مشارکت مکتوب لژیون یازدهم در باب دستورجلسه هفته
پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 ساعت 08:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
اگر خودم را از کنگره جدا ندانم و چیزهایی که به من داده را بها ندهم آن‌ها از من گرفته خواهد شد در هستی هرچقدر بخشش داشته باشم بیشتر دریافت می‌کنم و اگر به کنگره کمک کنم در اصل به خودم کمک کرده‌ام...

به نام قدرت مطلق

دستور جلسه استحکام پایه‌های علمی و مالی کنگره من چه کرده‌ام؟

سلام دوستان معصومه هستم یک همسفر

وقتی میگوییم استحکام پایه‌های مالی و علمی کنگره هرکدام از ما چه کرده‌ایم؟

همه به‌عنوان یک انسان هستیم و خداوند اختیار، عقل و شعور به ما داده؛ ما خودمان را گم‌کرده‌ایم و اگر به خودمان متکی باشیم باور کنید قوی‌ترین نیروها در هرکدام از ما ذخیره‌شده است و باید از آن استفاده کنیم.

من هم با توجه به آموزش‌هایی که از کنگره گرفته‌ام و یاد گرفته‌ام که از ضد ارزش‌ها دوری‌کنم و در زندگی خودم کاربردی کنم.

با توجه به آموزش‌هایی که گرفته‌ام بابت پایه‌های مالی و کمک به کنگره به من یاد داده و پس‌انداز کرده‌ام بتوانم از پس‌اندازم در مسیر کنگره استفاده کنم تا جایی که می‌توانم و همین‌که در حد توانم هرچقدر باشد کمک کنم.

و ازنظر علمی هم می‌توانم آنچه آموخته‌ام در کنگره در زندگی‌ام جاری کنم تا اطرافیان هم آموزش بگیرند.

امیدوارم که همیشه و در همه حال بتوانم شکرگزار کنگره و آموزش‌های آن باشم.

 

سلام دوستان بیتا هستم یک همسفر

موضوع: بر پایه‌های مالی و علمی کنگره من چه کرده‌ام؟

گاهی خدا می‌خواهد با دست‌تو دست دیگر بندگانش را بگیرد وقتی دستی را به یاری بگیری بدان دست دیگرت در دست خداست.

هیچ انسانی خوشبخت نمی‌شود، اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد. برای بخشنده بودن فقط توانایی مالی نمی‌خواهیم، باید قلب بزرگی داشته باشیم.

من به‌عنوان عضو کوچک کنگره تا الآن کاری نکرده‌ام اما اطمینان دارم قلب بزرگی دارم، چون روز اولی که وارد کنگره شدم تنها دعایی که کرده‌ام و از ته قلب امید دارم که به آن برسم، این بود که توانایی مالی زیادی به دست بیاورم تا بتوانم علاوه بر کنگره به کسانی که توانایی کمک مالی دارند کمک کنم.

هیچ زمانی آرزوی پول داشتن و پولدار بودن را نکرده‌ام از زمانی که وارد کنگره شدم حال چه اینکه حال مسافرم خوب شود و چه خوب نشود آرزوی توان مالی زیاد برای خودم کردم.

شاهد اشک و اندوه دیگران بودن را دوست ندارم. اشک شوق دیگران هنگامی‌که کمکی ناقابل در حد و توان خود می‌کنم، برایم خوشایند است.

این حس خوب را دوست دارم.

الهی به کرمت شکر، این حس خوب را در کنگره نصیبم بگردان.

کنگره کمک تو را می‌خواهد نه برای خودش بلکه برای خودت،

او قد می‌کشد، بزرگ می‌شود و تو می‌توانی زیر سایه‌اش بنشینی و از این سایه که همراه باد خنک و ملایم است استفاده می‌کنید...

 

سلام دوستان صغری هستم یک همسفر

در ابتدا باید ببینیم که از کنگره چه می‌گیریم و درازای آن باید چه چیزی را پرداخت کنیم؟

چون به‌رایگان چیزی به انسان داده نمی‌شود و بهای هر چیزی را باید بپردازیم وقتی برای اولین بار به کنگره آمدم چه حالی داشتم و زندگی‌ام چگونه بود و حالا چطور است و چه تغییراتی داشتم؟

اگر خودم را از کنگره جدا ندانم و چیزهایی که به من داده را بها ندهم آن‌ها از من گرفته خواهد شد در هستی هرچقدر بخشش داشته باشم بیشتر دریافت می‌کنم و اگر به کنگره کمک کنم در اصل به خودم کمک کرده‌ام و این دستور جلسه را بفهمم و اجرایش کنم باید ابتدا شروع کنم پایه‌های علمی و مالی خودم را قوی کنم و بعد به استحکام پایه‌های مالی و علمی کنگره بپردازم که بازهم می‌شود کمک بزرگی از طرف کنگره به من و قطره‌ای باشم در این اقیانوس.

 علم کنگره بدون نقص است و باید با علم کنگره تغییر کنم و بخش مهمی از آن علم تجربه است و می‌توانیم از تجربیات خود مطلبی بنویسم و در اختیار دیگران بگذارم همان‌طور که دیگران این چراغ را روشن کردند و من هم باید این راه را ادامه دهم و زکات کارهایی که در کنگره برای من انجام دادند را بپردازم.

 پیام آقای مهندس که می‌فرمایند: کنگره چه مالی و چه علمی به هیچ‌کس محتاج نیست کنگره در اختیار من آموزش رایگان و راهنمایانی که بدون چشم‌داشت خدمت می‌کنند قرار داده و کوچک‌ترین کار من باید این باشد که سبد را حمایت کنم و احترام و ارزش این مکان مقدس را بدانم و شکرگزار آن باشم و قدردان اعضای کنگره باشم شاید همیشه سعادت حضور را نداشته باشم و کاری را که کنگره برای من کرده را هیچ‌وقت فراموش نکنم.

دیگران کاشتند و ما خوردیم ما بکاریم تا دیگران بخورند.


سلام دوستان فرشته هستم یک همسفر

خدا را هزاران بار شکر و سپاس که به من لیاقت داد تا در مسیر آموزش و دانش‌آموزی و جهان‌بینی درست در کنگره قرار گرفتم و در طی این دو سال و اندی که من با این مکان پر از انرژی و علم‌آموزی و شفابخش آشنا شدم خودم را مدیون تمام خدماتی که به من و فرزندانم شده میدانم و بعد از تشکر و سپاس خود را مقید میدانم که از جهت آموزش بهترین فرامینی که آموخته‌ام را در تمام سطوح زندگی بکار بندم و چنان رفتار کنم که از همه‌کسانی که کنارم هستند متمایزتر باشم و نشان‌دهنده پیشرفت شخصیتی من ازهرجهت باشد و درزمینهٔ مالی در کنگره باید تک‌تک ما قدردان این دانشگاه انسان‌سازی باشیم که هم خودم بعد از کلی مشکلات به آرامش رسیدم و هم مسافرم که از درمان آن آسودگی خاطر پیدا کردم شاید لطف بزرگی به من اعطاشده که با بزرگواری و خدمات فراوان بدون هیچ چشمداشتی به این مرحله از زندگی رسیدم اما باید هر طور شده این محبت را همیشه بی‌جواب نگذارم و همیشه و همه حال در جنبه مالی هر کمکی که از دستم برمی‌آید خدمتگزار باشم و بدون هیچ منتی پاداش این لطف گران‌قدر را در هر زمان بپردازم چه کمک به زمین چه کمک به لژیون سردار یا کمک به اجاره و قانون یازدهم. انشا الله خداوند خودش در این وضعیت بحرانی به همه ما برکت مال و سلامتی عنایت کند تا از برکات آن کمی از محبت‌های جناب مهندس عزیز را جبران کنیم و خداوند به جناب مهندس و خانواده عزیزش سلامتی و طول عمر و سربلندی عطا کند و دعای خیر ایشان هم بدرقه همهٔ ما همسفران و مسافران باشد و همین‌طور تشکر بسیار فراوان از راهنمای خوبم خانم نسیم عزیز همیشه پیروز، سلامت و مستدام باشید.

 

تهیه و تایپ مطلب: همسفر فاطمه لژیون 11

ویراستاری: همسفر لیلا

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر نسیم یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 09:21 ق.ظ
عزیزانم ممنون از مشارکت زیبای تک تک تان، حضورتان در کنگره مستدام و پربار
گروه وبلاگ خداقوت و ممنون
همسفر سمانه ۱۷ شنبه 27 اردیبهشت 1399 01:34 ق.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱۱ بسیار عالی بود خداوند به قلمتان برکت دهد و پایدار باشید.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
فاطمه لژیون یازدهم شنبه 27 اردیبهشت 1399 12:51 ق.ظ
خداقوت عرض می کنم خدمت هم لژیونی های عزیزم .بسیار از مطالب زیبایتان آموختم بهترین ها را برایتان از خداوند متعال خواستارم.
از راهنمای بزرگوارم خانم نسیم عزیز بابت آموزش های خوبشان در لژیون هم سپاسگزارم. بهترین ها نصیبتان باد.

خانم لیلای عزیز و گروه وبلاگ ممنون و خداقوت.
صغری همسفر یوسف شنبه 27 اردیبهشت 1399 12:14 ق.ظ
خواهر هایی گلم خدا فوت بسیار عالی مشترک کردید انشا ا.همیشه قدر دان گنگره و خدمات این بهشت روی زمین باش گروه وبلاک خداقوت
لیلا طاهری جمعه 26 اردیبهشت 1399 12:21 ب.ظ
سلام همسفران خوب لژیون یازده.خدا قوت.بسیار مشارکتها عالی.چه خوب درک کردید که کنگره به ما نیاز ندارد و این ما هستیم که به کنگره نیاز داریم. انشالله که با دل بزرگ همه بتوانیم از آنچه خدا به ما میبخشد ما نیز ببخشیم.خانم نسیم تبریک بخاطر آموزشهای مفید شما.تشکر از گروه وبلاگ.
پوران همسفرعباس 1 پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 03:53 ب.ظ
خداقوت به تک تک دوستان از لژیون یازدهم درمورد دستورجلسه بسیارعالی توۻیح ومشارکت کردید .گاهی انسان می تواند از مال خود بگذرد وبخشش داشته باشد وگاهی با محبت کردن ؛یا علم خود را به صورت رایگان دراختیار دیگران قرار دادن هم نوعی بخشش است ،چیزی که خیلی مهم است این است که تآ خداوند اجازه خدمت به بنده اش را به کسی ندهد انسان نمی تواند حتی یک قدم بردارد .امیدوارم با حرکت درصراط مستقیم بتوانیم رۻایت خداوند را جلب کنیم .
خداقوت به گروه وبلاگ .
سیده زهرالژیون دوم پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 01:25 ب.ظ
همسفران عزیز به راستی اگر نبخشم بدست نمی آوردم.بخشش قلبی بزرگ میخواهد.کمک به قانون یازدهم سبد و اجاره لژیون سردار نفع آن همه به خودم مسافرانم برمیگردد و کنگره را استوارتر خواهد کرد برای آیندگانمان ادامه خواهد داشت.با کاربردی کردن آموزشها به علم خود و کنگره و راستی و درستی این علوم و حقانیت آنها پی میبریم.
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 09:29 ق.ظ
خدا قوت به شما عزیزان بسیار عالی در مورد دستور جلسه صحبت کردید موفق باشید
خدا قوت به وبلاگ نویسان

نسرین.اسیستنت پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 09:14 ق.ظ
لژیون یازدهم به خوبی دستور جلسه را دریافت کرده اید و این از مشارکتهای خوبتان پیداست امیدوارم در سعی و تلاشتان برای کاربردی کردن آن موفق باشید.
با سپاس فراوان از گروه وبلاگ
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic