شبِ شیشه ای
یکشنبه 16 تیر 1398 ساعت 11:52 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر سمیرا | ( نظرات )
امروز که این مطلب را می‌نویسم مرا به شب‌هایی برد که تا صبح خواب به چشمانم نمی‌رفت تا مراقب خانواده‌ام باشم اما فقط یک‌شب آن را می‌نویسم آخرین شبی که مسافرم شیشه مصرف کرد!

سلام دوستان سولماز هستم یک همسفر 

اگر بخواهم از تخریب‌های شیشه بگویم شیشه یعنی خود شیطان و مصرف‌کننده آن یعنی بنده شیطان است. شیشه یک مواد صنعتی است و هر چه قدر از تخریب آن بگوییم بازهم کم گفتیم.

این دستور جلسه من را به گذشته تاریکی برد که بیشتر شبیه جهنم بود که من و خانواده‌ام در آن به سر می‌بردیم. جهنم و بهشت یکجایی و مرحلهٔ خاصی نیست که ما فکر می‌کنیم، انسان می‌تواند در هر مرحله از زندگی بهشت و یا جهنم را برای خودش فراهم کند.

مسافر من با مصرف شیشه زندگی‌مان را به جهنم تبدیل کرده بود حدوداً دو یا سه ماه شیشه مصرف کردند ولی برای ما پیش از  20 سال یا بیشتر طول کشید تا از این مرحله وحشت‌آور خارج شویم و بیشترین آسیب را من و فرزندان عزیزم از تخریب شیشه دیدیم.

امروز که این مطلب را می‌نویسم مرا به شب‌هایی برد که تا صبح خواب به چشمانم نمی‌رفت تا مراقب خانواده‌ام باشم اما فقط یک‌شب آن را می‌نویسم آخرین شبی که مسافرم شیشه مصرف کرد!

تک‌تک اعضای خانواده هرلحظه احساس خطر می‌کردیم مسافرم توهم شدیدی زده بود ولی به‌ظاهر از ما محافظت می‌کرد اصلاً حال خوبی نداشت ترس این را داشت که هرلحظه ممکن است از درودیوار خانه به ما حمله کنند و یک پاروی آهنی و همه مدارکی که داشت را جلو خود گذاشته بود و می‌گفت در اینجا نوشته‌اند که از لوله بخاری به روی بچه‌هایت اسید می‌ریزیم و یک‌دفعه از جای می‌پرید که ماشینم را بردند و با پارو و با پای‌برهنه می‌دوید بیرون بالاخره هر طوری بود آن شب خوفناک به سررسید و صبح زود مسافرم را به درمانگاه محله خود بردیم و آرام‌بخش به او تزریق کردند و به بیمارستان لقمان انتقال دادند و دو روزی در آنجا بستری بود تا این‌که برادرش از شهرستان آمد و او را از بیمارستان مرخص کردیم و از همان لحظه به‌جای شیشه هروئین را جایگزین کرد و به مدت یک سال تمام، هروئین مصرف می‌کرد و هم شربت می‌خورد و هم به کنگره می‌رفت.

کم‌کم با آموزش‌های کنگره متوجه شد که باید یک سفر استانداردی داشته باشد تا اینکه پدرم از دنیا رفت و سه روز بعد از فوت پدرم او را کمپ بردیم و یک هفته آنجا بود ولی وقتی از کمپ بیرون آمد از همان لحظه قدر کنگره و شربت اوتی را بیشتر درک کرد و به‌طور منظم آموزش‌های کنگره را دید و یک سفر خوبی را ادامه داد تا اینکه با دستان آقای مهندس در تاریخ 96/6/19 به رهایی رسید.

گرچه هنوز هم اثری از تخریب‌های شیشه در زندگی ما وجود دارد و نتوانستیم از بین ببریم ولی امیدوارم با آموزش‌های ناب کنگره همه این کابوس‌ها را از بین ببریم.

اما امروز هزاران هزار بار خدا را شکر می‌کنم که راه کنگره را به من و خانواده‌ام نشان داد و همچنین از آقای مهندس و خانواده محترمشان بسیار تا بسیار سپاسگزارم که این بستر را برای ما فراهم کردند تا ما بتوانیم به‌راحتی این آتش ویرانگر را تبدیل به نوری کنیم که روشنایی به زندگی ما بتابد و به صلح و آرامش برسیم. همچنین از راهنمای محترم خانم آزاده عزیز تشکر می‌کنم که بدون هیچ چشمداشتی همه دانش‌های کنگره را به ما انتقال داد.

اما نقش یک همسفر در این راه بسیار اهمیت دارد که باید آموزش‌های کنگره را کم‌کم به اجرا دربیاورد تا بتواند یک مصرف‌کننده شیشه را همراهی کند تا به درمان برسد پس این راه هم سخت و هم سهل است باید بااحتیاط عمل کرد هیچ جایی از دنیا شیشه درمان ندارد ولی خوشبختانه کنگره مصرف‌کنندگان شیشه را درمان می‌کند و تبدیل به یک انسان با تعادل و یک ورزشکار موفق می‌کند و به جامعه تحویل می‌دهد.

به امید آن روزی که تمام مصرف‌کنندگان شیشه با روش dst در کنگره به درمان قطعی برسند. خداوند را شاکرم که در کنگره هستم و از خانم سمیرای عزیز ممنونم که به من اجازه دادند تا خدمت کنم با سپاس فراوان از اعضای کنگره

 

نگارنده: همسفر سولماز از لژیون هفتم

ویراستاری: همسفر لیلا

عکاس :همسفر فریده 

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر توحید چهارشنبه 19 تیر 1398 12:24 ب.ظ
یا رحمان
چه شب خوفناکی بود، خدایا شکر که به خیر گذشت، شیشه یعنی نبود انسانیت، یعنی توهم وحشتناک و این برای خانواده بسیار سخت است که در کنار یک مصرف کننده باشند.
خواست مسافر، صبر، راه درست درمان ابزار حل مسئله است که خدا را شکر مسافرانی که خواست حقیقی داشته اند به درمان نایل شده اند.
بهترین خبر این است که بگوییم شیشه این مخوفترین افیون درمان دارد و درمان آن در کنگره است و فقط باید حرکت نمود.
خداقوت
خداقوت به وبلاگ نویسان گروه خانواده
همسفر فاطمه از لژیون 4 سه شنبه 18 تیر 1398 02:40 ب.ظ
سلام وخدا قوت به خانم سولماز
عالی بود
به امید روزی که تمام مصرف کنندهای مواد مخدر به رهایی برسند.
همسفر زهرا سه شنبه 18 تیر 1398 12:54 ب.ظ
خدا قوت خانم سولماز ،درمان شیشه در کنگره ۶۰ مانند یک معجزه است چرا که در بیرون که درمانی ندارد و خوانواده ها مجبور هستند به جنون کشیده شدن عزیزانشان را شاهد باشند و کاری از دست آنها هم ساخته نیست ،خداوند را به خاطر وجود کنگره و آقای مهندس و روش درمان dst هزاران بار شکر شکر شکر
مریم کرمی سه شنبه 18 تیر 1398 07:41 ق.ظ
خانم سولماز عزیز ، صبر و امید شما و سایر همسفرانی که شب های شیشه ای را پشت سر گذاشته اید قابل تحسین است . خدا را شکر که به درمان و تعادل رسیدید.موفق باشید.
صغری همسفر یوسف از لژیون یازدهم سه شنبه 18 تیر 1398 01:03 ق.ظ
خداقوت خانم سولماز خدا را شکر که راه گنگره برایتان بازشد موفق و موید باشید72
همسفر سمانه ۱۷ دوشنبه 17 تیر 1398 11:50 ب.ظ
خدا قوت بسیار عالی بود.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
نوشین دوشنبه 17 تیر 1398 10:33 ب.ظ
به امید آن روز که مصرف کننده شیشه در جامعه نباشه و امیدوارم که پس لرزه ها ی شیشه هم با لطف خدا و تلاش شما و مسافرتان از زندگیتان به طور کلی حذف شود.
مریم حسینی دوشنبه 17 تیر 1398 06:30 ب.ظ
خدا قوت خانم سمیرا عزیزم
هر مطلب که در باره شیشه می خوانم با تمام وجودم دردهای ان را احساس میکنم تخریب های شیشه واقعا وحشتناک و تا استخوان می نشیند
خانم سولماز عزیز برایتان بهترینها را آرزومندم و از خداوند بهترینها را برایتان خواهانم موفق باشید
همسفر مرضیه لژیون یکم دوشنبه 17 تیر 1398 06:30 ب.ظ
خانم سولماز عزیز خدا قوت به شما برای این صبر و شکیبایی که داشتید، ان شاء الله در ادامه با حال خوش و سلامتی طی مسیر کنید و به مراتب بالای پالایش دست یابید...
وبلاگ نویسان عزیز خدا قوت
همسفرسهیلا لژیون دهم دوشنبه 17 تیر 1398 03:21 ب.ظ
خانم لیلاعزیز وخانم فریده عزیز خدا قوت
همسفرسهیلا لژیون دهم دوشنبه 17 تیر 1398 03:20 ب.ظ
خانم سولماز عزیز خداقوت ، شکر که خداوند کنگره را سر راه شما قرار داد وطعم شیرین رهایی را چشیدید، برای شما وخانواده عزیزتان بهترینها را آرزو میکنم
سمیه از لژیون هفتم دوشنبه 17 تیر 1398 03:10 ب.ظ
خداقوت خواهر عزیزم ویک خسته نباشید وخدا قوت دارم برای همسفرانی که مصرف کننده شیشه داشته ان
سمیه از لژیون هفتم دوشنبه 17 تیر 1398 03:08 ب.ظ
خدا قوت به شما خواهر عزیزم ویک خدا قوت به تمام همسفرانی که مصرف کننده شیشه داشته اند
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات