مشارکت مکتوب لژیون یازدهم در باب دستورجلسه هفته
شنبه 21 تیر 1399 ساعت 10:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
قبل از اینکه مسافرم مصرف‌کننده شیشه بشود راجع به شیشه هیچ اطلاعی نداشتم فقط اسم آن را از رادیو و تلویزیون و گوشه و کنار شنیده بودم و راجع به تخریب‌های آن اطلاعی نداشتم وقتی هم که مسافرم مصرف‌کننده این ماده مخدر شد احساس کردم مثل مواد مخدر دیگر است غافل از اینکه این ماده مخدر بسیار تخریب‌های بدتری نسبت به مواد مخدر دیگر دارد.

به نام قدرت مطلق

مشارکت مکتوب لژیون یازدهم در باب دستور جلسه تخریب شیشه و درمان آن با متد dst

سلام دوستان معصومه هستم همسفر

راستش اگر بخواهم راجع به دستور جلسه امروز صحبت کنم مطلب بسیار است اما من به‌طور خلاصه به‌عنوان مشارکت از تجربه خود راجع به این دستور جلسه می‌گویم. من قبل از اینکه مسافرم مصرف‌کننده شیشه بشود راجع به شیشه هیچ اطلاعی نداشتم فقط اسم آن را از رادیو و تلویزیون و گوشه و کنار شنیده بودم و راجع به تخریب‌های آن اطلاعی نداشتم وقتی هم که مسافرم مصرف‌کننده این ماده مخدر شد احساس کردم مثل مواد مخدر دیگر است غافل از اینکه این ماده مخدر بسیار تخریب‌های بدتری نسبت به مواد مخدر دیگر دارد. روزهای ابتدایی که مسافرم این ماده مخدر را مصرف می‌کرد تا چند شبانه‌روز نمی‌خوابید. چهره‌اش به‌مرورزمان تغییر کرد چشم‌هایش گودرفته شد دستانش زخم شد. به‌شدت عصبی و پرخاشگر بود و بسیار شکاک شده بود و البته تخریب‌های سایر مواد مخدر هم به آن اضافه شد بعدها که برایم تعریف می‌کرد به خاطر افزایش انرژی که شیشه به او می‌داد به این ماده مخدر معتاد شده بود. در این چند سال که مواد مخدر مصرف می‌کرد بارها اقدام به ترک نمود از بستری شدن در کمپ گرفته تا مصرف انواع قرص‌های آرام‌بخش و رفتن پیش دکترهای روانشناس. تا اینکه دریکی از برنامه‌های تلویزیون با کنگره 60 آشنا شدیم. در ابتدا آن‌قدر ناامید بودیم که اصلاً دلمان نمی‌خواست یک روش دیگر را امتحان کنیم و شکست بخوریم. ولی درنهایت به کنگره آمدیم ولی مسافرم تا مدتی به کنگره نمی‌آمد. ولی ما می‌آمدیم و می‌رفتیم تا بعد از یک مدت طولانی مسافرم هم به کنگره آمد. ما در ابتدا اصلاً از روش متد کاهش تدریجی یا dst  هیچ اطلاعی نداشتیم... فقط می‌دانستیم در این روش مسافران با روش تدریجی مصرف خود را کاهش می‌دهند. ولی وقتی مسافرم به کنگره آمد و در درمان اتفاق افتاد با مزیت‌های این روش بیشتر آشنا شدم در این روش واقعاً علاوه بر ترک مواد مخدر خواب مسافرم منظم شد به‌علاوه چون به‌صورت تدریجی مواد مخدر خود را کم می‌کرد اصلاً حالش خراب نمی‌شد و شربت اوتی جایگزین مؤثری برای مواد مخدر بیرونی که مصرف می‌کرد شد. به‌علاوه آرام‌تر شده بود دیگر از آن خشم و عصبانیت اوایل مصرف مواد خبری نبود البته ناگفته نماند مسافرم هم‌زمان با مصرف مواد مخدر به کلاس‌های جهان‌بینی می‌آمد و در لژیون شرکت می‌کرد و همین‌طور به پارک طالقانی می‌رفت و یک‌رشته ورزشی انتخاب کرده بود. تا بعد از دوازده ماه و هفده روز سفر اول را با موفقیت به پایان رسانید. باید بگویم اعتیاد مسافرم بااینکه برایمان دردناک بود و تخریب‌های فراوانی چه برای ما و چه برای مسافرم داشت ولی واقعاً درس بزرگی  به من داد. دلم می‌خواهد اینجا به کسانی که به هر دلیلی از درمان مسافر خود ناامید شدن و برای درمان مسافر خود دنبال راه چاره می‌گردند  بگویم که تمام تلاششان را در کنگره بکنند و علاوه بر مسافرشان خودشان هم در جلسات و لژیون‌های کنگره حضورداشته باشند و ناامید نباشند و به خدا توکل کنند تا انشالله با کمک خدا هم به درمان هم به آرامش برسند.


سلام دوستان بیتا هستم یک همسفر

 آب زلال را بدرقهٔ راهت نمی‌کنم دلم بی‌صبرانه در انتظار وجودت این روزها را سپری خواهد کرد و به یاد همهٔ ثانیه‌های شادِ تو، من نیز صبورانه تو را با تبسمی از عشق به انتظار می‌نشینم. تو را از همیشه به خود نزدیک‌تر احساس می‌کنم، چراکه آرزوی تو این است من همیشه شادباشم و من آرزوی شادی برای تو دارم. جهان‌بینی را بدرقه راهت خواهم کرد و می‌سپارمت به دست DST همان دوست ساعت‌های تنهایی‌ات این معنای DST برای من است.

این روش درمان با الهامات مهندس دژاکام پایه‌گذاری شده است که حرف D مخفف و ابتدای نام دژاکام، S ابتدای کلمهٔ استِپ و به معنای پله‌های ۲۱ روزه و T ابتدای کلمهٔ تایم به معنای زمان که حداقل ۱۰ ماه هست.

مواد مخدر روی جسم و روان و جهان‌بینی تأثیر می‌گذارد. مسافر من به خاطر مواد مصرفی شیشه که داشت زمان را از دست داد، باعث ناراحتی خود و دیگران شد و مهم‌تر از همه خانواده‌اش. به خاطر توهماتی که داشت استرس و ترس را وارد زندگی ما کرد، بی‌خوابی و شکاکی، زندگی سرشار از دعواهای بی‌پایان و خشم و نفرت... چه شب‌هایی که تا صبح از ترس خواب به چشمانم نیامد، اشک‌ها و ترس پسر کوچکم گاهی ادامه زندگی را برایم ناممکن می‌کرد... 

برای خوب شدن اوضاعمان چند باری کلاس‌های نارانان رفتم. روش آن‌ها قطع وابستگی جسمی است، چند بار اعتیاد را ناگهان قطع کرد، خوشحال بودم ولی هر بار دوباره برگشت می‌خورد و وقتی می‌فهمیدم دوباره مصرف کرده حرف‌های ناامیدانهٔ اطرافیان دلم را به لرزه می‌انداخت که می‌گفتند یک معتاد هیچ‌وقت ترک نمی‌کند اعتیاد درمانی ندارد، دیگر کلاس نمی‌رفتم و بی‌فایده می‌دانستم... 

زمانی که وارد کنگرهٔ ۶۰ شدم برایم روش درمان dst سؤال بود حتی اسمش را هم نشنیده بودم من حتی معنی جداگانه حروف dst را هم نمی‌دانستم فقط می‌دانستم با دارو پله‌پله درمان پیدا می‌کنند اما به‌مرور نتیجهٔ درمان این دارو همراه با جهان‌بینی که به افراد آموزش داده می‌شود را به چشم دیدم. تخریبی که شیشه روی روح و جسم و روان مسافر گذاشته را برطرف می‌کند، شاید هنوز اندکی از مسافران مانند مسافر من درمان‌نشده‌اند، من یقین دارم که یکجا غفلتی داشته‌اند یا داروها را منظم نخورده‌اند یا جهان‌بینی کار نمی‌کنند. چون مسافر من این‌گونه است، من مسافرانی دیده‌ام که درمان قطعی گرفته‌اند و الان خودشان راهنما شده‌اند آن‌ها معتادانی بودند که با روش DST درمان شده و خود الآن درمان‌کننده هستند. پس می‌شود و من با تمام وجودم آرزویم درمان تمام مسافران هست و از خداوند برای مهندس دژاکام و خانواده ایشان آرزوی شادی و سلامتی روزافزون را دارم. به امید روزی که Dst تنها دوست تنهایی مصرف‌کنندگان باشد.

 

سلام دوستان اکرم هستم همسفر محمد

سونامی شیشه در راه است، این جمله برای اولین بار در سال 86 از زبان آقای مهندس دژاکام بنیان‌گذار کنگره 60 شنیده شد، به‌راستی همین‌طور شد و در حال حاضر این ماده خطرناک تقریباً مانند نقل‌ونبات فراوان شد حتی وسیله‌ای برای سرگرمی جوانان کشور شد.

به نظر من تخریب مخدرهای مورفینی به‌اندازه یک‌چهارم تخریب شیشه نیست، هرچند یک مصرف‌کننده شیشه خود را معتاد نمی‌داند و حتی اشخاصی را که تریاک مصرف می‌کنند را قبول ندارند و به قول خودشان می‌گویند انسان‌های بی‌کلاسی هستند اما من به‌عنوان کسی که قبل از ورود به کنگره مسافرم شیشه مصرف نموده است می‌گویم که تخریب و ویرانی شیشه چند برابر مخدرهای دیگر است.

اولین تأثیر شیشه مختل نمودن مغز انسان است، بی‌خوابی دومین مشکل افراد مصرف‌کننده شیشه هست، شکاکی، توهم که جای خودش اما شیشه باعث می‌شود فرد مصرف‌کننده بسیار پرحرف و در هر زمینه‌ای دوست دارد نظر بدهد اما به دلیل پرحرفی زیاد شنونده از او خسته می‌شود و دیگر توجهی به حرف‌های او نخواهد داشت.

مصرف‌کنندگان شیشه به‌قدری دچار توهم می‌شوند که هیچ‌کس حاضر نیست با او معاشرت کند چون مصرف شیشه باعث می‌شود فرد از شخصیت خوب به یک شخصیت نامتعادل، سرشار از توهم تبدیل شود همین امر باعث می‌شود که او فرد توسری‌خوری شود و حتی در جامعه جایگاه خود را از دست بدهد.

مسافر من هم در زمان مصرف حال خوبی نداشت، من و فرزندم از تخریب‌ها و ترکش‌های شیشه بی‌نصیب نبودیم، اما خدا را شکر به لطف جناب مهندس و حضور در کنگره امروز پلهٔ آخر سفر مسافرم است و به امید خدا قدم‌به‌قدم به رهایی از این ماده نابودکننده نزدیک می‌شویم.

به امید رهایی همهٔ مصرف‌کنندگان و رسیدن به رهایی باارزش و ماندگار

 

تهیه مطلب: همسفر فاطمه

ویراستاری: همسفر لیلا

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
زهرا بیگدلی ۱٢ پنجشنبه 26 تیر 1399 11:46 ق.ظ
درود و خداقوت خدمت خانم نسیم عزیزم و تمامی عزیزان لژیون یازدهم.
مشارکتها بسیار عالی بود، سپاسگزارم الهی همیشه در مسیر موفقیت قدم بردارید.
سپاس از وبلاگ نویسان عزیز
همسفر نسیم دوشنبه 23 تیر 1399 11:06 ب.ظ
عزیزانم از خوندن مشارکتهاتون لذت بردم، به امید رهایی و آرامش و آگاهی بیشتر در ادامه ی مسیر
عزیزان وبلاگ برقرار و موفق باشید
فرشته لژیون یازده دوشنبه 23 تیر 1399 09:26 ق.ظ
خانمهای عزیز و گلم اکرم بیتا و معصومه عزیز خیلی مطالبتان آموزده و پر از سختی هایی بود که متحمل شدین هم ناراحت شدم از این افیون و هم خوشحال از ورودتان به کنگره که خدا رو شکر با آموزشها به آرامش رسیدین امیدوارم شما را در پله های بالا و رهایی باشین خیلی خدا قوت و تشکر از وبلاگ نویسان عزیز
همسفر سمانه ۱۷ دوشنبه 23 تیر 1399 12:58 ق.ظ
خدا قوت به شما عزیزان از مشارکتهای خوبتون لذت بردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
مریم نظری یکشنبه 22 تیر 1399 11:06 ق.ظ
خدا قوت
مشارکتها عالی بود
خدا قوت عزیزان گروه وبلاگ
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 یکشنبه 22 تیر 1399 09:33 ق.ظ
خدا قوت به شما عزیزان موفق باشید
خدا قوت به وبلاگ نویسان
سیده زهرالژیون دوم یکشنبه 22 تیر 1399 12:05 ق.ظ
خانم اکرم عزیز بیتای عزیز و معصومه عزیز بسیار زیبا مشارکت نمودید .امیدوارم خداوند نگهدار و حافظ شما مسافرانتان باشد و همیشه درمسیر آموزش و رهایی باشید.عالی بود.خداقوت خانم نسیم عزیز
عزیزه۱۵ شنبه 21 تیر 1399 09:18 ب.ظ
خداقوت به همسفران لژیون یازدهم ممنونم از مطالب خوبتان موفق باشید سپاس از گروه وبلاگ
مهدیه لژیون چهارم شنبه 21 تیر 1399 08:02 ب.ظ
خداقوت به تک تک عزیزان
فاطمه لژیون یازدهم شنبه 21 تیر 1399 12:18 ب.ظ
خدا قوت هم لژیونی های عزیزم از مطالبتان استفاده کردم در پناه حق موفق باشید.
راهنمای عزیزم بابت تمام آموزش ها سپاسگزارم.
خانم لیلای عزیز گروه وبلاگ اجرتان آرامش .
پوران همسفر عباس 1 شنبه 21 تیر 1399 11:31 ق.ظ
خداقوت به تک تک دوستان از لژیون یازدهم
صغری همسفر یوسف شنبه 21 تیر 1399 10:32 ق.ظ
خدا قوت خانم نسیم و بچه ها لژیون یازدهم موفق و سربلند باشید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات