مشارکت مکتوب لژیون نهم
سه شنبه 20 خرداد 1399 ساعت 09:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر شمسیان | ( نظرات )
در وهله اول باید بدانیم قدردانی چیست؟ قدردانی؛ یعنی دانستن ارزش چیزی یا فعلی که انجام گرفته است که باید منزلت کار ارزشمند را بدانیم و نسبت به ارزش آن،  درحد توان سپاسگذار و قدردان باشیم و اما در کنگره،  در قبال خدمتی که به ما شده است، این قدردانی بسیار با اهمیت است و جبران آن برای هیچ کدام از ما امکانپذیر نیست؛ ولی این موضوع دلیل نمی‌شود که قدردان نباشیم و قدردانی نکنیم.
بهترین قدردانی ما این است که به‌عنوان یک رهجو، در مسیر باشیم و به قوانین و حرمت‌های کنگره احترام بگذاریم و قدر لحظه به لحظه کنگره را بدانیم و شکرگذار خداوند باشیم. 
حمایت از سبد، احترام به پیشکسوتان و خدمتگذار بودن از اهم قدردانی‌ها محسوب می‌شود و همچنین درصورت توان، حمایت مالی و قرار گرفتن در لژیون سردار هم به نوعی قدردانی است. به نام قدرت مطلق


سلام  دوستان جمیله هستم یک همسفر
قدردانی از کنگره 60، در چند جمله نمی‌گنجد. در ابتدا از آقای مهندس و خانواده  محترمشان تشکر و قدردانی می‌کنم که زمینه آموزش ما همسفران را در کنار مسافران فراهم کردند و بی‌دریغ و با محبت، به ما چگونه زندگی کردن را یاد دادند. 
شاید تا قبل از کنگره در فکرم می گفتم ما بهترین تفکر و زندگی را داریم؛ ولی به شخصه با گوش دادن هر سی دی، گره‌ای از زندگی‌ام باز می‌شد.
قدردانی به معنای تشکر و شکرگذاری هم می‌تواند باشد. خداوند را بی‌نهایت شاکر هستم که این بستر را فراهم آورد تا من آموزش ببینم و مسیر درست زندگی کردن را بیاموزم. هر کاری بکنم نمی‌توانم قدردان این همه محبت باشم و تنها کاری که می‌توانم انجام دهم این است که به قوانین کنگره احترام بگذارم، سی دی ها را در زندگی‌ام کاربردی کرده و حرف‌های راهنمایم را بپذیرم و تا جایی که می‌توانم از سبد و بخش مالی حمایت کنم.
کنگره به من زندگی و در کنار هم بودن را آموخت. امیدوارم بتوانم شاکر و قدردان باشم.

سلام دوستان معصومه هستم یک همسفر 
خدا را شاکرم که اذن ورود به کنگره را برایم صادر کرد که با خیال آسوده و امنیت خاطر در کنگره باشم تا به حال خوش برسم.
قبل از اینکه به کنگره بیایم حالم بد بود و همیشه ناامید بودم و به چه کنم، چه کنم رسیده بودم. من و مسافرم هزار راه نرفته را طی کرده بودیم؛ ولی نتیجه‌ای نداشت و به آخر خط رسیده بودیم تا اینکه به کنگره آمدیم و با فرشتگانی سفید پوش آشنا شدیم و همه ما را در آغوش می‌گرفتند و تنها جایی بود که مورد استقبال قرار گرفته بودیم. برایم خیلی عجیب بود! خدایا اینجا چطور جایی است؟! اینان فرشتگان آسمانی هستند یا زمینی؟! 
آنروز کم کم نور امیدی در دلم پیدا شد.  حالا که نیمی از راه را رفته‌ام، از خدا می‌خواهم که در این هدف بزرگ من را یاری کند و به من کمک کند تا بتوانم از خوبی های این فرشتگان، به خوبی سپاسگذاری کنم و لااقل رهجوی خوبی باشم تا راهنمایم از من راضی باشد. از خداوند بزرگ و مهربان می‌خواهم به من و مسافرم لیاقت این جایگاه را بدهد و کمک کند تا سپاسگذار واقعی باشم و با خدمت درکنگره جبران این همه محبت را بکنم.

سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر 
چگونه در کنگره قدردان باشم؟ واقعاً چگونه می‌توان این همه مهر و محبت و عشق بی‌دریغ  را جبران کرد؟! چگونه بگویم آقای مهندس عزیز بابت این بستر از شما وخانواده  محترمان سپاسگذارم و دستان پرمهر شمارا می‌بوسم و آیا یک تشکر کافی است؟!
من به خانه ای به لطف و اذن خدا آمده‌ام که همه جایش بوی عشق و محبت می‌دهد. خدا به من خواهرانی داده که آغوششان تمام دنیای من شده و راهنمایی که نگاه و صدایش آرامش را به من هدیه می‌دهد، صندلی‌هایش محکمترین جای  دنیاست که می‌توانم به آن تکیه کنم و آموزش‌هایش بهترین درس های زندگی‌ام است. 
از نگاه پرمهر مرزبان ها و زحمات بی‌دریغ اسیستانت و ایجنت که همه از جان و دل است چگونه تشکر کنم؟! فقط می‌توانم بگویم خدایا شکرت...
کمکم کن تا جایی که به من بخشیدی را قدران باشم. به من توان و خواست خدمت بده و اذن آن را صادر کن و کمکم کن بتوانم راه کمک راهنمای خوبم را ادامه بدهم و با فرمانبرداری، دل او را شاد کنم.
خدایا کمک کن  مالم در این مکان پر از عشق قطره‌ای باشد که به دریا برسد. کمک کن لایق و قدردان این دانشگاه پر از عشق باشم و بتوانم جاودانه در آن زندگی کنم و هیچ‌وقت  فراموش نکنم کجا بودم و به کجا آمدم، چه بودم و چه شدم! چیزی نداشتم؛ ولی بخشش را آموختم.
خدایا هزاران بار شکرت برای این همه مهربانی شکر شکر شکر.

 سلام دوستان آمنه هستم یک همسفر 
چگونه در کنگره قدردانی می‌کنم؟
در وهله اول باید بدانیم قدردانی چیست؟ قدردانی؛ یعنی دانستن ارزش چیزی یا فعلی که انجام گرفته است که باید منزلت کار ارزشمند را بدانیم و نسبت به ارزش آن،  درحد توان سپاسگذار و قدردان باشیم و اما در کنگره،  در قبال خدمتی که به ما شده است، این قدردانی بسیار با اهمیت است و جبران آن برای هیچ کدام از ما امکانپذیر نیست؛ ولی این موضوع دلیل نمی‌شود که قدردان نباشیم و قدردانی نکنیم.
بهترین قدردانی ما این است که به‌عنوان یک رهجو، در مسیر باشیم و به قوانین و حرمت‌های کنگره احترام بگذاریم و قدر لحظه به لحظه کنگره را بدانیم و شکرگذار خداوند باشیم. 
حمایت از سبد، احترام به پیشکسوتان و خدمتگذار بودن از اهم قدردانی‌ها محسوب می‌شود و همچنین درصورت توان، حمایت مالی و قرار گرفتن در لژیون سردار هم به نوعی قدردانی است. 
امیدوارم همه ما بتوانیم قدردان و قدرشناس خوبی در قبال کنگره باشیم. 

سلام دوستان مینا هستم یک  همسفر
کنگره مکانی است که به من درس‌هایی آموخت که هیچ جای دیگری نیاموخت. مکانی که همه دوستان با پاکی و صداقت و بدون هیچ توقعی، ترا در مسیر الهی یاری می‌کنند و راهنمایان با چه تلاشی برای  آموختن، ما را حمایت می‌کنند.
من قدردان فضایی هستم که به من عشق بی توقع را آموخت. قدردان مکانی هستم که قضاوت نکردن بدون شناخت را به من آموخت و اینکه تنها راه نجات، شناخت خود است را در این فضای الهی لمس کردم. قدردانم که جنسِ خدایی که در وجودم هست و کمتر به آن توجه کرده‌ام را در درونم بیدار کرد، جنس صبر و مهربانی و لطافت...
واقعاً در مقابل مکانی که ارزش‌ها و صداقت و پاکی را به من آموخت، می‌توان جز سر تعظیم فرود آورد؟
برای قدردانی، همانطور که آموختم، قانون یازدهم را حتی در حد کم حتماً مورد توجه قرار دهم. برای قدردانی از این مکان می‌توانم بگویم که باید همانی باشم که به من می‌آموزند و آموخته‌هایم را زندگی کنم و این مکان را هرگز فراموش نمی‌کنم.

تهیه و تنظیم؛ همسفر سمیه
ویراستاری؛ همسفر الهام
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نسرین.اسیستنت شنبه 24 خرداد 1399 12:33 ق.ظ
همسفران لژیون نهم به اشتراک گذاشتن آموخته ها یکی از راههای قدردانی از دانشی هست که خداوند مرحمت فرموده در این راه برایتان موفقیت آرزو دارم.
گروه وبلاگ خداوند اجر عظیم عطایتان فرماید
همسفر حوریه جمعه 23 خرداد 1399 08:06 ق.ظ
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم،خانم فرحناز عزیر و اعضای لژیون بابت مشارکتهای عالی وآموزنده شان.
همسفرنسیم لژیون بیستم سه شنبه 20 خرداد 1399 11:22 ب.ظ
خداقوت به شماهمسفران عزیزوموفق باشید
خدیجه باقری از لژیون اول سه شنبه 20 خرداد 1399 10:54 ب.ظ
خدا قوت به تک تک شما خواهرهای خوب وبه خانم فرحناز هم تبریک می گویم بابت رهجوهای خوبشان واز گروه وبلاگ هم تشکر می کنم
پوران همسفرعباس 1 سه شنبه 20 خرداد 1399 08:36 ب.ظ
خداقوت به تک تک دوستان لژیون نهم
سیده زهرالژیون دوم سه شنبه 20 خرداد 1399 04:36 ب.ظ
احسنت خداقوت به عزیزان و رهجویان خانم فرحناز عزیز.عالی بود بهره بردم.درمسیرتکامل باشید وموفق
فرشته لژیون یازده سه شنبه 20 خرداد 1399 02:45 ب.ظ
خدا قوت فراوان خدمت همه دوستان عزیز و اغصای لژیون نهم بسیار قدردانیتان مهربانانه و پر از محبت بود خدا قوت هم به وبلاگ نویسان عزیز
فرحناز سه شنبه 20 خرداد 1399 11:15 ق.ظ
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان زحمت کش امیدوارم اثر این خدمت در زندگی شماها جاری شود از تک تک رهجویان عزیز تشکر میکنم بسیار از مطالب ارزنده شون استفاده کردم امیدوارم همه ما قدر دان زحمات تمام اعضای کنگره باشیم
مهدیه لژیون چهارم سه شنبه 20 خرداد 1399 11:14 ق.ظ
سلام وخداقوت به اعضای لژیو نهم ممنون بابت مشارکت خوبتون خداقوت وبلاگ نویسان
سمیه( لژیون شانزدهم) سه شنبه 20 خرداد 1399 10:17 ق.ظ
همسفران لژیون نهم خداقوت ممنونم
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 سه شنبه 20 خرداد 1399 09:30 ق.ظ
خداقوت به شما عزیزان موفق باشید
خدا قوت به وبلاگ نویسان
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات