همچو پروانه شدم (احساس رهایی)
یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 ساعت 08:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )
چند سالی بود که در اثر اعتیاد همسرم زندگی کردن را فراموش کرده بودم؛ ولی روزی که برای رهایی خدمت آقای مهندس رفتیم، با دیدن آقای مهندس خیلی انرژی گرفتم و انگار که دوباره به دنیا آمدم و شدم همچون پروانه‌ای که پرواز می‌کنم و از لحظه‌به‌لحظه زندگی کردن در کنار همسر و دخترم لذت می‌برم. 

به نام خدا 


سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر
آخرین آنتی ایکس مسافرم شیره و تریاک، به مدت 11 ماه سفر کردیم به روش DST با داروی شفابخش OT، به راهنمایی راهنمای مسافرم آقای حمید اکراد و راهنمای خوب خودم خانم مریم عزیزم، اکنون بیست روز است که با دستان پرمهر آقای مهندس آزاد و رها هستیم.

من ابتدا از آقای مهندس تشکر می‌کنم که این بستر را فراهم کردند و امیدوارم هرچه خیر و صلاح است خداوند سر راه ایشان قرار دهد تا ما و امثال ما بیاییم و به رهایی برسیم و به این حال خوش‌دست پیدا کنیم و از راهنمای خوبم که خیلی برای من زحمت کشیدند و تمام حال خرابی‌های مرا تحمل کردند و باراهنمایی و آموزش‌های خوبشان من را به اینجا رساندند، خیلی تشکر می‌کنم و امیدوارم که خداوند یک در دنیا و صد در آخرت به ایشان و بقیه کمک راهنمایان عزیزی که بدون هیچ چشم‌داشتی وقت خودشان را برای ما می‌گذارند تا حال ما خوب شود بدهد. انشاء الله که خداوند اجرشان را بدهد و انشاء الله که بتوانم رهجوی خوبی باشم تا بخشی از زحمات ایشان را جبران کنم و از راهنمای مسافرم هم خیلی تشکر می‌کنم، ایشان هم برای مسافرم خیلی زحمت کشیدند و از مسافرم هم به خاطر سفر خوبی که انجام دادند تا من امروز این حس خوب را تجربه کنم خیلی ممنونم.
برای تمام اعضای کنگره این حس و حال خوب خودم را آرزومندم. 
چند سالی بود که در اثر اعتیاد همسرم زندگی کردن را فراموش کرده بودم؛ ولی روزی که برای رهایی خدمت آقای مهندس رفتیم، با دیدن آقای مهندس خیلی انرژی گرفتم و انگار که دوباره به دنیا آمدم و شدم همچون پروانه‌ای که پرواز می‌کنم و از لحظه‌به‌لحظه زندگی کردن در کنار همسر و دخترم لذت می‌برم. چند سالی بود در اثر فکر و خیال، خودم را باخته بودم و انگار که یک‌مرده متحرک بودم ولی از آن روزی که خدمت آقای مهندس رفتیم و رهایی گرفتیم، زندگی کردن برای من یک حال و هوای دیگری دارد.
با رسیدن به رهایی انگار که تمام مشکلات زندگی برای من حل‌شده است و روز رهایی برایم خیلی روز قشنگی بود و خدا را شکر همین‌طور قشنگی‌هایش روزبه‌روز ادامه دارد و برایم از آن روز راه‌های جدیدی بازشده است و امروز خدا را شکر می‌کنم که اعتیاد را سر راه همسرم قرار داد و بعد کنگره را روزی ما کرد تا ما امروز به این حال خوش برسیم و این حس و حال خوب و خوش را برای تمام دوستان آرزومندم تا خودشان این حس را تجربه کنند چون شنیدن کی بود مانند دیدن. امیدوارم خودشان تجربه نمایند تا متوجه بشوند چه حس زیبا و عجیبی است.

ویراستاری: همسفر فروغمی توانید دیدگاه خود را بنویسید
فاطمه الیاسی ۱۹ شنبه 3 خرداد 1399 05:20 ق.ظ
خانم فاطمه عزیز این رهایی را به شما تبریک میگویم واز خداوند می خواهم که انشاالله از خدمتگزاران خوب کنگره شصت باشید و تبریک ویژه هم به خواهر و دوست عزیزم خانم مریم عزیز انشاالله لژیونتان پر از رهایی باشد و با تشکر از زحمتکشان وبلاگ .
پوران همسفرعباس 1 چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 05:58 ب.ظ
خداقوت وتبریک خدمت خانم مریم واقای کریمی وتبریک به همسفر ومسافر
همسفر زهرا سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 01:10 ق.ظ
تا باد چنین بادا عرض تبریک فراوان خدمت شما همسفر عزیز
همسفر شمسیان دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 04:11 ق.ظ
تا باد چنین باد.
حس رهایی، حس پرواز، یکی از بهترین حس های دنیاست. طعم شیرینش فراموش نشدنی ست. این حس و حال گوارای وجود همه تان باد.
تبریک خدمت کمک راهنمایان محترم. خدا قوت.
سپاس از گروه وبلاگ.
فرزانه همسفر علیرضا دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 03:33 ق.ظ
خانم فاطمه ی عزیز این رهایی شیرین گوارای وجودتان باد. به مسافرتان، دختر گلتان و راهنماهای خوبتان و جناب مهندس برای این رهایی زیبا تبریک می گویم. امیدوارم در این راه ثابت قدم باشید و آزاد مردی شما را نظاره گر باشیم.
خانومهای وبلاگ نویس خدا قوت.
دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 01:58 ق.ظ
خانم فاطمه عزیز این رهایی را خدمت شما تبریک عرض می کنم امیدوارم در سفر دوم هم موفق باشید
لیلا طاهری یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 10:34 ب.ظ
سلام و عرض تبریک و خدا قوت خدمت شما خانم فاطمه.مسافرتون و دختر گلتون.و همچنین خدمت راهنمایان خوبتون.انشالله همیشه در کنار هم با خوبی وخوشی باشید.رهاییتان مستدام.سپاس از گروه وبلاگ.
همسفر زهرا یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 06:54 ب.ظ
خداقوت
رضا از لژیون2 یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 06:46 ب.ظ
همسفر گرامی حس خوب رهایی رابه شما واقا محسن عزیز ودختر زیبانون تبریک میگویم موفق وپیروز باشید.
همسفر مهدیه از لژیون ۴ یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 04:16 ب.ظ
سلام خواهر عزیزم فاطمه جان این رهایی رابه شماومسافرت وراهنمای خوبمون خانم مریم وراهنمای مسافرت اقای اکراد تبریک میگویم وخداروشکر بابت حال خوشت انشاالله این رهایی مستدام باد
مریم کرمی یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 04:06 ب.ظ
خانم فاطمه عزیزم، خیلی برای حال خوبت خوشحالم و خدا را هزاران بار شکر می کنم که شما و مسافر محترمتان طعم شیرین رهایی را چشیدید،گوارای وجودتان،برای شما و مسافر گرامیتان و حلمای عزیزم، آرزوی بهترین ها را دارم.
خدمت کمک راهنمای گرانقدر، آقای اکراد عرض تبریک و خدا قوت
دارم.
از گروه وبلاگ صمیمانه سپاسگزارم.
همسفر نرگس لژیون چهارم یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 02:33 ب.ظ
تبریک فراوان بابت رهایی خدمت راهنمای عزیزم خانم مریم و خواهر عزیزم خانم فاطمه خیلی خوشحال شدم وقتی تصویر شمارو کنار آقای مهندس دیدم بهترینهارو براتون آرزومندم
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 01:14 ب.ظ
خدا قوت خانم فاطمه عزیز تبریک میگم بسیار خوشحال شدم این رهایی گوارای وجودتان امیدوارم همیشه پایدار باشید و همچنین تبریک به خانم مریم عزیز کمک راهنمای محترم امیدوارم برکات خدمتهایشان در زندگیشان جاری باشد با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
سیده زهرالژیون دوم یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 12:11 ب.ظ
همسفر مهربان فاطمه عزیز تبریک این رهایی گوارای وجودتان.خداقوت خدمت راهنمای عزیزتان خانم مریم و راهنمای مسافرتان آقای اکراد.الهی خیر و برکت خدمتهایشان در زندگیشان روان شود .
تبریک ویژه به مسافرتان که دراین مسیر بخوبی پیش رفتند و پیروز میدان شدند در در ادامه مسیر بسیار هوشمندانه حرکت کنید و آموزش ببینید که نگهداری این رهایی هم سخت وهم سهل است.الهی مستدام و پاینده باد
ممنون از گروه وبلاگ عزیز که رهایی را دراین فضا به گوش و چشم ما می رسانند ناشکر گذارباشیم
لیلا محمدلو یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 12:05 ب.ظ
خانم فاطمه عزیزم همسفر صبور این رهای بر شما و مسافر محترمتون مبارک باشه انشاا... در ادامه مسیر جز خدمتگزاران کنگره باشید.
خدمت آقای اکراد کمک راهنمای محترم عرض تبریک و خداقوت دارم.
خانم مریم عزیزم دوست خوبم بابت این رهایی زیبا برایتان خیلی خوشحالم و تبریک ویژه و خداقوت عرض میکنم. اجرتان آرامش
همسفر فاطمه لژیون سوم یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 11:59 ق.ظ
خانم فاطمه عزیز. این رهایی گوارای وجودتان باد. به خانم مریم عزیز هم تبریک می‌گویم.
خداقوت به وبلاگ نویسان عزیز
نسرین.اسیستنت یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 10:06 ق.ظ
خانم فاطمه عزیز از اینکه حس رهایی را تجربه کردید بسیار خوشحالم و به شما و مسافرو راهنماهای زحمتکشتان بریک میگویم برایتان سلامتی و موفقیت از خداوند خواستارم.
خداقوت به گروه وبلاگ
مریم حسینی یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 09:51 ق.ظ
خدا قوت به وبلاک نویسان عزیز
خانم فاطمه این رهایی را به شما تبریک می گوییم و برایتان در مسیر کنگره بهترینها را ارزومندم به کمک راهنمای عزیز خانم مریم رهایی رهجویشان را تبریک می گوییم و برایتان بهترینها را ارزومندم موفق باشید
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 09:32 ق.ظ
خانم فاطمه عزیز تبریک میگم گوارای وجودتان امیدوارم در سفر دوم جزء خدمتگذارهای کنگره 60 باشید
خدا قوت به وبلاگ نویسان
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات