شیشه ؛ محرکی خطرناک
سه شنبه 24 تیر 1399 ساعت 12:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فتانه | ( نظرات )
مصرف‌کنندگان شیشه تصوری بسیار اشتباه دارند و آن این است که عده‌ای از مصرف‌کنندگان شیشه خوشحال هستند که مصرف‌کننده تریاک نمی‌باشند؛ چراکه تصوری اشتباه دارند که شیشه مرفین ندارد؛ پس اعتیاد هم نخواهد داشت که این نگرش کاملاً غلط می‌باشد و این نگرش اشتباه دنیا را گمراه کرده و افراد زیادی را درگیر این ماده محرک و بسیار خطرناک کرده است. 

به نام قدرت مطلق الله 

شیشه، محرکی خطرناک است که پیدایش تاریخچه آن قبل از جنگ جهانی دوم بوده است و به عنوان یک محرک و ضدافسردگی میان سربازان توزیع شد تا انرژی سربازان بالا برود و بتوانند بدون احساس خستگی و خواب، به جنگیدن مشغول باشند و اینگونه شد که این محرک خطرناک، بعد از تریاک، شیره و هروئین با نام علمی متامفتامین، جزء مواد پرخطر تولید شد که در ابتدا با قیمت پایین در بازار موادفروشان عرضه شد و افراد زیادی در این بازار آشفته قرار گرفتند و رفته‌رفته در عمق  تاریکی‌ها فرو رفتند. درواقع نبردی بزرگ میان انسان و شیطان شکل گرفت؛ چراکه شیشه افیونی ویرانگر است. 

مصرف شیشه، باعث ایجاد تغییرات شیمیایی در مغز می‌شود که باعث بروز رفتار غیرعادی در شخص می‌شود و به خاطر توهمات ناشی از مصرف شیشه، می‌تواند به عواقب بسیار ناگواری برای فرد بیانجامد و ممکن است چیزهایی را ببیند یا بشنود که افراد عادی نبینند و این خیلی آسیب‌زننده است.
مصرف‌کنندگان شیشه معمولاً در دفعات اول تا ۷۲ ساعت نمی‌خوابند و بعد از تمام شدن نئشگی این مواد، طوری احساس خستگی و کوفتگی دارند که به صورت پیوسته ۲ شبانه‌روز می‌خوابند و زمان مصرف، انرژی بالایی دارند و ممکن است چندین ساعت به یک جا خیره شوند و بعد از بیدار شدن احساس سردرد شدید و بیقراری و لرزش و حرکات غیرعادی دارند.
مصرف‌ شیشه، با مصرف مواد دیگر نظیر خانواده تریاک فرق دارد و این افراد، توهمات شدیدی دارند که بیان آن کار سختی می‌باشد و باورکردنی نیست. بدبین می‌شوند، همه را دشمن خود می‌دانند، مدام تصور می‌کنند که عده‌ای آنها را تعقیب می‌کنند و حتی به خاطر توهمِ شیشه، سر فرزند خود را می‌بُرند که باورکردنی نیست.

مصرف‌کنندگان شیشه تصوری بسیار اشتباه دارند و آن این است که عده‌ای از مصرف‌کنندگان شیشه خوشحال هستند که مصرف‌کننده تریاک نمی‌باشند؛ چراکه تصوری اشتباه دارند که شیشه مرفین ندارد؛ پس اعتیاد هم نخواهد داشت که این نگرش کاملاً غلط می‌باشد و این نگرش اشتباه دنیا را گمراه کرده و افراد زیادی را درگیر این ماده محرک و بسیار خطرناک کرده است. 

و اما راه نجات از این تاریکی خطرناک چه می‌تواند باشد؟ 
بستری امن، دست یاری مصرف‌کنندگان و خانواده‌هایی که زخم‌خورده اعتیاد هستند را می‌گیرد و پیام نوید خود را با انسان‌هایی که در این سیستم احیاء و جان دوباره گرفته‌اند، نمایان می‌کند و پیام محبت می‌دهد که انسان ناامید مشو،  تو همیشه فرصت سازندگی داری و این بار ترک نمی‌کنی بلکه درمان می‌شوی و با ورودت در این بستر با نام مسافر و همسفر خوانده می‌شوی و این بستر کنگره ۶۰ است که با روشی تدریجی با نام DST، سفری را آغاز خواهی کرد تا تولدی دوباره بیابی، سفری در چهارده آبادی که بنیانگذار آن جناب مهندس دژاکام و خدمتگزارانش روزی  زخم‌خورده اعتیاد بوده‌اند و حال خوبشان درواقع سندی برای حرکت در این مسیر خواهد شد. 

تنها روشی که تعداد زیادی از مصرف‌کنندگان شیشه توانسته‌اند با به کارگیری آن به درمان کامل برسند، روش DST می‌باشد. با داروی شفابخشی به نام OT، فرد مصرف‌کننده به تعادل می‌رسد و این روشی است که توسط یک بیمارِ اعتیادِ بهبود یافته ایجاد شده است و به‌صورت رایگان در اختیار مصرف‌کنندگان خواستار رهایی قرار داده شده است، مردی بزرگ به نام جناب مهندس حسین دژاکام. 
با استفاده از روش DST و داروی OT، در طول ۱۱ ماه،  شخص بیمار از نظر جسمی به تعادل رسیده و در کنار درمان جسم، روان فرد هم احیاء می‌شود و به تغییر جهان‌بینی هم می‌پردازد و خانواده‌ها می‌آموزند که اعتیاد چیست، مصرف‌کننده کیست و... و با آموزش این علوم به خانواده، دانش و علم اعتیاد ارائه می‌شود تا دچار ترس و وحشت نشوند و بتوانند این مشکل را حل نمایند.

برای این عمل عظیم شکر شکر شکر

نویسنده: همسفر مریم از لژیون پانزدهم 
ویراستاری: همسفر الهام
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مقاله،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شنبه 28 تیر 1399 10:43 ب.ظ
خانم مریم بسیارعالی بودخداقوت
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 شنبه 28 تیر 1399 09:52 ق.ظ
خدا قوت خانم مریم موفق باشید
خدا قوت به ولاگ نویسان
همسفر سمانه ۱۷ پنجشنبه 26 تیر 1399 12:17 ب.ظ
خدا قوت خانم مریم عزیز بسیار عالی بیان نمودید و استفاده کردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
نسرین.اسیستنت پنجشنبه 26 تیر 1399 01:11 ق.ظ
خانم مریم عزیز بابت مقاله خوبتان و خدمتتان سپاس فراوان.
سیده زهرالژیون دومم چهارشنبه 25 تیر 1399 06:28 ب.ظ
ممنون خانم مریم جانم بیان قوی و قلم زیبایی دارید.واقعا درکنار مصرف کننده ها خانواده هم باید تحت آموزش قراربگیرند تا آرامش پیداکنند و بهترین حمایتها وکمکهای به جایی داشته باشند
صدیقه چهارشنبه 25 تیر 1399 11:44 ق.ظ
خداقوت به خانم مریم عزیز بابت تهیه این مقاله آموزنده ازخدامیخوام همیشه درمسیر کنگره قدم بردارید وموفق باشید.
خداقوت به خدمتگزاران عزیزوبلاگ
سمانه همسفر داود چهارشنبه 25 تیر 1399 08:47 ق.ظ
بسیار عالی و خدا قوت. تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
همسفر سکینه24 چهارشنبه 25 تیر 1399 01:03 ق.ظ
خانم مریم عزیز،مقاله کامل و جامعی بود.بسیار عالی در مورد پیدایش شیشه و درمان آن در کنگره با روش دی اس تی توضیح دادید.خدا قوت.
خدا قوت خدمت دوستان وبلاگ نویس
همسفر ربابه لژیون یکم چهارشنبه 25 تیر 1399 12:04 ق.ظ
خدا قوت خدمت خانم مریم ، ممنون از مطالب خوبتان
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم
پوران همسفر عباس 1 سه شنبه 24 تیر 1399 09:35 ب.ظ
خداقوت خانم مریم عزیز مطالبی که بیان کردید عالی بود.
فرزانه همسفر علیرضا سه شنبه 24 تیر 1399 07:35 ب.ظ
خواهر عزیز خانم مریم گل از نوشته تان واقعا استفاده کردم و نسبت به شیشه اطلاعاتم کلی اضافه شد. خدا رو شکر می کنم که خواهر لژیونی ام هستید و از دانسته هایتان استفاده میکنم. تبریک به خانم صدیقه عزیزم بابت پرورش چنین رهجویان لایقی.
گروه وبلاگ و خانم فتانه جان خدا قوت
همسفر سکینه24 سه شنبه 24 تیر 1399 04:38 ب.ظ
خانم مریم عزیز،مقاله کامل و جامعی بود.بسیار عالی در مورد پیدایش شیشه و درمان آن در کنگره با روش دی اس تی توضیح دادید.خدا قوت.
خدا قوت خدمت دوستان وبلاگ نویس
عزیزه۱۵ سه شنبه 24 تیر 1399 02:31 ب.ظ
خداقوت خانم مریم عزیزم ممنون از مطالب خوبتان بسیار آموزنده بود استفاده کردم موفق باشید تشکر از گروه وبلاگ
مهدیه لژیون چهارم سه شنبه 24 تیر 1399 12:50 ب.ظ
خداقوت خانم مریم عزیز ممنون بابت مطلب خوبتون خداقوت وبلاگ نویبسان
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات