مشارکت مکتوب لژیون پانزدهم
دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 ساعت 11:06 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فتانه | ( نظرات )
در کنگره و با آموزش‌های کنگره به درمان قطعی  رسیدیم و یک پایان و یک آغازی دیگر شروع شد و همین‌طور ادامه پیدا کرد تا سال قبل که هم مسافرم و هم بنده به درجه راهنمایی تازه واردین نائل شدیم تا اگر خدا بخواهد از این طریق علم کنگره را به کسانی که در تاریکی به سر می‌برند انتقال بدهیم 

به نام قدرت مطلق 

سلام دوستان وحیده هستم یک همسفر
در مورد مسائل مادی و ساخت‌وساز کنگره ۶۰ در تمامی نقاط ایران و شهرستان‌ها، من خودم تا جایی که بتوانم و تا جایی که توان مالی داشتم سعی می‌کنم مشارکت داشته باشم؛ حتی در حد کم و به نظرم خیلی خوب و عالی است و همچنین ازلحاظ علمی تا آنجایی که می‌توانم کمک و مشارکت در تمامی برنامه‌های علمی اعم از مقاله و ... خواهم داشت؛ چون اولین کمک را درواقع به خودم کرده‌ام و حس خوب و مثبتی خواهم داشت.

سلام دوستان فرزانه هستم همسفر علیرضا
همیشه دوست داشتم هرطور می‌توانم به کنگره خدمت کنم؛ ولی نمی‌دانستم چطور؟!
برای کمک به پایه‌های علمی کنگره حس می‌کردم ابتدا باید به درجه‌ای از آموخته‌ها برسم که بتوانم به پایه‌های علمی کمک کنم؛ اما الان دیدم تغییر کرده و حس می‌کنم اگر به حرمت‌های کنگره توجه داشته باشم، خدمت کنم و مشارکت‌های خوبی ارائه دهم، می‌توانم تأثیر بسزایی روی پایه‌های علمی آن بگذارم. همچنین وقتی که آموخته‌های  خود را به‌صورت عملکردم به دیگران ارائه دهم و آنها از تغییر رفتارم جویا شوند که فرزانه در کدام آکادمی این آموزش‌ها را گرفته و به کنگره روی آورند، بازهم به پایه‌های علمی کنگره کمک خواهم کرد. 
یکی از آرزوهایم این است که هروقت آکادمی بین‌المللی بنا شد بتوانم در خدمت افراد انگلیسی زبان باشم تا راهکارها و آموزش‌ها را به انگلیسی به آنها ارائه دهم؛ چون به این زبان تا حدودی مسلط هستم. امیدوارم با این کار، بتوانم دِین خود را به آموزش‌های کنگره ادا کنم.
در مورد پایه‌های مالی، همیشه هرچقدر در توانم بوده سبدها را حمایت کردم؛ حتی اکنون هم که به‌صورت مجازی کلاس‌ها برگزار می‌شود. در گلریزان هم در حد توانم یا در آن هفته حتی بیش از حد توانم کمک کردم؛ اما همیشه آرزو دارم عضو لژیون سردار شوم تا شاید بتوانم بعد از چند سال حسابم را با کنگره صفر کنم. امیدوارم خداوند در این مسیر کمکم کند.

سلام دوستان مریم هستم یک همسفر
در مورد کمک من به کنگره، من در مقابل کنگره هیچ کاری نکردم و نمی‌توانم جبران کنم؛ اما کنگره خیلی چیزها به من یاد داد و خیلی چیزها گرفتم؛ چیزهایی که آرزوی آن را داشتم و هیچ‌کس نمی‌توانست به من بدهد. کنگره به من آرامش، صبر، مردم‌داری را آموخت و گره‌های وجودی‌ام را به من نشان داد. درست زندگی کردن، عشق ورزیدن به انسان‌ها، گیاهان، جانوران و تمام هستی و شکرگزاری و هزاران چیز دیگر رو به من یاد داد.
چیزی که خیلی برایم جالب بود خدمت کردن بی‌منت تمام خدمتگزاران کنگره است که ممنون همه آنها هستم و بهترین‌ها را برایشان خواستارم و امیدوارم که من هم بتوانم خدمتگزار کنگره باشم.

سلام دوستان معصومه هستم یک همسفر
من هم به‌عنوان عضوی از خانواده کنگره ۶۰، در این محل مقدس رشد کردم و آموزش‌هایی که از اول تولد تابه‌حال نگرفته بودم را اینجا توانستم بگیرم و قانون زندگی را آموختم و در قبال اینها، بی‌انصافی است اگر کاری که در توانم هست را انجام ندهم، حالا چه ازلحاظ مالی و خدمت در این راه یا به هر صورت دیگر باید باز پس دهم. چه‌بسا اگر در این مسیر نبودم معلوم نبود چه بر سر خانواده و فرزندانم می‌آمد و زندگی‌ام را مدیون کنگره‌ام؛ پس باید هزینه‌اش را بپردازم تا امثال من هم بتوانند از این مکان مقدس بهره ببرند و زندگی یخ‌زده خویش را آباد کنند.

سلام دوستان فتانه هستم یک همسفر
در مورد این دستور جلسه برایم بسیار سخت است که چیزی بگویم؛ چراکه کنگره همیشه در حال کمک کردن به من است.
پایه‌های محکم علمی و مالی کنگره ۶۰ حاصل زحمات خدمتگزاران کنگره ۶۰ است که باعث شده فضایی بسیار آرام در اختیار هر همسفر و مسافری قرار بگیرد تا بتواند به رهایی و درمان برسد.
بنده هر کار و خدمتی که خواستم برای کنگره و اهداف آن انجام دهم بازهم به خودم برگشته است؛ پس اینجاست که باید بگویم من هیچ کمکی به کنگره نکرده‌ام. حفظ حرمت‌های کنگره، شال سفید بر سر کردنم، خدمت در وبلاگ، صندلی جمع‌کردن و خدمت در آبدارخانه، در جایگاه استاد و دبیر و نگهبان خدمت کردن و همین‌طور عضو لژیون سردار بودنم، همه درواقع فرصت‌هایی بود که کنگره به من داد تا گره‌های وجودی‌ام باز شود.
تنها کاری که می‌توانم انجام دهم این است که همیشه در پیشگاه کنگره ۶۰ به حالت تعظیم و فرمان‌بردار باشم.

سلام دوستان سکینه هستم همسفر آرمان
من حال خوش و سلامتی جگرگوشه‌ام را مدیون کنگره ۶۰ هستم که هیچ‌کس و هیچ جا نمی‌توانست آن را به من هدیه بدهد؛ اما من نتوانسته‌ام ذره‌ای از این حال خوب را که کنگره به ما داده جبران کنم. تنها کاری که از عهده‌ام برآمده این بوده که هر زمان در توانم بوده مقدار ناچیزی به‌حساب قانون یازدهم کمک کرده و یا برای مطالب وبلاگ همسفران، قلمی ناچیز بزنم؛ البته این حتی ذره‌ای از لطف کنگره را جبران نمی‌کند.

سلام دوستان سولماز هستم یک همسفر
ابتدا خدای خود را شاکرم که عضو کنگره ۶۰ هستم. این دستور جلسه مرا به سال ۹۲ برد که با چه حالی و روزی وارد کنگره شدم... این‌قدر حالم بد بود که چندین بار دست به خودکشی زده بودم تا از وضعیت خود خلاص شوم؛ اما به اذن خدا راه کنگره را پیدا کردم و با تمام سختی‌های زندگی، هر جلسه از آموزش‌های کنگره بهره‌مند شدم و بعد از دو سال مسافرم هم به کنگره آمد و از همان زمان بود که زندگی‌ام رنگ و بوی خاصی به خود گرفت. باهم در کنگره و با آموزش‌های کنگره به درمان قطعی  رسیدیم و یک پایان و یک آغازی دیگر شروع شد و همین‌طور ادامه پیدا کرد تا سال قبل که هم مسافرم و هم بنده به درجه راهنمایی تازه واردین نائل شدیم تا اگر خدا بخواهد از این طریق علم کنگره را به کسانی که در تاریکی به سر می‌برند انتقال بدهیم و همچنین به‌مرورزمان همه چک‌هایی که کشیده بودیم پاس شدند و توانستیم پایه‌های مالی خود را مستحکم کنیم تا در کنگره در حد ‌دانه‌ای در یک انبار، به پایه‌های مالی کنگره کمک کنیم و امیدوارم روزی برسد که بتوانیم جزء کسانی باشیم که در جایگاه دنور قرار دارند. به امید آن روزها و اما هرچقدر در کنگره خدمت کنیم راه برای کسانی که در بیرون از کنگره با اعتیاد دست‌وپا می‌زنند باز شده و می‌توانیم به آنها هم کمک کنیم تا آنها هم به روشنایی برسند.
 در ضمن اینها در مقابل چیزهایی که کنگره به ما داده قابل‌بیان نیستند و نمی‌توان جبران کرد.

ویراستاری : همسفر الهام 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
دیبـا (لژیون بیست) خانوم مینـا شنبه 3 خرداد 1399 12:16 ب.ظ
خداقوت به تمام اعضای لژیون پانزده و کمک راهنمای عزیز و خداقوت به عزیزان زحمت کش گروه وبلاگ
پوران همسفرعباس 1 چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 05:50 ب.ظ
خداقوت به تک تک دوستان مشارکتها عالی بود
همسفر مریم سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 09:28 ب.ظ
خداقوت
سیده زهرالژیون دوم دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 10:01 ب.ظ
خداقوت خدمت عزیزان عالی بود
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات