط با دستور جلسه نیست مطالب و نظرات را بیشتر دنبال می‌کنم.

بی‌شک بسیار تأثیرگذار بوده و هست. برای تأثیرگذاری بیشتر مصاحبه با همسفرانی که به رهایی رسیده‌اند می‌تواند تأثیرگذار باشد

پیشنهاد می‌کنم عکس و تصاویر بیشتر مخصوصاً تولد مسافران و همسفران در وبلاگ شعبه گذاشته شود. تهیه و تایپ : همسفر سمیرا کمک راهنما لژیون پنجم 

ویراستاری  و تنظیم : همسفر الهام 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
ربابه لژیون پنجم شنبه 16 شهریور 1398 11:53 ق.ظ
خدا قوت به گروه وبلاگ شاد آباد
از نکات خوب و آموزنده تمام عزیزان استفاده کردم و تشکر میکنم.هر یک از عزیزان پیشنهاد و نظرات مفیدی را برای بهتر شدن کار ارائه دادند.به تمامی عزیزان خدا قوت میگویم و برایشان سلامتی و موفقیت را آرزو میکنم.
پوران همسفر عباس لژیون 1 چهارشنبه 13 شهریور 1398 12:05 ق.ظ
خداقوت خدمت همه ی عزیزان مطالب بسیارعالی بود
خداقوت خانم سمیرا وخانم الهام عزیز
رضا از لژیون2 سه شنبه 12 شهریور 1398 01:19 ب.ظ
بدون شک وبلاگ همسفران شاداباد یکی از بهترین وبلاگهای کنگره هست که مطالب بسیار متنوع عالی وپرمحتواهستند وسرعت عمل خوبی دارند.همسفران زیادی در شهرهای دیگر از این ویلاگ استفاده میکنند .به تمامی خدمتگزاران ونویسندگان وعکاسان خدا قوت گفته وهفته سایت را تبریک میگوییم.
همسفر مرضیه لژیون یکم سه شنبه 12 شهریور 1398 07:47 ق.ظ
سپاس از مشارکت بسیار خوب کمک راهنمایان محترم و همسفران عزیز، خدا قوت
خدا قوت و تبریک به همه ی عزیزانی که برای خدمت در وبلاگ شاداباد حضور فعال و پررنگی دارند و به دنبال خدمت صادقانه هستند ... تبریک ویژه به خانم صبای عزیزم... امیدوارم خیر کثیر این خدمات در زندگی تان جاری باشد
همسفر لیلا لژیون شش سه شنبه 12 شهریور 1398 01:40 ق.ظ
با سلام و خدا قوت خدمت همه عزیزی که در وبلاگ خدمت میکنند ان شاالله خیر و برکت این خدمت در زندگیشان جاری باشد
ایرج ورمزیار(۲۱) دوشنبه 11 شهریور 1398 10:15 ب.ظ
خداقوت خدمت همه عزیزان..تبریک ویژه خدمت مدیر محترم وبلاگ نویسان محترم گروه خانواده سرکارخانم صباوهمه عزیزان وبلاگ نویس...درحقیقت وبلاگ نویسان کنگره ۶۰کاتبان درمان ونگارندگان عشق وزیبایی و وصل و مهربانی میباشند که با خدمات ارزشمندشان وصل هارامحکم به نور الهی پیوندمیدهند واین لباس فاخرخدمت الحق والانصاف برازنده آنهامیباشد...ماقدردان زحمات شمامیباشیم..وازخداوندتوفیق روزافزون برایتان خواهانیم...المنته لله که درمیکده بازاست...
همسفر زهرا دوشنبه 11 شهریور 1398 10:08 ب.ظ
خدا قوت به همه عزیزان و با سپاس از نظرات و پیشنهادات شما ، با آرزوی موفقیت روز افزون سایت کنگره و وبلاگ‌شادآباد و تبریک به همه خدمتگزاران وبلاگ
سولماز فداکار دوشنبه 11 شهریور 1398 10:06 ب.ظ
دوستان عزیز و مهربانم سپاس فراوان بابت تمام خدمت های خالصانه و عاشقانه تان به راستی که شما عزیزان با ایده های جدید و به روزتان بسیار پررنگ در وبلاگ ظاهر میشوید. امیدوارم در ادامه مسیر موفق و پیروز باشید و به پاس خدمت های تان به هر آنچه که می خواهید برسید.
خدیجه باقری از لژیون اول دوشنبه 11 شهریور 1398 07:42 ب.ظ
تبریک می گویم این هفته را به تمام وبلاک نویسان شعبه شاداباد به خصوص خانم صبا و خانم سمیرا وخانم فریده عزیز واز هم این عزیزان تشکر می کنم بابت مطالب خوبشان
همسفر فاطمه دوشنبه 11 شهریور 1398 07:09 ب.ظ
هر روز با یک طرح و برنامه جدید. ممنون از خانم صبا، خانم سمیرا و خانم فریده عزیز که با کمک هم ایده های جدید می دهند و همیشه وبلاگ پر از مطالب به روز و با بار آموزشی بالاست.
من فرصت را غنیمت می شمارم و این هفته را به این عزیزان و عزیزان گروه وبلاگ صمیمانه تبریک می گویم.
مریم حسینی دوشنبه 11 شهریور 1398 06:20 ب.ظ
خدا قوت به وبلاک نویسان عزیز
بسیار عالی بود و هفته سایت را به تمامی زحمت گشان وبلاک شاداباد تبریک می گوییم و تبریک ویژه به خانم سمیرا عزیز از خداوند می خواهم برکت این خدمت چندین برابر به زندگیشان باز گردد موفق باشید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات