خدمت و باز شدن گره های درونی ؛ گفتگو با همسفر زهرا
چهارشنبه 6 شهریور 1398 ساعت 04:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فریده | ( نظرات )

کنگره هم همین است در ابتدا به ما خدمت می‌شود و بسیار لذت‌بخش است؛ اما بعد از مدتی اگر خودت شروع به خدمت نکنی چه مالی، چه خدماتی و چه علمی، حست خراب می‌شود و احتمال انحراف و سقوط وجود دارد؛ پس همهٔ اینها به خاطر حال خوش خود ماست.

گفتگویی خواهیم داشت با یکی از اعضای لژیون سردار شعبه شادآباد تا از جهان‌بینی و تجربهٔ ایشان بهره‌مند شویم.

 ابتدا به بهانهٔ این گفتگو، بابت قبولی شما در آزمون کمک راهنمایی این دورهٔ کنگره ۶۰ تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم بالاترین برداشت‌ها از این جایگاه خدمتی روزی شما گردد.


لطفاً خودتان را معرفی نمایید و اینکه تابه‌حال چه خدمت‌هایی انجام دادید و یک اعلام سفر داشته باشید تا همهٔ عزیزان بیشتر با شما آشنا شوند.

سلام دوستان زهرا هستم همسفر ابراهیم

من و مسافرم مرداد سال ۸۹ وارد کنگره شدیم، آنتی ایکس مصرفی شیشه با روش DST و داروی درمانی اپیوم، ۱۳ ماه و ۳ روز سفر کردیم با راهنمایی‌های آقای ایرج ورمزیار و راهنمای خودم خانم صبا و حدود ۸ سال است آزاد و رها هستیم.

خدمت استادی را تجربه کردم، در سیستم صوتی خدمت کوچکی داشتم و تجربیاتی در خدمت وبلاگ و نگهبان نظم هم داشتم؛ اما اصلی‌ترین خدمت من تابه‌حال عضویت در لژیون سردار بوده است که بابت آن بسیار خرسندم.

 

بفرمایید که آیا ازنظر خودتان عضویت و حضور در لژیون سردار، تأثیری در قبولی شما در آزمون کمک راهنمایی داشته است یا خیر؟

بله قطعاً تأثیر داشته، ازنظر خودم عضویت در لژیون سردار سکوی پرتابی شد برای دریافت خیلی از آموزش‌ها برای من و اینکه حس و درک من از منابع آموزشی کنگره ۶۰ کاملاً تغییر کرد و امروز که متوجه نتایج آزمون شدم به این فکر می‌کردم که این قبولی ثمرهٔ همین عضویت برای من بوه است.

 

لطفاً بفرمایید با چه هدفی در این آزمون شرکت کردید و آیا برای قبولی در آزمون کمک راهنمایی برنامهٔ خاصی داشتید یا از متد خاصی پیروی کردید که توانستید در این رقابت پیروز شوید؟

من در مدت این هفت سال، بعد از سفر دوم دو سال از کنگره جدا شدم و به خاطر احساس نیازی که می‌کردم و خواب‌های تکرارشونده‌ای که مرا آزار می‌داد سال ۹۶ مجدداً به کنگره برگشتم و وارد لژیون خانم صبا شدم و با این نیت برگشتم که گره‌های درونی خودم را پیدا و باز کنم. مطلبی خوانده بودم از استاد امین که خدمت کمک راهنمایی کمک می‌کند تا به خودتان نزدیک‌تر شوید و گره‌های خود را ببینید و بازکنید!

قبل از اینکه تاریخ آزمون اعلام شود به توصیه خانم صبا یک دوره همهٔ منابع کنگره را مطالعه کردم و به‌مرور جنس خواب‌هایم تغییر کرد و آرام‌تر شدم و زمانی هم که تاریخ و منابع آزمون اعلام شد، طبق برنامه‌ای که خانم صبا برای همهٔ همسفرهای شعبه طراحی کرده بودند پیش رفتم و این برنامه اولویت اول من در چند ماه گذشته شد و با همهٔ توانم خودم را برای این آزمون آماده کرده بودم که خدا را شکر توفیق این خدمت روزی من شد و از این بابت بسیار خوشحالم.

 

شما یک خانم خانه‌دار هستید و قطعاً برای پرداخت حق عضویت لژیون مالی می‌بایست از هزینه‌های شخصی خود مبالغی را پس‌انداز می‌کردید یا از پس‌اندازهای قبلی خود این مبلغ را تامین می‌کردید؛ با چه تفکری اقدام به این فعل کردید؟ آیا حس‌های منفی و بازدارنده به سراغ شما آمد که مانع شود و چطور از آنها عبور کردید؟

من هیچ‌وقت به این فکر نکرده بودم که بخواهم عضو این لژیون بشوم و در حقیقت اصلاً این توانایی را در خودم نمی‌دیدم و هیچ برنامه‌ای هم برای آن نداشتم تا اینکه یک مسئله‌ای برایم پیش آمد و این نقطه تفکر را در من بیدار کرد که به عضویت فکر کنم. همان‌طور که عرض کردید من خانه‌دار هستم و درآمدی ندارم وهم نمی‌خواستم که مسافرم را بابت این مبلغ تحت‌فشار قرار دهم؛ قبلاً با پس‌اندازهای کوچک خود طلایی خریده بودم که خیلی هم از آن استفاده نمی‌کردم مگر در مراسم‌ها و میهمانی‌ها، با خودم فکر کردم اگر آن را بفروشم و عضو لژیون سردار شوم قطعاً حال خوش بهتری نصیبم خواهد شد تا اینکه چند ماه یک‌بار بخواهم آن را استفاده کنم.

طبیعتاً قبل از فروش آن نیروهای بازدارنده در جهان ذهنی من شروع به کار کردند با این مضمون که تو این طلا را خریده بودی برای روز مبادا یا اینکه هنگام خرید خانه آنها را بفروشی و یا اینکه همه پول خود را پس‌انداز می‌کنند که یک تکه طلا بخرند و کنار بگذارند برای آینده که حتی خود مهندس هم در سی دی طلا این توصیه را داشتند و تو داری آن را می‌فروشی! اما به کمک شوق و عشقی که برای انجام این خدمت در من پدیدار شده بود، از این موانع ذهنی عبور کردم و ایمان داشتم که خدمت در کنگره نقش بسزایی در باز شدن گره‌های درونی من دارد و امروز بابت انتخابی که داشتم و خدمتی که انجام دادم بسیار خوشحالم.

 

این عضویت و حضور در جمع لژیون سردار چه برکاتی را برای شما داشته است؟(چه مادی و چه معنوی)

ازنظر مادی شاید دریافت خیلی خاصی نداشتم که بخواهم در مورد آن صحبت کنم؛ اما کاملاً با توجه به تورمی که در مدت اخیر به وجود آمد و ادامه دارد و اینکه میزان درآمد ما تغییری نکرده، برکت را در زندگی‌مان حس می‌کنم و همه‌چیز طبق روال گذشته به‌خوبی پیش می‌رود.

ازنظر معنوی هم حس می‌کنم به‌واسطه این خدمت یکسری خطرات از سر خانوادهٔ من به خیر گذشت و اینکه حضور در لژیون سردار و شنیدن مشارکت‌ها و تجربیات یکسری افراد توانمند و بخشنده، ازنظر مالی نگاه مرا تغییر داده و از درون احساس توانمندی و قدرت بیشتری نسبت به گذشته دارم و این همنشینی، حس بی‌نیازی و غنی بودن را به من القا می‌کند و حس می‌کنم این خدمت سطح انرژی مرا تغییر داده است و از درون برای فعل باارزش بخشش آماده‌تر هستم.

 

دستور جلسهٔ مردادماه لژیون سردار این بود که «بهای خدماتی که در کنگره به‌رایگان ارائه می‌شود چیست؟» آیا مطلبی در این مورددارید؟

تجربه‌ای داشتم؛ اخیراً که به مناسبتی هدایای بسیاری دریافت کردم، در ابتدا خیلی برایم خوشایند و جذاب بود؛ اما از یکجایی به بعد حسم تغییر کرد و به این فکر می‌کردم که من هم باید این محبت‌ها را جبران کنم و پس بدهم و با خودم فکر می‌کردم این دریافت‌ها تا یکجایی لذت‌بخش است و زمانی که تو شروع می‌کنی به جبران و هدیه دادن، حست بهتر می‌شود و از درون عشق و بی‌نیازی را تجربه می‌کنی!

کنگره هم همین است در ابتدا به ما خدمت می‌شود و بسیار لذت‌بخش است؛ اما بعد از مدتی اگر خودت شروع به خدمت نکنی چه مالی، چه خدماتی و چه علمی، حست خراب می‌شود و احتمال انحراف و سقوط وجود دارد؛ پس همهٔ اینها به خاطر حال خوش خود ماست.

 

چیزی به دستور جلسه گل‌ریزان سال ۹۸ باقی نمانده است، آیا توصیه یا پیشنهادی برای عزیزانی دارید که میل دارند وارد این لژیون شوند؛ اما تردید دارند و هنوز درگیر افکار بازدارنده هستند که این کار را انجام بدهند یا ندهند؟ با توجه به تجربهٔ شخصی خود این عزیزان را به این امر مقدس دعوت نمایید.

فقط این را عرض می‌کنم که گاهی ما خیال می‌کنیم مبالغی که در کنگره پرداخت می‌کنیم چه سبد، چه زمین و چه حق عضویت لژیون سردار، از جیب ما می‌رود و جایی هم ثبت نمی‌شود و ممکن است این مبالغ در جای دیگری در زندگی به درد ما بخورد؛ اما حقیقتاً این‌طور نیست و دقیقاً مبالغی که در کنگره پرداخت می‌کنیم برای ما پس‌انداز می‌شود و در بهترین زمان ممکن چندین برابر به ما برگردانده می‌شود، به‌علاوهٔ اینکه این بخشش و گذشتن از مال که بسیار هم در کلام‌الله توصیه‌شده است، از درون هم روی حس‌ها و باورهای ما تأثیر بسیار خوبی می‌گذارد، نفس ما را کنترل می‌کند و فرکانس ما را روی ثروت و بی‌نیازی تنظیم می‌کند که اتفاق غیرقابل وصفی است.

 

بسیار سپاسگزارم بابت مطالب و تجربیاتی که مخلصانه در اختیار ما قرار دادید؛ امیدوارم در این جایگاه خدمتی به حال خوش برسید.

 

 تهیه و تنظیم: همسفر فریده

ویراستاری: همسفر الهاممی توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرسکینه1 یکشنبه 24 شهریور 1398 06:28 ق.ظ
خانم زهرای عزیز،مصاحبه تان عالی بود.ان شاالله روزی برسد که کل شعبه ضرورت عضو شدن در لژیون سردار را احساس کنند.خدمتتان پر برکت.موفق باشید.
دوشنبه 11 شهریور 1398 07:57 ب.ظ
خانم زهرا خواهر خوبم ممنونم از مطالب خوبتان به شما تبریک می گویم جایگاه کمک راهنمایی را برایتان آرزوی بهترینها را دارم واز خانم فریده هم تشکر می کنم
ربابه لژیون پنجم یکشنبه 10 شهریور 1398 11:05 ب.ظ
خانم زهرا خدا قوت
قبولی شما را در کمک راهنمایی تبریک میگویم و انشالله این جایگاه برایتان خیرو برکت داشته باشد .از مصاحبه شما استفاده کردم و امیدوارم همیشه این برکات در رتدگیتلن جاری و پایدار باشد.

نوشین یکشنبه 10 شهریور 1398 11:02 ق.ظ
خانم زهراجان ضمن تبریک بابت قبولی در آزمون کمک راهنمایی و آرزوی بهترینها برای شما و خانواده ی محترمتان
ممنون از نکاتی که فرمودید‌
وسپاس از کمک راهنمای محترم خانم فریده
بهترینها نصیبتان
صدیقه یکشنبه 10 شهریور 1398 12:06 ق.ظ
خانم زهرای عزیزازهمان اول که باشمااشناشدم همیشه شال نارنجی رابرگردنتان میدیدم ارامش ومتانت شمارابسیاردوست دارم,به شمابابت پیوستن به نیروهای احیاگرکنگره ودل بزرگ وبخشندتان تبریک عرض میکنم,خدمتتان قبول درگاه خداوند.
همسفر رعنا شنبه 9 شهریور 1398 05:45 ب.ظ
زهرای عزیز؛تبریک صمیمانه مرا نیز بپذیر.انشااله در این جایگاه بدرخشید و موفق باشید.
فریده ی عزیزم؛ممنون از مصاحبه آموزنده تان.دست حق به همراه تان.
همسفر سمانه ۱۷ شنبه 9 شهریور 1398 11:56 ق.ظ
اول از همه تبریک صمیمانه خود را نثارتان میکنم و خیلی خوشحال شدم بابت قبولیتان در آزمون کمک راهنمایی.خدا قوت میگم بابت مصاحبه جامعی که داشتید بسیار استفاده کردم.
مریم کرمی جمعه 8 شهریور 1398 04:54 ب.ظ
خانم زهرای عزیزم، قبولی شما در آزمون کمک راهنمایی را تبریک عرض میکنم.
ممنون از مصاحبه خوب و دل نشینتان.بهترینها را برایتان آرزومندم.
خانم فریده عزیز، خدا قوت و سپاس
همسفر حوریه پنجشنبه 7 شهریور 1398 06:12 ب.ظ
خانم زهرای عزیزم،از شما بسیار ممنونم بابتبیان تجربیات ارزشمندتان‌.
وتبریک ویژه دارم به خاطر قبولی در آزمون کمک راهنمایی،ان شالله که سرشار از نور الهی باشید ودر این جایگاه بدرخشید.
از خانم فریده عزیز هم بسیار سپاسگزارم بابت مصاحبه بسیار آموزنده.
مریم حسینی پنجشنبه 7 شهریور 1398 02:14 ب.ظ
خدا قوت به وبلاک نویسان عزیز
خانم زهرا عزیز بسیار عالی بود قبولی در امتحان کمک راهنمایی را به شما تبریک می گوییم امیدوارم برکت خدمتتان به زندگیتان باز گردد موفق باشید
مریم حسینی پنجشنبه 7 شهریور 1398 02:14 ب.ظ
خدا قوت به وبلاک نویسان عزیز
خانم زهرا عزیز بسیار عالی بود قبولی در امتحان کمک راهنمایی را به شما تبریک می گوییم امیدوارم برکت خدمتتان به زندگیتان باز گردد موفق باشید
مریم حسینی پنجشنبه 7 شهریور 1398 02:14 ب.ظ
خدا قوت به وبلاک نویسان عزیز
خانم زهرا عزیز بسیار عالی بود قبولی در امتحان کمک راهنمایی را به شما تبریک می گوییم امیدوارم برکت خدمتتان به زندگیتان باز گردد موفق باشید
سمانه همسفر داود پنجشنبه 7 شهریور 1398 08:32 ق.ظ
خانم زهرا عزیز ضمن تبریک بابت جایگاه کمک راهنمایی ان شاله همیشه شاد و موفق باشید مصاحبه عالی و کاملی بود متشکرم.
همسفر مرضیه لژیون یکم پنجشنبه 7 شهریور 1398 08:25 ق.ظ
زهرا جان بسیار لذت بردم از خواندن مصاحبه و ممنونم که تجربیاتت را در زمینه بخشش، خدمت و حس و حالی که در پی انجام آن داری به اشتراک گذاشتی.
یکی از مطالبی که خیلی نظرم را جلب کرد این بود که عضویت در لژیون سردار حس و درکت را از منابع آموزشی کنگره تغییر داد... امیدوارم مسیر من هم در این راه هموار شود...
فریده جان، الهام عزیزم سپاس. در پناه حق
همسفر لیلا لژیون شش پنجشنبه 7 شهریور 1398 05:29 ق.ظ
سلام و خدا قوت به خانم زهرا عالی بود با تشکر از وبلاگ نویسان
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic