مشارکت لژیون ششم
یکشنبه 12 مرداد 1399 ساعت 07:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
حکمت خداوند بر این قرار گرفت که انسان‌ها متفاوت آفریده شوند و هر انسانی بر اساس استعدادهای متنوعی، حرکت و رشد داشته باشد. خداوند هیچ انسانی را از استعداد محروم نساخته، هرکدام از ما گنجی نهفته است که اگر بتوانیم آن را شکوفا کنیم، در سازندگی جامعه اثرگذار خواهیم بود.
در صورتی انسان در تحصیل، زندگی و کار موفق خواهد بود که لیاقت خود را افزایش دهد. گاهی اوقات قرار گرفتن در مسیر نادرست، باعث می‌شود از استعدادهای خود غافل شویم و در جایگاهی ازنظر تحصیل و کار قرار بگیریم که نباید باشیم و سال‌ها می‌گذرد و تازه می‌فهمیم، علاقه‌ای به آن کار نداشتیم؛ پس باید علاقه‌ی ذاتی برای انجام کار وجود داشته باشد تا بتوانیم به دستاوردهایی برسیم


به نام قدرت مطلق الله

سلام دوستان لیلا هستم همسفر؛
دستور جلسه کار، تحصیل و قدرت یکی از کاربردی‌ترین دستور جلسه‌ها می‌باشد.
قدرت در این مثلث زورِ بازو نیست یا فقط توانایی جسمی نیست. قدرت جایگاهش با جایگاه تفکر در مثلث دانایی یکسان است؛ چون برای به دست آوردن هر نیرو و قدرتی و هرگونه انرژی، بایستی در ابتدا ساختار مولد آن نیرو را درست کرد.
همه می‌دانیم که با تفکر ساختارها آغاز می‌گردد. از دیدگاه من مثلث بسیار کارآمد «کار، تحصیل و قدرت»، منطبق بر مثلث دانایی و یا لایه‌ای از مثلث دانایی است و بدین گونه بر هم منطبق هستند: «کار ‌و تجربه»، «تفکر و قدرت» و «آموزش ‌و تحصیل».
امید است برای قرار گرفتن در مسیر صحیح درمان کنگره، تمام کسانی که خواسته‌اش رادارند، در مسیر صحیح درمان به بالاترین درجات از کسب علم و تقویت پایه‌های مالی خود برسند.
در پایان خدا را سپاس بابت آشنایی با کنگره، آموزش‌های خوب و کاربردی و خدمتگزاران صدیق آن و در رأس آقای مهندس و خانواده محترمشان که از آن‌ها کمال تشکر رادارم؛ ان شاء الله خیروبرکت در زندگی‌شان جاری باشد، آمین...

سلام دوستان پروین هستم یک همسفر؛
حکمت خداوند بر این قرار گرفت که انسان‌ها متفاوت آفریده شوند و هر انسانی بر اساس استعدادهای متنوعی، حرکت و رشد داشته باشد. خداوند هیچ انسانی را از استعداد محروم نساخته، هرکدام از ما گنجی نهفته است که اگر بتوانیم آن را شکوفا کنیم، در سازندگی جامعه اثرگذار خواهیم بود.
در صورتی انسان در تحصیل، زندگی و کار موفق خواهد بود که لیاقت خود را افزایش دهد. گاهی اوقات قرار گرفتن در مسیر نادرست، باعث می‌شود از استعدادهای خود غافل شویم و در جایگاهی ازنظر تحصیل و کار قرار بگیریم که نباید باشیم و سال‌ها می‌گذرد و تازه می‌فهمیم، علاقه‌ای به آن کار نداشتیم؛ پس باید علاقه‌ی ذاتی برای انجام کار وجود داشته باشد تا بتوانیم به دستاوردهایی برسیم. برای مثال جوجه عقابی بود که وقتی در تخم بود به‌اشتباه در لانه‌ی مرغ وحشی قرار گرفت و چون از تخم بیرون آمد خودش را شبیه آن مرغ‌ها دانست و راه و رسم آن‌ها را پیش گرفت، سال‌ها با حسرت به پرواز مقتدرانه عقاب نگاه می‌کرد و خود هرگز نتوانست بپرد؛ پس در کارها خودمان را دستِ‌کم نگیریم و بااراده‌ی آهنین قدم درراه بگذاریم و باور داشته باشیم که آن عقاب تیزپروازیم که به هزار و یک دلیل؛ ازجمله آشنا نبودن به‌درستی راه، از پرواز دورمانده‌ایم!

سلام دوستان اکرم هستم همسفر؛
تصور نمایید، فردی که دائماً کفر می‌گوید و پنهان کننده نعمت‌های الهی خداوند است، نعمت از کف خواهد داد و خداوند نعمت‌هایش را از او دریغ خواهد کرد. حال، بعد از دور کردن این خصلت‌ها، باید بر روی سه مؤلفه‌ی ارائه‌شده در مثلث اقتصاد فردی هم کارکنیم؛ مثلاً باید دانش خود را در زمینه‌ی کارمان بالا ببریم و به‌روز باشیم.
به‌طور مثال؛ یک نظافتچی ساختمان را در نظر بگیرید، این فرد حتماً باید در زمینه‌ی شوینده‌های جدید که به بازار می‌آید، اطلاعات داشته باشد و بداند کدام کیفیت بالاتری دارد؛ پس دانش و آگاهی برای به انجام رساندن هر کاری لازم و بسیار حائز اهمیت است و هر چه مجموعه‌ی اقتصادی برای حفظ، بقا، رشد و توسعه‌ی خود نیاز به علم و دانش روز در زمینه‌ی فعالیت‌های خود دارد.
ممنون که مشارکت بنده را مطالعه نمودید.

سلام دوستان رؤیا هستم یک همسفر؛
دستور جلسه این هفته: کار، تحصیل و قدرت.
هر شخصی برای موفقیت در زندگی خودش باید پول، دانش و قدرت داشته باشد؛ چون همین کار و دانش به انسان اعتمادبه‌نفس می‌دهد و باعث قدرتش می‌شود.
انسان اگر قرار باشد کاری را انجام دهد، حتماً باید دانش آن کار را داشته باشد و در کنار آن، هم باید پول و هم قدرت باشد. حتی بارها آقای مهندس فرمودند که باید بعد از درمان، هر شخص به تحصیل بپردازد و تحصیل سن و سال ندارد.
ممنون از وقت مشارکت...

ویراستار: همسفر مرضیه از لژیون یکم


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سمانه ۱۷ دوشنبه 20 مرداد 1399 03:53 ب.ظ
خدا قوت به شما عزیزان از مشارکتهای خوبتون لذت بردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
نسرین اسیستنت دوشنبه 13 مرداد 1399 08:32 ق.ظ
خداقوت 3421و تشکر از لژیون ششم برای مشارکت هتای خوبشون و خداقوت به خانم عاطفه راهنمای توانمند
پوران همسفر عباس 1 دوشنبه 13 مرداد 1399 08:10 ق.ظ
خداقوت به تک تک دوستان از لژیون ششم ،مشارکتها عالی بود
لیلا طاهری دوشنبه 13 مرداد 1399 07:04 ق.ظ
سلام و خدا قوت خدمت همسفران خوب لژیون ششم.پایدار باشید و موفق.با تشکر از گروه وبلاگ.
عاطفه یکشنبه 12 مرداد 1399 11:25 ب.ظ
خداقوت به اعضا لژیون
ممنون از مشارکتهای خوبتون
خدا را هزاران بار شکر برای داشتن لیاقت خدمت به تک تک شما عزیزان
همسفر لیلا ع لژیون ۶ یکشنبه 12 مرداد 1399 09:17 ب.ظ
خدا قوت هم لژیونی های عزیز مطالبتون عالی بود .خانم عاطفه عزیزم ممنون بابت آموزشهای گوهر بارتون
پروین یکشنبه 12 مرداد 1399 07:43 ب.ظ
از خانم عاطفه عزیز کمال تشکررادارم که آموزشهای خودشونو بی دریغ دراختیارماقرارمیدن.
همسفر لیلا ک از لژیون شش یکشنبه 12 مرداد 1399 03:35 ب.ظ
سلام وخدا قوت به هم لژیونی های خوبم عالی بودید از مطلبتان انرژی گرفتم همینطور از خانم عاطفه عزیز سپاسگزارم با تشکر از گروه وبلاگ نویسان
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 یکشنبه 12 مرداد 1399 02:40 ب.ظ
ممنون از شما عزیزان موفق باشید
خدا قوت به وبلاگ نویسان
رویا یکشنبه 12 مرداد 1399 01:20 ب.ظ
خدا قوت به تک تک خواهر لژیونی هام.و ممنونم از خانم عاطفه عزیزم کمک راهنمای عزیزم که به ما آموزش عالی میدن. کانالهای خیر و برکتش به زندگیتون برگرده
مهدیه لژیون چهارم یکشنبه 12 مرداد 1399 10:55 ق.ظ
خداقوت به تک تک اعضای لژیون ششم ممنون بابت مشارکت خوبتون وتبریک به راهنمای عزیزتان خانم عاطفه عزیز بابت چنین رهجویانی خداقوت به وبلاگ نویسان
سیده زهرالژیون دوم یکشنبه 12 مرداد 1399 10:53 ق.ظ
ممنون ازهمه عزیزان بابت مشارکتهای خوبشان. بهره بردم و انرژی گرفتم.خداقوت به خانم عاطفه مهربان و دانا.
خداقوت ویژه به گروه وبلاگ پرتلاش
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات